Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olyanom nincs, ágaskodó cerkám viszont van 😂
Vaktőtény.........
én csak 1 dologban tudnék segíteni 😆
teli van ikrával 😅
Romantikus a faszt 😅
Ingyenpinaleső 😆
ááááááááááááá csak romantikus alkat 😂 😂 😂
inikém,úgy van ez mint amikor megfogtam a nagy harcsát (kezeit széttáró)Ha már mindenhol van kamera minden oldalról látszik a te házad is(kezeit széttáró) Én is amikor harcsáztam vagy 10-en kuttyogtattak 300 méteres folyószakaszon(gondolkodós) Na mondom akkor már nekem minek? És be is jött a taktika 😅
Reklámozod egy topicba hogy keressék meg a titkos topicot és adjanak egy titkos jelszót amit te adsz meg a másik topicba
Beugratós kérdés volt ???
tiborcz pityúval a főni vejkójával szereltetik, már is csökkentve van a fényerő 😅
Pipi eladta a lelkét.
Persze persze .... én is 😂 😂
Elméleti kérdés:
Ha nyitok egy topicot zárttá teszem mer ne ugasson bele akárki, és a láthatóságnál azt jelölöm ki, hogy csak a topic tagok láthatják, hogy a fenébe fog jelentkezni oda bárki is, hisz nem is látja hogy van egy számára fontos topic ahol tag szeretne lenni? 🤔
gondolom, ha nincs kutya őrködni legyen kamera(kezeit széttáró)
Parksidera gondolt
Inkább ereggy segiteni blokkot cserélni neki.
Már próbálja csábitani a delikvenseket....
Fel van töltve ? 😂 😂
lélektestvér? (gondolkodós)
Szia drága(puszit küldő) én saját szerszámmal dolgozom 😅
Általában mindkét végen bnc csatlakozós, a rögzitö oldalán látom, a kameránál és az adatlapján nem utal rá, de többnyire az is bnc-s ha a rögzitös végén az. A balun mindig bekötös, régen csavaros volt most itt a képen nyomoszoritos látszik.
Anno inkább kihagytuk a trafókat, és RG50 koaxal kábeleztükk be Sokkal jobb lett a kép, a tápot külön vinni kellett
Nem láttam a terméklapon, hogy a CAT5E kábelt milyen formában kapja hozzá illetve hogy a balun dobozán RJ45 van-e avagy sorkapocs, de ha utóbbi, akkor valóban nem kunszt.
Bárki. csak össze kell dugdosni. egy baj van vele hogy ez még koax kábeles és adnak hozzá ilyen szimmetrizálókat mindkét végére.
Kb 15 éve dolgoztam utoljára ilyennel Akkor jó szar volt Lehet azóta már javult... az IP kamerával nincs gond az digitálisan továbbítja a jelet
Nem kell krimpelö. bekötős
Majdnem. UTP/CAT5 krimpelő kell meg egy jó doksi és onnan lófütty.
Szerintem igen. Balunostrafos, az utp kék-kékfehérén viszed a minuszt narancs narancsfehéren a pluszt, mondjuk a zöld és a zöldfehéren a videojel két vezetékét a barna kimarad.
Ha magyar menüs akkor szerintem azon se akadsz meg. A távoli elérés szokott nyügös lenni inkább