Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy kürtőskalács árán megvan a sütőszett, utána otthon lehet sütögetni
5-6 sütés után megvan a tuti módszer aztán szerintem ilyen 2-300 forintból megvan az egész
kenyérsütő megdagassza avval se kell kínlódni.....
jövőre már fagyigépet is veszek engem nem szopatnak ne az 500 forintos pálmaolajos fagyikkal
ha így hajtunk eljutunk oda mint a szoci rendszerben hogy mindent otthon csinálunk
a karácsonyi vásárban a helyed(kezeit széttáró)
Garantáltan nem fox költeni egy petákot sem 😅
Beszéljünk össze gyerünk együtt nem költeni 😂
Igen, csak ugye ami kell az kell, egy kürtőskalács nem létfontosságú.
Szar lehet kenyér nélkül élni,meg úgy általában minden nélkül.Mert minden értelmetlenül drága.
A gyereket időben rá kell szoktatni arra, hogy az a finom ami olcsó. Amúgy én sem veszem meg azt ami szerintem értelmetlenül drága.
Na jó de kürtőskalács ízű állagú és kinézetű hamburger nincs.Különben meg ne csak magadra gondolj,gondolj a gyerekre is,ő biztos szívesen tolna egyet
persze lehet inkább átmegyek a gasztlandba az út túloldalára 4000-ért korlátlan fogyasztás most ott rég voltam már(gondolkodós)
akkó jóvan.
Minden esetre az én megjelenésemre ne számítson egyik árus se a szerintem ma az m0 csepelnél a mekibe 2500-ért dugig zabálom magam 😅
Na meg aztán volt egy kovid is......
meg gázában is(gondolkodós)
Félóra ingyé van. Igyekezz.....
Mi van?Háború van a szomszédba.......
atya világ(fejét fogó)
Még nem tudni,tavaly 2500 volt.
tesó mennyiért adja az 900 ft-os kürtös kalit?
Ne kergess hiú ábrándokat.......
Ja eséshez nem kell ló ! Az egyik megboldogult barátomnak volt egy XS 1100-as Yamaha monstrumja , aztán Babettával ment mikor személyautós ajtót nyitott eléje , barátom szarrá törte magát az ebattával ! 🤨
nem kell oda légkalapács most vettem egy 60 dzsúlosat szerintem tudja tenni a dolgát a felkérsz rá(fetrengős)
jaaaaa
nekem nem kell sok ló, elég az a 3-4 ami van.
evvel is lehet jó nagyokat esni 😂
nekem a legerősebb motorom is ilyen 50 ló környéke volt, aztán teljesen elég volt mindenre
most a 250-es robogókat nézegetem az is elég lesz nekem, szerintem azok 25 ló körüliek lehetnek
Kibaszom a gyertyákat , vagy egy légkalapács a blokkba , de a lovak hogy kerülnek ez által a tiedbe ?! Nem értettél ! Nem az enyémet szeretném tönkre tenni , hanem tudnék százegynéhány lovat nélkülözni , ha tudnék ezzel valakin segíteni ! Mert nem egy irigy gyerek vagyok ! És az én tudás/talanság/omnak bőven sok is a maradék 100 ló ! Ezért írtam ha valaki megoldja , szívesen adok 100lovat ha valaki kevesli a saját motorjában a ménest ! Még Kérilacinak is bérmentesen adnám a ménes felét ha gyengélkedik a 125-ös ! 😏
😅
??????????????
hát ha kint vagytok csinálj egy ármunstrát lehet jobban járunk ha mi is inkább oda megyünk 😅
tekerj ki pár gyertyát ha nagyon nem bírsz a lovakkal 😂
De kár lenne azt piszkálni. Jó az úgy, ahogy van.