Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nicasil lesz az 😅
Akkor hogy írják ? 😵 Azt a bevonatot ami miatt állítólag nincs olaj fogyás (henger falon) ......................na azt akartam 😂 🧐
Nekem szerintem csak a kód van a forgalmiba ez a (p506) így most nagy szerencsésnek érzem magam 😂
Neki meg a forgalmiba (p506 és számok) így szerintem papírügyileg rendben vagyok nem kell hozzá nyúlni
Így nagy eleséggel cserélem is a motort és extrákat a régi meg kiváló tartalék alkatrész lesz 😍 örök életig suzukis robogós hippi leszek 😂 😂 😂 egy kis Rocker beütéssel 😂 😂 hipp hipp hurrá hipp hipp hurrá
Akkor semmi gáz, átrakható gond nélkül.
Ha nikecelles a henger az jó, legalább rendesen szigetelt. 😄
Ja? Azt hittem a 400-as. 😁
Neked 400-as van és ott lett egy változás azt most nem tudom pontosan (ne kövez meg de talán 2007-nél ) változtattak rajta kívül belül . Az az elég markánsan 😁 ott változott a te javadra a kaszni ,abs, azt hiszem a henger fal nikecelles lett ........................................stb itt a 650-nél azt hiszem csak a extrákat szórták bele különböző variációkba 😁 ez itt a legextrább : marokfűtés ,ülésfűtés ,behajtható tükör gombnyomásra ,plexi fel le mozgás gombbal, ABS (illetve egy kis műanyag a plexin annyi látható )és ennyi 😃 👍️ utána nem tudom pontosan megint mikor jön egy nagy változás de olyan 2016 körül a kaszni érezhetően feltűnően ,gondolom a motor is modern lett vagy mit tudom én
Szerintem ez 650-es.
Ha típus azonos akkor simán átrakod, műszakira vidd az adasvetelit, ott átírják. Nekem új forgalmi plusz pár forint volt a költsége. De ha olvashatatlan a szám valamiért, akkor sincs gond, és úgy mégolcsóbb 😄
Akkor mégis ugyanaz bár meglep, autóknál a legkisebb különbségnél is más a motorkód.
Szerintem a 2003-as és a 2010-esnek tök más a blokkja és a rögzítés sem stimmel bár nem néztem meg a manualokat, de ha csak abból indulok ki, hogy olajból az újabba a fele sem kell úgy gondolom minden változhatott 2007-ben.
van egy jó golyóscsapom hozzá pici pénzért odaadom(meghajlós)
😂😂😂😂😂 light
nos. 13 óra körül levonult a mentőcsapat(meghajlós)
Van egy golyóscsapom eladó, korának megfelelő állapotban(kezeit széttáró)
úgy látom ez a burgmann rövidebb változata 😅
Ezt találtam, egyelőre mást én még nem látok
Biztos hogy sérült a váz?
ugyanmár.... csomó 15+ éves kocsinál olvashatatlan a szám, ha a motorkód egyezik annyi elég a műszakihoz, ezeket meg már nem nagyon adják el csak vasba
Savazás elmaradt 😂 mondjuk elég maffiás lett volna 😂
Huuuuu ez nagyon komoly 😃😃😃😃😃 tiszta boldogság az én forgalmimba p506 van csak írva a másikba meg p506****** az az szerintem egyezik mehet át 😁 😁 😁 köszönöm ,hiper királyság ,fani a élet
Azonos motorkód esetén, típusazonos motorcsere. Ahogy nézem a többi extra nem nagyon "látszik" rajta, megoldható.
marasd el a számot vrzesd fölé az akku szellőzőt, még akkor is ha zárt savas
aztán valami savval elmaratod a számokat
Én is de azzal még boldogulok valahogy. De a blokk az a izmos meg a kábelezés ide oda 😵‍💫 Nem vagy otthon de majd lövök képet .Még nem jutottam messzire a bontásal igaz sokat nézegetem is mi hogy 😂 szerintem ezzel elvakarozok egy ideig
Az idomokat rühellem. 🤣