Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A média azt nyomatja, hogy csökken a várólista. Akkor most valaki ferdít? 🤣
Ebbe mi a jó? Nekem nem teccene, ha mozogna a nyele a taligának...
Kézkímélö talicskatuning ! Ráértünk !
Ezt most tapasztalom, már magánba is 1 hónap körül van a várakozás a tb-sről nem is beszélve. Csak a kórházi sürgősségi működik még úgy ahogy.
az a vicc hogy már a fizetős helyeken is néhol jelentős várólista van
Sajnos ez a helyzet , lásd egészségügy ! 🤔
de csak addig a pontig, amíg termel, adózik, vásárol. azután már mindenkinek ugrani kell a gödörbe
Pénztárcák lettünk?
Ilyet nem mondhatsz! 🤣
A testi épségedért aggódnak. Minden ember számít! 🤣
én még mindig azt mondom váltani kell
nekem se tetszett hogy beszopattak örökkés a vasas cégnél aztán eljöttem
inkább egy nap egyszer eszek de engem nem szívatnak már meg
ha övért büntetnek akkor se a te épségedért aggodnak csak azért elmondják hogy mondjanak valamit
persze a kifizeted a büntetést és rágyújtasz egy cigire 😂
Nem fog felháborodni hogy nem kötötte be magát és még dohányzik is itt van még egy csekk megy1 büntetőpont 😂
Igazi pénztárcák lettünk a rendőrök és a politikusok szemében ! Ha betartod a sok jogszabályt , hoznak újat , hogy a pénz follyon folyamatosan ! Ilyen volt a CB rádió , a túlsúly , a tachográf , a ponyvázás most újabban a magasság mérés meg a többi ! Az egyik mixeres kollegát azért büntették "csak" minimális összegre , mert felment a létrán egy bicskával , és levágott a tölcsérgumiból 6cm-t , hogy a 4m-be beleférjen ! 🤔
Így van, alja és megalázó meló, minden cégnél a sajátunknál is még a takarítónő is belénkrúg.
Mert kifeküdtük a kanapét. 😏
Mert alantas meló külföldön, és az összes sofőrünk kint van, többért, mint amit itthon kap - de igazából már nálunk is rossz melónak számít.
Nem ezért nincs sofőr,hozzáteszem sok cég már kifizeti a jogsi árát.
Mert van akinek nincs jobb opcio.
Régen jó volt az.
Ini ! 85-ben úgy gondoltam ez az életem ! ilyen egyszerű ! De én nem siránkozok , ez van , egypár békát lekell gyelnünk ! Sajna !
akkor összegezzünk
megszerezni szar a c jogsit, utána fenntartani is szar a c jogsit, ráadásul a meló is szar, és a fizetés sem a legjobb
akkor mi a fenének mennek az emberek sofőrnek?
Na de hogy ez a szar ha valaki először csinálja több mint 300e ? Ez már kimeríti a pofátlanság fogalmát ! És akkor ehhez jön egy másfél millás C kategória ! Hát csoda hogy nincs sofőr , az MHSZ már nem fossa őket !
az a helyzet ha lenne összefogás akkor nem kellene, de nincs és nem is lesz így továbbra is szopatnak mindenkit, nem csak a sofőröket hanem az összes népet
de , néha a kikötőben póttal együtt forogni ,ott volt hozzá hely , de egy zárt pályán lenne haszna is !
Nem szoktál havas jeges időben?
Ez nem segítő , hanem nagy pénznyúzás !Egy műgyantás vízesített vezetési tréningnek sokkal több haszna lenne ennyi pénzért ! Nem pedig ez az eszetlenség ! Arra szívesebben áldozna időt is minden sofőr ! 🙃
az élet nagyon egyszerű, csak sokan túlbonyolítják
pl egy teszkós árulufeltöltőnek nem kellene ilyen spéci hányás segítők 😆
aztán esőben se kell tekergetni a mixer csövét