Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt nem tudom hogy ott mik az elvárások, de a játéktermekben szerettem a szimulátorokat, főleg a beülősöket. (itthon meg órákat ültem végig egy-egy küldetésen a repülő/helikopter szimulátorokban, és baromi jó lett volna hozzá a "3db kibaszott nagy monitor , meg a műszerfal elötted !" de az baromi drága dolog.
3db kibaszott nagy monitor , meg a műszerfal elötted !
Nem hánytam , de nem erőltetett a nevetés !
Figyelmeztettek elötte , ha rosszul érzem magam nyugodtan szóljak , mennyek ki levegőzni , inkább mint takarítani keljen , mert már volt aki az első percben telehányta a műszerfalat !
Fog, hidd el. A szemed.folyik ki tőle. Ráadásul a térérzéket nem.adja vissza a sok monitor
Mondjuk ez nekem mint általános gamernek, nem jelentene gondot. 😺 (igaz vagy 20 éve, de de toltam a King of the Road-dal is egy ideig)
Biztos mert nem birom ezeket a monitoros videojátékokat.
Egy baromság az egész
Mikor nekem mondták , azt hittem csak hülyeség !
Laci ! Kiváncsi leszek , neked is lessz-ehányingered attól a szartól ! 🤔
Lesz rá lehetőségem, 25-én megyek szimulátorra ott lesz időm kokettálni
Ezigy volt. Nekem is csak.ismerősön keresztül sikerült, a.megyei titkár volt. Igy is elküldtek első próbálkozásra de aztán egy telefon segitett. Aztán ugy vonultam hogy mindenre meg volt a.jogsim addigra, adr-estől
Hát ha épp olyannal beszélsz aki tudja és kéznél van, akkor köszi, de külön utánajárni nem kell. (annyira nem szükséges)
Anno én a sorozáson jelentkeztem, hogy lennék sofőr és levizsgáznék teherre, de azt mondták hogy villamos szakmával szó sem lehet róla. (mondjuk az ejtőernyősre is, de az sem jött be)
Ha gondolod meg mondom pontosan, most ujitom a gki-t meg tudom kérdezni
Régebben gondolkodtam rajta még támogatás nélkül, de akkoriban lett volna ~1M ADR-estől. Azt csak a hobbi kedvéért (csak hogy meglegyen) drágálltam, így nem mentem. Most láttam ezt a támogatósdit, de mivel dolgozni is kéne vele, így nem érint a dolog.
De ha valaha is mennék, akkor is csak a tartányost vinném, ott azért egyszerűbb a rakodás.😸
Csak azt nem tudtam hogy most mennyi lehet kb, azért kérdeztem.
De köszi.
Millio felett számolj. A támogatás csak a jogsira vonatkozik, de legalább egy évet dolgoznod kell a támogatott jogsiddal. Időben féléven bőven túl leszel mire végzel mindennel. CE aztán gki adr közben tachográfba kártyát intézni de az gyorsan megy, ha adr tartányos is kell akkor drágább bonyolultabb mont a küldemény darabos. De ha cseppfolyós gáz akkor fog kelleni. Érdemes az öszes áruosztályt megcsinálni nem csak a 2-est.
Mennyiből van most meg egy CE jogsi ADR-rel, meg minden kacattal ami egy kezdőnek kell? (a B megvan)
Láttam hogy most lehet menni államilag támogatva, és nem munkanélkülinek aki a váltáson gondolkodik, annak a 70%-át kifizetik. (munkanélkülinek a 80%-át)
Gondoltam csak úgy passzióból megcsinálnám. (nem akarok munkahelyet váltani, csak régen még lettem volna sofőr, talán azért)
Aztán kicsit jobban belemélyedve olvastam, hogy a vizsga után menjek el dolgozni vele egy évet, utána visszatérítik a 70%-ot. (úgy már nem tetszik)
Aztán beszélgetve a sofőrjeinkkel (cseppfolyós gáz tartálykocsi) mindegyik ugyanazt a kérdést tette fel: "Te hülye vagy b&zmeg??? Az agyadra ment a jólét??? Bár nekem lenne olyan szakmám mint neked, na meg ilyen melóm, még az utcán is elfordulnék ha kamiont látnék...engedd el ezt a f&szságot, ne legyél már barom!!!"
Szóval elbizonytalanodtam. 😸
Régen a kubikos talicska olyan volt... nagyobb kerék, a raktér széles, rövid, lefelé 3szög alakú, részben a kerék felett. Azt fel lehetett tolni a gátoldalon. Ezek a mai fos vastalicskák az elöl kerék miatt sok súlyt engednek a kézre.
Nekem nem csavarja.. emelem madár fogással, mell magasságtól átfogok és tolom... de ki hogy érzi 😁
...én nem szeretném sokat gyakorolni már ezt 😅
Múlt 7en ásnom kellett egy jó méteres gödröt kemény és ragadós fekete földbe, az se esett jól 😄 ki kellett venni a fúrt kút lábszelepét.
oldalra billentéskor alsó kézben fordul a felső meg csak úgy van
előre billentés most nincs előttem, azért nem megyek ki hogy megnézzem
Pontosan így van ! 👌
A kerék is tuning , rendes csapágyházban a tengely ! Nincs nyik-nyak ! 🤣
Pl nem kell átfogni billentéskor
nekem sosem csavarta a csuklóm
nekem inkább vastag gumi kellett rá mert a vékony nyelet szar fogni
mindenesetre kipróbálnám mikyen vinni vele, de így első látásra inkább érdekes mint hasznos
én inkább a kereket tuningolnám, alábaszni egy 21-es kereket sokkal jobb lenne manőverezni szar terepen az se baj ga emiatt hosszabb lenne
Mikor borítod ki ,nem csavarja a csuklódat !