Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem evvel a handrásnak akartak kedveskedni 😂
Jutyúbon nézelődtem, láttam handris VW ID7 tesztet. Érdekes, a VW imeri a felhasználói körét, mert már a hátsó lámpába eleve bele is írta:
IQ Light 😁
mindenki figyel mindenkit
pl az akku bms csak úgy beszélget a telefonnal ha a gps aktív, namármost ennek ugyan mi éttelme van? azon kívül hogy adatokat gyűjt, de ugyanúgy a légkondi a wifis kapcsoló meg kb minden iyen
ami durvább hogy hallgatózik is, nemrég beszélgettünk ismerőssel az anaconda bojlikról aztán 3 napig dobálta neki az anaconda hirdetéseket, úgy hogy előtte azt sem tudta hogy létezik ilyen gyártó
engem annyira nem érint szerencsére, de miota mindenhol kamera van, a telefon már rég elárulja a mozgásod, a szokásaid érdeklődésed a kocsi is bekerült ebbe körbe azóta már minden mindegy😃
Ezen izguljon az akinek van miért.
Oké hogy te nem látod,de a telefon látja,szerintem.
Én sem mernék nagyon ilyet amúgy, mert pont így rólad is küldhet minden nap egy jelentést. Eddig is meg tudtak figyelni ha akartak, de arra kapacitás kellett, ez megoldja a problémát. Még azt is tudni fogják hetente hányszor és hányat löksz az asszonyon és milyen intenzitással, vagy amit éppen az adatok megrendelője kíván 🙈🤷‍♂️😁
Lehet, hogy a fényszórómagasságot is automatán állítja 😉
régebben volt pénz pazarolni 😆
nem tudom mitől függ az astránál a 13-14 kerék méret
ez plüss kárpitos lehet ez luxus kivitel és járt hozzá a nagy felni.... bár a fényszóró magasság állítást meg kispórolták belőle szóval a fene se tudja hogy van ez
Ja hát akinek sportautóra telik az fizessen 🤣
egy hibája van
ez r13 nekem meg 14-es a felni
eléggé recsegne felrakáskor 😂
Pedig el is vittem volna neki, mert van arrafelé dolgom.
Én is jól járok mert felszabadul egy csomó hely, ő is jól jár mert kiderült nem is COnti hanem Michelin Alpine3 gumi volt.
Te csak ne panaszkodjál. Szerintem te direkt fizetni akarsz. Kaptál volna ingyért aztán azért sem kellett a fasza gumi. 😆
Ettől sem vagyunk már olyan messze 😁

https://www.facebook.com/share/r/vRKgnNKjGGVxk7Mn/
Na,ilyenem vagy asonlom nem lesz,most beruhaztam egy akksira mer leszivja a sok macskás video csontra a gyari akkut.6e+pk. 🤣
majd megirom🤣
s24ultra
telebaszták AI megoldásokkal, nekem is csak ha rábökök vmire akkor tűnik fel sok minden. Elvileg szimultán fordit is de pont a magyar még nincs benne igy várni kell viszont bővitik nyelveket. Arra meg nincs szükségem hogy az angolul beszélő embert németül halljam😃
Úgy látom, még mindig rozsdásodik a Ford... 😁
Ez tuti valami MI-s új samu lesz. Kíváncsi leszek egy húzósabb napon mit ír, pl. A fórumtársak egymást a saját nemükhöz vonzódónak titulálták, illetve felszólították egymást a saját édesanyjukkal való közösülésre 🤣
Amúgy mellik új telefon?
Menj el a kérilaci ket gumijáért,az olcsóbb ha vonattal mesz.
sokat nem téveszt az itteni szinvonalhoz képest 😀
na
a kamionosok duplán kapják be
kiderült hogy nincs már olyan gumi forgalomba ami nekem van
goodyear fasztudjami van nekem és már csak fasztudjami2 kapható aminek más a mintája
szóval vehetek két gagyit ami kb 50 ezer lesz
szóval nem csak mindig basztassák a kamionosokat hanem duplán mindig, ha nekem fáj nekik fájjon sokkal jobban és boldog leszek 😂
Ezen meg reszeljenek a geek-ek... :)
kicsit azért felületes de pl ha látnám pipi agymenéseit három mondatba meglenne a hat oldal🤣