Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ha én vagyok az 50%+1ember aki kemény matracot kért ? Mi van ha nem tudnak adni ?
Látom, Kawának se volt gyerekszobája 😁 Nem látja, amit írok.
Szobatarolo is van?Ertem. 😆
Nem. Van 80 szoba, kb. felében ilyen, kb, felében olyan, esetleg van olyan is néhány, ami hipoallergén. Aztán mikor kapod a szobát, olyat kapsz, amilyen kell. Ugye, hogy egyszerűbb, mint elsőre gondoltad? 😁
Ez egy baromság ugy ahogy van. Van ágy aztán kész. Még nem találkoztam olyan szállodával meg tulajdonosával sem ahol kazal szám tárolják a különböző matracokat mid a 426 ágyra legalább három keménységben. Nagyot mondó versenyen vagytok?
Nade erdekes hogy a 60 kilos alinak mi a puha-felkemeny-kemeny matrac es a 130 kilos igornak mi?
Ilyenkor van egy nagy raktár ahol tárolják a matracokat ? 10-es skálán lehet választani vagy hogy van ez ? Vagy csak 3? Puha-közepes-kemény?
Borzasztoak a matracok.
Bakui szálló... oroszoknak csinálták, akik mint Pipi: tele lével, de igénytelen állatok 😁 azt se tudják mi az a matrac 😁
Fehérváron melyikben voltál van több is? Ebben a filmen is van? 😅
http://youtu.be/s_GpVN0iUII
akkor hasonlítanak ezek a szállodák a "munkás szállóimra" amibe belekényszerítem a családot(gondolkodós) Még tőlünk sem kérdezték meg milyen keménységű matracot óhajtunk (kezeit széttáró)
hát beszéljél sznobikám 😂
Most hogy irod kihuztam oket a listamrol.Pfejjjj!
Jaja, undorító koszfészek mind. A Qafqazban minden vendég után leengedték a vizet a jakuzziból, kisikálták és újra feltöltötték, de azt a nyomorult matracot nem lehetett megválasztani. Szarul is aludtam miatta. 🙂
Osztrák Falkensteiner lánc némely szállodájában még a bukingos leírásban is ott volt... de most akkor se keresem ki.
Ennyire csöves volt mind? 😦
Biztosan. Németországban soha nem kérdezték meg, Las Vegasban a The Westinben sem és Bakuban a Qafqaz hotelben sem, ami eddig mind közül a legdurvább volt ahogy kinézett, keress rá. Biztos látták milyen igénytelen félnótás vagyok 😁
Én nem tudom,én nem szoktam irigykedni,én úgy vagyok vele hogy mindenkinek meg van a maga baja.
Erről egyik ismerősöm mondása jut eszembe, amiben azért van is valami....
Ki milyennel hál, olyanná vál......
bírom az ilyen anyucikat, halálba szopatják magukat a gyerekkel, utána meg panaszkodnak hogy kivannak az idegei, közben meg saját magának bassza el a dolgot
pl sógornőm is kivan hogy minden reggel 5 től talpon van mert a gyerekkel kell foglalkozni és nincs egy perc nyugta sem
nekünk is kurva korán kelt a gyerek mert sokszor már este 8 előtt aludt
de nálunk ez úgy volt hogy felkelt betett, egy dvd és nézte, mi meg aludtunk, aztán amikor felébredtünk mehetett a reggeli majd a móka és kacagás kifulladásig
a mostani anyucik meg futkosnak a gyerek után és úgy etetik..... 😂
és csodálkoznak hogy fáradtak
Ennek rengeteg oka van és lehet.......Szerintem nagyon kevés olyan ember van aki egyáltalán nem "irigy" valamiért.
Lehet egyszer kétszer megpróbálta,aztán mára már rájött hogy felesleges és beletörődött.
Kezdesz túl menni a határon.. nem akarod te azt igazán, hogy én is Ilyen stílusban beszéljek veled.
Nem irigység volt itt,hanem megvetés.
Mondjuk ezen az irigykedés dolgon főleg itt megy nagyon ez a duma,azért meg tudok akadni.Dolgozó felnőtt emberek vagyunk,mi a tökömért kéne bárkire is bármiért irigykedni itt akárkinek is.
Igen,sokan vannak ezzel így.Azt hiszik hogy otthon tökéletesen elégedettek azzal ami van.Mint pipi esete.Nem hinném hogy ha bejelentené hogy februárba elmegyünk balira,akkor az asszony meg a gyerek sztrájkolna hogy ők a pesti állatkertbe akarnak inkább menni.