Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hol van ez attól a sok baromságtól amit ti zagyváltatok össze.......
És akkor ez hogy van,leülsz havonta egyszer és elkezded szortírozni azt a 250-300képet?
Akkor ezek szerint mégis volt kovid... anno azt mondtad, nincs is.
szerintem qvimbi nem tudná megcsinálni valami arcfelismerőre hivatkozik(gondolkodós)
lehet sütök ki olyat aminek lesz szeme orra, szája hátha akkor vinni fogja a program 😂
baszki 2006 óta van 60 ezer fényképem és videóm(kezeit széttáró)
Ha nincs rendszerbe szedve szerinted, hogy a fenébe találnám meg, ha keresek valamit?
Éneklő kakaos csiga nincs?
Te egy állat vagy.......
én mindent a "szoky konyhájából" tanultam 😅
itt van(kezeit széttáró)
mindegy az hogy néz ki ha finom 😃 még te nem ettél csukot szemel ???? 😂 😂 😂
megkeresheted de ezen nem változtatunk, így sokkal gyorsabb és ugyanyan fasza
igen van olyan mappám(meghajlós)
"Kovidos sütések"mappa?
rajzszögezd oda a tésztát a fához akkor nem esik le(kezeit széttáró) Ha nem jön be akkor tekerd körbe fekete szig.szalaggal(meghajlós)
ez elég szarul néz ki majd rakok fel én milyet csináltam. A kovidos sütések között megkeresem ha hazaérek(kezeit széttáró)
a bolti vékonyabb sűrűbb tekerés, több munka
ezt megcsinálni kb negyed óra mert a kenyérsütő elvan magában, bedobálja az ember az összetevőket aztás sípol ha kész, be kell kapcsolni a sütőt mire ki van nyújtva meg megkenve addigra be lehet baszni a sütőbe
fél óra csenget a sütő aztán kész a cucc
lehet még negyed óra meló sincs vele
aztán a bolti fele ekkora és 100 ft aztán tele van pálmazsírral meg mindenféle szarral, ebből meg van 20 csigusz szűk 1000 ft, margarinnal meg 6-700 de nekem az nem jött be
ezért mondtam hogy megcsinálom inkább a kürtőskalácsot is de nem veszek 2500-3000ft-ért max amit adnék érte 6-800ft nagyságtól függően
amúgy most agyalás van egy kürtőskalács xxl dolgon is a grill meg tudná sütni, azt kell kitapasztalni mekkora az az átmérő amiről nem esik le a tészta a súlya miatt
Fasza 👍️ mi is bűvészkedünk ilyesmikkel . Külalakra még nem sikerült hozni a bolt formát de mindig finom volt . A pizzás csiga még nagy menő nálunk 😋 meg a sajtos pogi falatkák 😁
házi csigusz.... nagyobb is mint a bolti meg félárban van
igaz ez egy kicsit szárazabb lesz mert asszony beleharapott a vajba
Az azért már nem túl laza ?
Végül is már csak egy partner kell hozzá és csapathatom is 😂 mert ugye a papucs meg van 😂
https://www.instagram.com/reel...
A zokni elég lesz. :)
Nem, a papucs.
akkor bokazokni a nyerő 😂
szoktunk sütni kakaós csigát meg pizzás csigát is
a legegyszerűbb első találatos cuccokból és sokkal jobb mint a bolti
pl sokat számít hogy vajból vagy pálmazsírból csinálja az ember
az a hosszú zokni szerintem túlzás