Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha valaki kideríti hogy lehet az én motoromból pár lovat elterelni a sajátjàba , én szívesen ajàndékba adok neki 100 lovat ! 😉
5 féle motorral voltam túrázni, de ez a kicsi tolta az adrenalint legjobban a szerpentinen lefele
persze felfele kínlódás volt mert 20-25 volt a maxi tempó
de lefelé olyan féktávok voltak mint a forma1-ben kanyar előtt 30 centivel kezdtem fékezni addig padlógáz volt 😂
egy motoros nem ért utol....
terepen (hegyi utak)meg fenomenális maxigázon le-fel mert ha visszavetted a gázt akkor mindennek vége volt
Túráztam én Simsonnal....elég volt annyi abból 😁
Valahogy már a 125-ös is gyenge, pedig azzal durván sokat motoroztam annak idején.
pedig az a robogós túra egész fasza volt, nem is gondoltam volna hogy ezek az 50-es gyöszök így teljesítenek
Amúgy szerencsére nem az enyém. Elhozhattam volna, de van nekem jobb dolgom is 😆
Csak érdekes, hogy 40éve egy ilyen kismotorra tudtak régen tenni kardánt, hogy ennyivel is kevesebb dolga legyen a tulajnak a karbantartással.
Az, nagy fillérbaszók lettek. Nekünk folyamatosan kitalálnak újabb engedélyeket hozzá tartozó tanfolyamokkal, hogy lehúzzák az ott dolgozó cégekről is a pénzt.
Csak azt nem fogják fel a kretének hogy mi szolgáltatunk nekik, tehát minden költséget beépítünk az árainkba, sőt igazából a tanfolyamok miatt elbaszott munkaórákkal még többe is kerül. Aztán nem értik miért nem lesz több pénzük 🤣
Elég kevés a hely, ezért így motiválják a népeket, hogy húzzanak onnan a faxba mielőbb! 😁
Basszák meg, 5 perc alatt még a kis kört is szinte lehetetlen megcsinálni... a 15 perc pont elég volt, de úgy láccik, nincs az a kis pézike, ami ne kéne nekik. Vecsési parkolót már többx használtuk, van ott sok.
jöhetsz vele erdélybe terep túrára
Na öregszem. vettem egy kardános motort
Nincs mit mondani.
Lőttem egy bakancsfelet.
Varom a nyarat,a robogo alakul,picit megskadtam mert az mc3 idom nem passzol az mc1 terd idomhoz.
A sorompók miatt be sem lehet menni jegy nélkül , az autómaták meg számolnak nem keveset !
Akkor most olcsóbb lett? 🤣
Annál drágább minél közelebb parkolsz a bejárathoz. Közvetlen az üvegajtó előtt 5000forint.
DE 5percig ki lehet menni ingyen(régen 15perc volt). Szóval a kollégákkal meg szoktuk oldani, hogy csak kirakjuk egymást, azt megyünk is ki.
Amikor fel kell venni, akkor meg a Cargonál állunk meg, és csak akkor megyünk be ha telefonál hogy kijött.
De a 200-as busz is jó. Vagy vannak Vecsésen hosszútávú parkolók, onnan meg kisbusszal bevisznek a parkolási díjért cserébe.
sosem éreztem késztetést hogy ott parkoljak
bár amióta szereztünk egy végtelenített roki kártyát nem érdekel nemnyibe van a parkolás
😂
karácsonyi vásárra meg csak a hülyék mennek, azokat le lehet venni pénzzel....
Gondolom aki megalkotta nem fizikai munkával keresi a kenyerét !?
Ne hidd, hogy szórakozok veled (na jó), csak tényleg felháborít amit írtál. 😤
Nem ment át, ne forszírozzuk. 🙄
Hát nem ! Dehogy a 4200/H qrva sok az tuti ! 🤫
A kettő ugyanaz.....Sanyi erre helyezte az élcet......de nem ment át😃
Liszt Ferenc zongoráján? 🤔
Szerinted hol van a repülötér ?!
Ferihegyre kellett volna menni. 😀
Engem a Liszt Ferenc parkolòdîjja akasztott hasba ! 4200 Ft/H 🤨
Ott meg a migránték késelnek......