Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20 ezer cölöp , ma szerelték át a fúrót az egyiket a négyből , 60cm helyett 80cm és lyukat fúr , egy lyukba nem elég egy mixer ! Debrecen mellett még mégnagyobb hasonló valami épül ! 🙄
Énse,de tökmindegy mit,ellenkezni kell.
Nem akarok ilyesmibe belefolyni csak ekecs kérdésére írtam, rákeres és megleli.
A mostani nagy mumus,katódgyár az akkugyáraknak?
CBR.
Ahogy igazgattam befele a blokkfelet az egyik léptetővilla kilökte kb 3 mm-el a kupungtengelyt.
Nem vettem észre és lehúztam minden csavart.
Most ujra szét letakarítom a pasztát,vissza a tengelyt síkba,megin paszta,nyakig olajban és lochtite-ban dagonyázva.
Ehhhh.
Melyiket? Cbr vagy robesz?
Nem olvasol híreket? Pár hónapja/hete eléggé hírhedt volt.
tuti van tábla hogy mi épül csak meg kell keresni
Ahh,szimplán elbasztam.
M1 elesett Ácsnál ! 🤔
20 ezer cölöpöt kell fúrni , 2000 nél tartunk ! Hogy mi épül ide , Ácsra ? 🤔
mint a brazil sorozatokban
jó-nemjó-jó-nagyonnemjó-jó nemjó
😂
Jah,én meg szedhetem ujra szét a blokkot. 😆
Én már bele se kezdek,inkább susse ki a telefont. 😆
Ha meg is javult, ez most megint hazavagja.
A kawa AI samuja nem javult meg? 😬
Hogy birod ezt a kettőt,te jó ég................... 🤣
De, csak az van benne. Nyugdíjas vagyok, B+ mit nem lehet ezen megérteni? csak nem 65 éves, és nem az állami nyugdíjat lesem. Te csak hajtogatod a faxságaidat, pedig tényleg leírtam már, mi hogy volt. Igen, most viszonylagos jólét van, dolgoztam ezért 35 évet, te sosem fogsz ide eljutni a nagy pénz hajhászásban. A purdé közben felnő, elhúz a faxba (ha van esze) te meg ott maracc pénzzel kitömve 60 évesen, és akkor rájössz, hogy eltelt az életed.
Nem... bocs... te sosem jössz rá.
Téged, kitartani? Ha lett volna külön pénze, inkább egy rendes malacot tartana, nem ilyen igénytelen ártányt 😁
Üzlet ki volt adva eddig is, csak havernak, ócón. Ez most változik, olyan okból, amihez semmi közöd.
Dolgozol? ne kamuzz, a gép mellett baxod az időt, hisz válaszolsz (jó bőven) ez biztos nem az "okos" telódról 😁 Az a dolgozás, hogy csiszolod a glettet? amihez egyrészt nem értesz, másrészt ki is tudnál fizetni egy mestert. Ez nem dolgozás, ez hobby 🤣 Hát... neked ilyen hobby jutott, megértem, miért utálsz 😁
hazugság, ostobaság és tudatlanság nincs benne.(kezeit széttáró) Nem állítom azt, hogy tévedés nem lehet benne de gondolataim szerint nagyvonalakban azért még is ez a helyzet.(kezeit széttáró) Hiszen apránként leírogattad már az életed(kezeit széttáró) Azt is leírtad már egy párszor, hogy nektek elég az amit a feleséged megkeres. Való igaz semmilyen magyarázattal nem tartozol hisz nekem miért tartoznál? Magadnak tartoznál(kezeit széttáró) Azt, hogy neked mennyid és hogy van az sem érdekel különösebb képen egyébként meg már kb. ezt is leírtad vagy legalább is írtál már róla annyit , hogy ki lehet következtetni. (kezeit széttáró) Tulajdonképen le is xarom de nekem egy kicsit még is csak bicskanyitogató, hogy vagyonról, jó létről, gazdagságról beszélsz. Arról beszélsz, hogy "ez a mi szintünk" magasan pozicionált autókról beszélsz közben meg az a helyzet, hogy a mérlegnek a serpenyőjébe te ezért nem tettél semmit(kezeit széttáró) Súlytalan vagy(kezeit széttáró) A nejed pénzén vagy sznob inkább meghúznád magad de csak vered a melled a semmire(gondolkodós) Amikor feldobjátok majd a pacskert az üszköknek marad majd valami? Vagy a temetés is zsebbenyúlós lesz mert inkább elnyaraljátok a zsettát?
Arra azért kíváncsi lennék kawának a Mi összefoglalója elbír e a mai terméssel tudja e majd jól kivonatolni 😂
én baszki dolgozom(kezeit széttáró) Most is úgy nézek ki mint a burtyis cigány szerintem csak a szemem látszik ki a csiszolt glettből mert most pont a falat csiszolom amit szerinted nem is kéne, mert a glettet nem kell csiszolni 😆 tegnap is ledolgoztam 10 órát mai is lefogok és minden nap le fogok(meghajlós) a húsvéti ünnepből is végig dolgoztam a péntek, szombatot, meg hétfőn reggel is ellógtam egy pár órára melózni amíg aludt a család 😆Én minden nap úgy megyek haza, hogy milyen jót dolgoztam(meghajlós) 10 éve üresen áll a belvárosi üzlethelység? Addig fizetgette a nejed évente az ingatlanadót az önkorinak négyzetméterenként 1500 forintot mert lusta voltál rendberakni és kiadni(gondolkodós) Gratulálok hozzá az első két év bevétel talán fedezi az eddigi felesleges kiadásait 😆 Te mennyi dolgozol? Szerintem 5 év alatt ledolgoztam annyit mint te egész életedben(gondolkodós) Ez akkor sem változna ha 15-20 éve a nejem nyerte volna meg az első nagy összeget a lottón ami kb. akkor 5 mrd volt és ki szeretne tartani mint egy aranyifjút 😅
Mondanám, hogy ebben sok a tévedés, de nem lenne igaz. Hazugság van benne sok, meg ostobaság, és tudatlanság.
Qrvára nem tartozom neked magyarázattal, hogy mim, mennyim és hogyan van - ezt dolgozd fe! 🤣
Ja, van egy belvárosi üzlethelyiségünk is (még a PC-s évekből maradt), most fogom jól kiadni, aztán majd verem én is a mellem, hogy mennyit dolgozok! 🤣 - mint te 🤣
Te azt csinálod amit én? Az eddig megszerzett javaidból élsz? 😂 Baszki egy házat raktál össze egész életedben de lehet azt is a feleségeddel közösen semmid sincsen a puszta faxodon kívül 😅 Neked célod???? Milyen célról beszélsz ember? Neked egyetlen célod,hogy költsed a nejed pénzét a társkártyátokról amit ő geccsol össze napi melóval(kezeit széttáró) Te milyen befektetéseidből élsz amit az életed során raktál össze? Neked a nejed az egyetlen befektetésed abból élsz ha nem lenne pikk-pakk éhen vesznél 😅 Mond már el neked milyen befektetésed van a nejeden kívül ami biztosítja számodra a megélhetést? A jól sikerült nősülésen kívül hoztál valamit össze egész életedben ami jövedelmet biztosít? A nagy szart amikor jól ment a cég a 90-es években lett belőle ház autó, talán később a gyerekeknek pecó ha ugyan nem nekik kell kuporgatni rá a törlesztőt. (gondolkodós) Amit te akkor megkerestél azt felélted(kezeit széttáró) nem maradt belőle semmi(kezeit széttáró) 10-20 éve nem dolgozol. (kezeit széttáró) a "közös" cégetek ahová a nejed bejelent szánalomból na ott sem csinálsz semmit(kezeit széttáró) Ja bocs fertőtleníted az eszközöket 😅 Inkább kifizettek bruttó 5-6 kilót egy idegen nyuggernek amit unalmadban te is el tudnál végezni(kezeit széttáró) Ha nem is sok az a meló legalább nem éreznéd magad koloncnak egy tök felesleges eltartott embernek(gondolkodós) Bár te nem érzed magad annak úgy gondolod,hogy neked ez jár 😆 Még a háztartásban sem segítesz be legalább sütnél-főznél takarítanál,bevásárolnál elvégeznéd a női házimunkákat ha már férfi munkát nem végzel de neked még az is derogál 😅 Nem érzed magad teljesen feleslegesnek?(kezeit széttáró) Én még azt is elhiszem,hogy elég pénzt keres a feleséged(kezeit széttáró) A szánalmas bérüket az utóbbi években megtízszerezték így már azért van nekik egy jól kézzel fogható összeg(kezeit széttáró) Egy forintot sem sajnálok egy orvostól és egy ápolótól sem végre megbecsülik őket(meghajlós) Még azt is megértem, hogy életed utolsó 10-15 évéhez közeledvén nincs már nagy igényed hozzávetőleg picin elpöcörögsz(kezeit széttáró) De akkor is csak egy here maradsz ha más tart el. (kezeit széttáró) Az élet értelme ha van célja az embernek neked már semmilyen célod nincs. Más normális ember ilyenkor hal meg mert feleslegessé válik a társadalomnak és a családnak(kezeit széttáró) Rendes ember dolgozik addig amíg a kezét tudja emelni(meghajlós) És jó esetben szeret is dolgozni és kitölti az életét. (kezeit széttáró)
Nyugodt vagyok...
Majd 40 éve járom az utakat, 1x kellett hazahúzni 20on éve az Opelt, mert baleseteztünk, és kiszakadt a hűtő, elfolyt a lé. Szerencsére csak 60 km volt, haver eljött értem.