Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A dohány "nedveit" egész konkrétan. A dohányt szinte porrá nyomják, nedvesítőszerrel kezelik, papírszerű akármit préselnek belőle és azzal töltenek meg egy kis cigaretta-szerű hüvelyt. A készülék abba nyomja bele a kis fűtő pengéjét és kipárologtatja a folyékony tartalmát.
Aki régi motort javít, általában nem ismeri a nyomaték kulcsot.
Még a legtöbb szereló se...
Lehet-e? A Phillip Morris teljes forgalmának a 15%-át az IQOS adja.
Az az amikor azt az aromát szívod be?Szerintem nem jobb mint a dohányzás,csak máshogy szar.
lehet még kapni? egy időben mindenkibszt szívta sztán kb mindenki visszatért a füstösre
én ájkoszt szívok arról mi a véleményed? Az tulajdonképen nem is dohányzás de akkor mi?
sok mindenkinek(kezeit széttáró)
Még egyszer leírom,én tök leszarom hogy ki dohányzik,piál,drogozik.Miért kéne azzal foglalkoznom hogy pl melyik kollégám hogy cigizik?Mindenkinek meg van róla a véleménye,nekem is,de hogy ennyire kényszeresen foglalkozzon vele az ember mint te.......
mivel régebben sok borászatban voltam láttam mennyien dolgoznak ott, azt is látom mennyi szőlőt termesztenek
szóval ne csak a bor forgalmat nézd hanem ami kapcsolódik hozzá
pl támrendszerek, művelő eszközök, csomagoló gépek/anyagok(ezek előállításához készült gépek stbstb)
és ez csak a bor, ott a sör a sok egyéb tömény
szóval hidd el ez nekem kurva nagy szopás lenne ha kiesne ez a kis szeletke
Ja, masba bele lehet beszelni, csak a dohanyzasba ne?
Nem erzel ittvalami nem ideillot? Ja, nem is.
Ma kaptam én is egy 39ezres csekket,gyorsak voltak(ők is) 😁pénteken volt az eset ma meg már jött a levél.
Tőlem fura?Én pont leszarom hogy ki dohányzik meg piál drogozik.Nem érdekel.
Ugye te a koltoi tulzasrol meg nem olvastal?
négyszemközt? Akkor én, hogy tudom elolvasni? nem privibe írtad(kezeit széttáró)
😅 hát ennél bonyolultabban már nem oldhatta volna meg 😅 Én inkább vennék belevaló csavart. ha kicsit kisebb mint qwimbinek is akkor ott van a teflonszalag az életben nem ereszt át(kezeit széttáró)
szerintem ez csak genetika(kezeit széttáró) Ha én elkezdenék masszívan italozni szerintem 2-3 év és megnyekkennék mert nem bírná a szervezetem. Én ismerek jó néhány "stabilt" aki 30-40 éve napi 1-2 liter bor leöblítve néhány korsó sörrel és egészségesebb mint a makk(kezeit széttáró)
annyi is mi a faxnak (gondolkodós) nálunk is olyan a kád széle mint valami sampon bemutató (szemeit körbeforgató) nem hiszem el, hogy ennyi szar használva van(gondolkodós)
nekem nem 😅 Egy burgman egyébként sem eregeti magából a fémforácsokat 😅
Nem mindig értek veled egyet, egyszer már megtörtént, most megint igazat kell adnom.
A rohadt cigányokra is többet költünk szerintem.
főnöködnek meg van a következő 20 éves pénze(gondolkodós) 20 ezer mixerbeton(gondolkodós)
én már most kérném a fizetés emelést(gondolkodós)
Egyrészt csak. Másrészt egy fórum szinte pont ezért van. Harmadrészt olvasva pár oldallal előrébb, hogy egyesek hogyan turkálnak a másik zsebében, azt hittem, ez itt ez járja.
Kell még magyarázat?
Persze írhattam volna azt is, hogy idegesít, amikor egyesek, előre megfontoltan, szánt-szándékkal tönkreteszik magukat, a tevékenységük közben másnak is kárt és utálatot okoznak és még nekik áll fel, de ezt te úgy sem értenéd meg, nemhogy még elfogadnád is.
Amúgy fura ezt pont tőled olvasni, de ezt csak négyszemközt mondom.
Nem feltétlenül azért mert megtépték. Az alu öntvény és az acél csavar össze korrodál. De nem kell megijedni. Ha régen szedték szét, akkor mindig rohadt nagy kattanással indul meg. Ezért is nem kell megtépni. Természetes csavarrögzítő 😁
"Levélben tiltakoznak Ács lakosai egy katódgyár építése ellen"

Akkor anódgyárat kellene építeni hátha akkor nem tiltakoznának 😅
Ez kb. olyan mint volt itt egy erősen alkoholista portás. Üzemorvos elsápadva mondja hogy úr isten mekora magának a mája. Erre a csávó. Az a jó, van miből sorvadni 🤣
Mondjuk nem is élt túl sokat utána.
megvan(gondolkodós) Migráns szálló 😅