Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Magasak az árak Oké, de ott irtózatos hely pénzek lehetnek... Meg persze az egész külföldiekre van árazva, ezért inkább majd lehet, hogy a bécsibe megyünk, az olcsóbb 😁
Na jó de háború van a szomszédba,meg elötte volt a kovid hiszti ,persze hogy ennyibe kerül.
blődikém tesó kint van már a vörösmarti téren a karácsonyi vásárba?
Mond neki, hogy ennivalót vigyen magával magának meg az embereknek ha csak nem saját gyártású kürtöskalácson akarnak élni 1 hónapig 😅
egy kisadag töltöttkáposzta 7000 amit 1000 ft-os teával le is lehet öblíteni 🤣 Mamlasznak sem kell gurmé éttermekbe eljárni ha felesleges pénzt akar elbaxni elég ha kimegy a vásárba 😂
https://femina.hu/terasz/karac...
én mondtam.(kezeit széttáró)
ha eljön az idő hát itt az idő(óranézegetős)
Tik-tak 😅
Két szputynik lassán dolgozik de biztosan 😅
Vagy letelt a két hét.........mindenestre nem szokott indokolatlanul eltünni. Motorozni meg nemigen ment karlobag felé.
...vagy addig tuningolta a robogót, hogy visszament a múltba, mirt Marty McFly :D
Amugy zolival mi van? Ellopták az ufók? Vagy beszorult a butorok közé?
Megütötte a riport végén a fülemet egy mondat: azt mondta a csaj hogy a nav szerint 470 millió kárt okoztak... mem tudom hogy abból hogy a f*** ba jött ki 1,1 tized millió Euro, meg Ferrari, meg BMW meg az a kazal a lóvé meg a nyolc elkövető valószínűleg nem gyenge életvitele?
felbasz egy tetőboxot és elfér a krumpli
De egy jó Zsiguli tetőcsomagtartó ?! 🤔
Nnéztem tegnap a hírekben a ferraris akciót hát nekem nem kéne az a vacak, szaros 1.1milla euro volt egy sparos szatyorban a csomitartóban és majdnem a felét elfoglalta, hányszor kéme nagybevásárlásnál fordulni vele? Még 50kg krumpli is csak ömlesztve férne el, kellene a francnak. 😒
Bizony ! https://444.hu/2023/11/14/minden-erintett-eskudozik-hogy-januartol-olcsobb-lesz-a-turo-rudi 😉
Pont az a téma, hogy fürödjön le 😅
mert szereted ha büdös a picsa?
Mondjad neki, hogy ne fürdjééé le(kezeit széttáró)
olcsóbb lesz? Nálunk elfogy hetente néhány gyűjtő 😅
Hukk...... 🍺
Akinek nő hiánya van, ez nem oldja meg a problémát. Vagy fel erősíti, vagy elmegy tőle a kedve 🤣a kollégám faterja mondogatta, hogy mindenki azért a tenyérnyi húgyosbőrért van megzavarodva. 😆
akinek nőhiánya van az vegyen ilyet
igazi hugyos pina szaga van kb mint amikor a fesztiválon csavarsz a lány alá fürdés nélkül
De legalább olcsóbb lesz a túrórudi ! Hogy ti semminek nem tudtok örülni ! 🙄
akkor a teslának életképtelennek kellene lennie.... de mégsem az
persze tudom hogy folyik oda is az állami pénz, de ez kb minden más cégnél is így van
és nem azt mondom hogy ne legyen suv, csak fejleszthettek volna egyre jobb villanyos kocsit a sok suv elbírta volna.....
ráadásul az ev1 lízing konstrukció is remek ötlet, ki lehetett volna egészíteni mindig valami újabbnál újabb fasza havidíjas dologgal
Nem baszták el... a SUV-ban volt a nagy lóvé, és van azóta is. A részvényeseket ez érdekli...
Amikor az EV1 elkezdett futni, Arni (mint kormányzó) a Hummerre adott adókedvezményt meg támogatást Usákok előbb jártak, ott már 90-es évek eljén tudták, hogy nagy autó - nagy haszon.
úgy néz ki a meglévő autógyártók nem tudtak változtatni a gondolkodásmódjukon, pedig az ev1 sikerei alapján rá kellett volna feküdni a gyártásra, egyszerűen imádta a nép pedig a töltés se volt gyors a hatótáv se volt nagy nem is ment igazán jól, ráadásul az akku is "szar" volt
lett volna kb 20 év előnyük a teslával szemben.....de elbaszták mert a nagy suvokban látták a jövőt meg a nagy pénzt
Fos BMW, miért védeném? 😆
De attól még 10 éve a legfejlettebb elektromos autó volt. A BMW, Nissan, Renault adta el akkoriban a legtöbbet. Sőt talán még 2017-ben is ők vezettek. Ezektől a cégektől vártuk az elektromos autók elterjesztését, de ezek a hülyék csináltak egy-egy kirakat projektet amin hatalmas nagy veszteségeik voltak és nem fejlesztettek. Így szépen átengedték az elektromos autózást a Teslának meg a kínaiaknak.
ma indítsuk a napunkat egy könnyed muzsikával
http://youtu.be/PMQLDunHnkU
Csodálkoztam is, de így világos.