Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a pc nem üzembiztos
a plc bár ma már gagyinak tűnik sokkal stabilabb mint a pc, bármilyen legyen is az
kb kvarcóra-okosóra különbség
magyarországon nem
itt előbb van új merci mint új termelő gép
Egy PC nem ugyanezt ellatna?
40év? Milyen berendezés az, tésztagyártósor? Ennyi idő alatt az egészet leselejtezik mert avult
ha 20 évig ment a gép vele elment volna még 20 évig
amúgy ugyanilyen lett beletéve, csak meg lett vásárolva a "fő" egység is
Ket tuzolto fecskendo csőért fizettem 2x16e forintot meg elotte heten 23e-ret ket poroltoert,mind lejart.
A poroltok teljesen jok,nyomas zoldben,de cegnel nem hasznalhato mer lejart az ideje.
Maganhaznal siman hasznalhatok.
Elado ha kell valakinek. 😎
Mondjuk ez azért elég gagyi plc. Már csak emiatt is cserélni kéne😃
Énnnmontam
Viszont továbbra sem lesz üzembiztos és percenként többet buknak ha állnak miatta.
Nem a huszforintos relé cseréje fogja feljavitani. Otthonra még jó lesz.
Van ahol eltelt idő után hiba nélkül is cserélik
Jeeeee,nem kel atolvasni a locsogast. 😆
na meglett a plc fotó
vagyis ez valami kiterjesztése neki, jajta is volt valami kacat meg ami ezt vezérelte külön volt
kb általános iskolás technika óra szint a relék kicserélése még egy parkside forrasztó állomástól drágább eszköz sem kell hozzá
Nem gondolkodik😁
meg is érdemlik ha leveszik őket 2x áron.......
csak azt lehet levenni aki hagyja magát
fizetés csak a munka elvégzése után, és csak abban az esteben ha a megrendelt munka és az elvégzett munka minősége és mennyisége megegyezik
különben egész fasza kis önbíráskodási per lesz a dologból 😂
Azt miből vonta le, hogy a szimulátor bármiben is segít? 😆
Nálunk a kókler pont ugyanannyit kér mint a szakemberek mivel utóbbiakból kevés van pl. vizes, villanyász, gázos stb. és ők fél-1 év múlva tudnak jönni a kókler meg rávágja, hogy jövő hét amiből persze fél-1 év lesz, de mivel haver így mégis kivárják és kifizetik az eredetileg kialkudott díj másfél-2x-ét.
Nesze
Már annyit kér és az mind az övé. Ez inkább dühithetne mint hogy tőlünk is tovább szedik a lóvét. És ha baj van nem találod meg. Nekem a számom 1997től ugyanaz.
Na többek közt emuatt mondod hogy lehuz a köcsög vállalkozó mer nem nápolyiért dolgozik. De amint be vagy jegyezve és köteleznek arra is higy legyél minden helyen ami lehetséges azonnal megtalálnak. A kéményseprő mert oda van bejegyezve telephelyed székhekyed 25ért néz bele a lukba nem 8ért. A szemetesek köteleznek hogy fizess dupla dijat a magán mellé ha nincs kukád akkor is. Csak mert vállalkozásod van. Kötelező kamarai dij amiért semmit nem kapsz. És ezek mind adók módjára behajthatók ha nem fizetsz csődeljárásig vihetnek. És van még jópár. Egy A4est tele tudnék irni hogy miket kell fizetni és ennek legalább fele havonta.
A flancos AI hogy kivonatolja a napot?
a kóklerek abból élnek hogy a "szakember" túl nagy pénzeket kér
és itt most nem az a lényeg hogy miért kér annyit a szakember és ebből neki mennyi marad meg
az a lényeg hogy 2 napos melóért sokaszor több heti bérét kifizeti a megrendelő
aztán amikor a szaki 200 ezret kér a kókler meg 15 ezret akkor meginognak sokan
bár olvasni olyat is hogy a kókler is közel annyit kér mint a szaki....
amikor egy garázs betonozásért 60-80 ezreket elkérnek munkadíjként mixer betonnal, akkor azért megkeresik az alkesz pistát aki régen kőműves mellet dolgozott hogy csinálja már meg kicsi pénzért aztán olyan lesz amilyen lesz
volt olyan hogy csak a pénz kellett
pl biztonsági őröknek az éves kamarai tagság
lázadozott a szakma aztán eltörölték a kamarai tagságot, utána kitalálták hogy 5 évente meg kell újítani a vizsgát, persze pénzért 😂
azán ülhettél napokat a tanfolyamon.......
Mindig ezzel jön mind. Azért van hogy a kóklereket kontárokat kiszoritsák a piacról. Értünk meg a szakmáért. De valahogy sose jött össze. Van aminek részese vagyok és 2000től megy a duma de semmi változás még több feketéző kontár csak a pénz beszedést sikerült megvalósitani belőle, azt meg egyre többet és több szervezet követeli.
Pár évig fuvaroztam valami vállalkozói szövetség elnökének aki azt mondta, hogy mivel ők is szerveztek tanfolyamokat azért lobbiztak minden kormánynál, hogy minél több és bonyolultabbat írjanak elő mindenhol mert azon jól keresnek és elvileg ők képviseltek minket.
Épp most voltam kint, de elfelejtettem megnézni ellenben vettem egy 3db-os gagyi extool lehúzó-kiszedő szettet amit egy helyi barkácsboltban vagy 5 éve rendeltek valakinek aki nem jött érte így az akkor ráírt áron odaadták, némileg köszörülgetni kellett, de végül szépen kijött a csapágy. Kösz az utánanézést.
Megfogtal, mert gyartotol is fugg. A Dayco 933mm 2006-ig, 2007-tol hosszabb, 1011mm katalogus szerint. A gyari beszallito a Mitsuboshi, ott 947 es 1008mm a meret evjarat fuggvenyeben.

Ez a video, amit emlitettem. Kerek gyari gorgo kontra ek alaku Dr.Pulley csuszka.
http://youtu.be/nhNfI5PvR-g?si=kV_IXUeRBwhXL7Fj