Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Három évig ingyenes net volt az autóban, valami E-SIM renccer, mert kártya sose kellett bele. Mikor lejárt, meg lehetett váltani a BMW-nél, 12 eFt volt az örökös net... Utaltam neten németbe, 3 percen belül élt a vonal az autómban 😁 szóval gördülékeny volt. Le tudom kérdezni az autó sok paraméterét (a helyét, zárat, benzint) mobiltelóról, plusz mindig mutatja az időjárás előrejelzést 😄
Az Emergency Call ettől teljesen külön renccer, annyira, hogy még saját akkuja is van a tetőkárpit alatt - akkor is jelez, ha már 3/4-ig merült az autó a folyóba.
Sosem vártam el senkitől, hogy irigyeljen. Nyugi, én se irigylem tőled se a festőműhelyt, se a laktanyai zuhanyzót.
Életed? Neked? Minden nap úgy telik, hogy keccsölöd össze a vagyont, miközben semmi szükséged rá, mert igényed nincs - hát nekem ennél több célom volt mindig, és most is.
Írtam már soxor - eredménytelenül - fel sem tudod fogni, hogy nem mindenkinek a vagyonszerzés az élete értelme. Van annyi, amennyi kell, én nem hajtok többre.
Egyébként kurvára nem értem, mit ugacc emiatt folyton - hisz te pont azt csinálod, amit én: az eddig megszerzett/megkapott javaidból élsz... majd akkor pofázz nekem ingyenélésről, ha 8 órát a gyárban dolgozol, nem az albérlők befizetéseit várod.
Nyomorult fax... 🤣
az astrával 220ezer alatt 1x jártam úgy hogy vinni kellett bikázó akkut mert zárlatos lett és gyorsan kellett menni
akkoriban hetekig állt aztán kisütötte magát teljesen
azóta kicsit lassabban teker az önindító már veszem az új akkut
Eddig 1x kellet saját faszság miatt amúgy az eltelt 70000km alatt eddig hazavitt.
a citroenbe kell is 😍 ki ne dobd belőle
pl nekem van ilyen segélyhívó gombom de mégse vagyok fene nagy büszke rá 😅
mindenféle asszisztenciát vagy mi a fenét adnak az autóhoz még egy darabig és a nejeméhez is, valahogy én nem tudok ezzel olyan jól vagánykodni mint mamlasz 😂
Ilyen emergency call van az öreg citroenemben is csak kell bele egy sim kártya amin hívja az assistance-t feltéve ha előfizetnék rá. Azt hiszem nem fogok. 😁 Mondjuk nyilván amíg járt az első tulajnak volt értelme, de utólag előfizetni nem hiszem, hogy jó üzlet lenne kivéve ha tényleg mentenének na meg heti szinten utaznék országok között. Itthon olcsóbban megoldom a haza vagy szervizbe jutást.
Hát....más gyakorlati tapasztalatod nincs,szóval a helyzet az hogy másnak nem örülhetsz csak a gombnak,míg meg nem nyomod és meg nem tapasztalod a következményeket.Addig viszont csak a gomb van.
A te életmódod?Hidd el,a legkevésbé sem.Egyszerűen nem érzem úgy hogy számomra bármi is irigylésre méltó lenne a te életedben.
nem csak elgondolkozok néha amikor a gazdagságról,meg a jólétről írsz (kezeit széttáró)
pl. neked nem szar nőnapra virágot venni a nejednek amikor tudod, hogy tudja, hogy az ő pénzéből van? 😂
ezerszer jobb életem van mint neked egy percet nem lennék a bőrödben én nem tudnám nem szégyelni magam a helyedben(kezeit széttáró)
Életmódod? Neked nincs semmilyen életmódod te azt az életet éled amit a feleséged a számodra biztosít(kezeit széttáró)
Neked ilyen formán még önálló gondolatod sincs. Neked annyi a szabadságod amikor ide sutyiban írogatsz 😅
...meg ezét a másik balfaxét 😁
Basszameg, pipi megint elszabadult, és belém szerelmes... de azt jól látni, mennyire bassza a primitív agyát az életmódom 🤣
Látom szokás szerint felfogtad a lényeget 🤣
Szerintem mamlasz jól csinálja(kezeit széttáró) Tehetsége semmihez nincs érteni nem ért semmihez munkát még nem látott (kezeit széttáró) egyetlen egy dolgot tanult meg egész életében, hogy hogy lehet lejmolni az asszonyt. (meghajlós) Szerintem ha nagyon akarná kisírna egy fiatalabb motort is, lehet kicsit hosszabb menet lenne de szerintem meg tudná oldani, hisz ez az egyetlen dolog amihez ért 😂
"Vedd már észre, hogy az életed a nejed jóindulatán múlik(kezeit széttáró"
Motorra nem is kap pénzt,játsza az eszét hogy megteheti hogy újat vesz,aztán 22éves a motorja.Meglátszik mire kap és mire nem.
csak a szokásos. nyomkodta a telefonját(kezeit széttáró) Naponta van ilyen baleset(kezeit széttáró)
ezt furi a te szádból hallani 😅 Te még egy pohár hideg vízre valót nem kerestél meg még életedben te olyat nem írhatsz, hogy megteheted (kezeit széttáró) ilyet legfeljebb én írhatok és azok akik pénz keresők(kezeit széttáró) mint pl. a feleséged aki eltart(kezeit széttáró) Ha egyszer úgy kel fel, hogy te laci elválok szedd a sátorfádat iziben(gondolkodós) Akkor kb. 1-2 héten belül éhen halsz(kezeit széttáró) Szomjan azért nem mert valahol még találhatsz olyan kék nyomós kutat a faluban 😅 Aztán nem a nejed által megvásárolt autókkal való parádézás és vagizás lenne a legfőbb gondod, hanem, hogy találsz e a kukákban kidobott ételmaradékot 😂
Vedd már észre, hogy az életed a nejed jóindulatán múlik(kezeit széttáró)
szerintem te innen tanultad az abc-t 😂
ha nem kellett akkor mi benne a kényelem 😂 Te sokkal hülyébb vagy mint a biztosítósok akik már heti szinten zaklatnak valami hülyeséggel 😅 A minap felhív egy picsa bemutatkozik, hogy valami alfa biztosítótól van(kezeit széttáró) Mondom jó van mit tehetek önért? Azt mondja, hogy náluk vagyok biztosítva, hogy vagyok megelégedve a biztosítóval(kezeit széttáró) Hát mondom biztos úgy van de én sok mindenkivel vagyok partnerségben nekem van egy független alkuszom az intézi ezeket a dolgokat még is mondjon már egy ingatlan címet melyik a szóban forgó amire hivatkozik(kezeit széttáró) na hát mond egyet. Á mondom emléxem azt tavaly kötöttem az alkusszal mire tetszik kíváncsi lenni? Hát, hogy hogy vagyok vele megelégedve(kezeit széttáró) De mondom mivel? Azt mondja hát a biztosítással (szemeit körbeforgató) Hát elkezdett kattogni az agyam, hogy volt e már onnan kárkifizetés akár csak egy ablaktörés beázás vagy valami apróság de nem jutott eszembe hirtelen(kezeit széttáró) Azért megkérdeztem. Csókolom volt már onnan nekem kárkifizetés? Azt mondja nem, még semmilyen káresemény nem történt(kezeit széttáró) Hát kezi csókolom akkor mit mondjak? Hogy vagyok magukkal megelégedve? Mondom nem tudom mihez kötni ezt az elégedettségi dolgot 😅 ha arra tetszik gondolni, hogy időben megkapom e Önöktől a számlát az emilemre amit átutalok akkor azt jól csinálják, mert mindig időben megérkezik amikor fizetnem kell. (óranézegető) 😅 Azt mondja de ő nem erre gondol, hanem a szolgáltatásokra(gondolkodós) Mondom nem azt tetszett mondani, hogy nem történt káresemény ennél az ingatlannál? Azt mondja nem történt(kezeit széttáró) Akkor mondom, hogy tetszik elvárni azt, hogy véleményezzem az önök cégét, Mi alapján lehetnék megelégedve magukkal amikor egy 3 ezer forintos töréskárigényt sem jelentettem be? Mondom, ha kigyullad az egész azt 3 napon belül a számlámon van az ingatlan piaci értéke akkor tudok véleményt alkotni akkor valószínű jó véleményt(kezeit széttáró) De hát addig nincs miről beszélni küldik a számlát én meg fizetek ennyi a mi összes eddigi kapcsolatunk 😅
és minden héten felhív valami okos hasonló marhasággal(kezeit széttáró)
Na jó,de az nem ad gombot amit megnyomhatsz.Ő pedig arra élvez hogy van mit megnyomni ha lerohad.
na ezt megteszi egy pár ezer forintos utazásbiztosítás is amit elég kötni arra az időre amíg kint vagy 😅 Bár van egy rahedli lakásbiztosításom is tudják ezt egyenként 😅 Aztán én úgy voltam vele én nem akarok kínlódni akkor sem ha ez ingyen van inkább vettem olyan autót ami nem megy tönkre se itthon se külföldön és nem bmw mert az ezt nem tudja 😅
meg a zsidók,meg a cigányok és az összes libsi és mindenki akinek nem fehér bőre, hogy teljes legyen a sor(kezeit széttáró)
A marson pont jó helyük lenne majd integetnénk egymásnak űrtávcsövön(kezeit széttáró)
téves(kezeit széttáró) A kormoló dízel szaré a jövő(kezeit széttáró)
Villanyt már senki nem vesz csak a hülyék a benzinből meg csak a bevásárló kocsikat. Mióta az únió feladta a kötelező villanyos átállást azóta csak a leg elvetemültebbek vesznek benzint meg vellanyt 😅
https://www.autoszektor.hu/hu/...