Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

stadion mi más ha szabad a gazda(kezeit széttáró)
Ezt úgy mondod minta tudnád, de igazából csak tippelsz. 🤣
Ha megnézted volna legalább a KSH-t. A GDP kb. 2%-a az alkohol és a dohányipar.
Soros Gyuribá csicskái több pénzt húztak ki a zsebünkből az Ukrán háborúval, meg a kohéziós pénzek visszatartásával, szóval annyira nem ilyednék meg ha hirtelen felhegyna a nép a bagóval meg piával 😁
(szemeit körbeforgató) 65 évesen csak 35 évet dolgoztál (ujját lefelé mutató) Az elég szar ám(gondolkodós) 49 vagyok most tartok 36 év melónál. Igen nem kell számolgatni13 éves korom óta húzom az igát.(óranézegetős) Én azt hittem csak olyan 55 körül vagy úgy, hogy az előző valamelyik hozzászólásomból visszavonom azt a mondatot amiben azt írom, hogy életed utolsó 10-15 éve.(óranézegetős) Módosítom: Az életed utolsó 2-5 évere(kezeit széttáró)
ja 8-ra értem haza addig geccsoltam ma is(kezeit széttáró) Ebben van némi igazság egy kicsit hobbyszerű a dolog mert egyszerűen imádom csinálni, de hát nem tehetek róla ha nem herének születtem hanem munkára 😂
azért azt tudni kell hogy ha a nép holnaptól felhagyna az itallal és a cigivel megroppanna a gazdaság
százezrek veszítenék el a munkájukat és hegyni pénzek nem folynának ba a költségvetésbe
lehet 20év múlva érezhetőbben kevesebbet költene az egészségügy, de addig levégelnénk
Miért megint mással foglalkozol?
A dohány illata egy dolog, a cigarettafüst már problémás. A hatását meg hagyjuk is, mert az nyilvánvalóan mindenféle bajra gyógyír.
a cigi biztos tök egészséges, csak vannak néhányan , akik utálják a szagát. ők isznak inkább
aaaa ilyen veszélyesen élünk 😂
de ha most bejelentkezni freelac hogy akkor puncit se nyaljunk akkor meg is örülök 😂
hát én se
Ami még nekem tetszik, amikor a dohányos először tagadja - mint itt mindegyik - aztán amikor ott a baj, akkor sajnáltatja magát, aztán letagadja a saját felelősségét, aztán tagadás helyett mást hibáztat, aztán hisztizik és mindenki rohadjon is meg, aztán ennyi.
Az alkesz dettó. Kedden lett kirúgva azonnali hatállyal az egyik közfogis, annak is hiába szóltak többször is, nem bírt magával. És hát ugye akit így távolítanak el a dolgozóból, azt talán valami retorzió is éri a munkaügyi hivatalban.
a régi lom motorokon sokszor akkorát roppan az olaj leeresztő csaval lazításkor hogy a szívmegállás kerülget azt hiszem eltört a dekli
én eddig csak olyat vettem amin így meg voltak tépve
aki okos az a cigi mellett iszik is rendesen, a cigi érszűkítő, a pia meg értágító hatásű szóval kurvára egészséges marad 😆
Mondjuk ezt sem értem miért kell beleszakítani a menetet.
Jó persze sokba kerül az alu alátét, van vagy 5forint is darabja, aztán ha kilapult akkor meg kell tépni 😆
csak nem a szokványos menetjavító betét kell bele mert abból kieshet
vannak olyan betétek is amik "önzáróak" szóva megfogják a csavart
Ember jó kicsi menetet rakott a betétbe, hogy még 2x újra lehessen majd vágni, ha megint bele szakítja 🤣
Én esztergáltam volna a lyukba illő acél perselyt (még kis felfúrást is elbírt volna), hamarabb van - meg alut hegeszteni nem tudok. Lehűtve-melegítve berakni, vagy akár beragasztva, örök élet - és a helyén meg lehet csinálni. így az asztalon kiszedve nem kunszt 😁
Na ez a csávó is olyan mint te. Szereti feleslegesen szopatni magát 🤣
Simán javítható lett volna menetjavítóval, vagy csak simán nagyobb menetet fúrni bele, aztán nagyobb csavarral is jó az olajleeresztő.
Állítólag a punci nyalás is tud tud gégerákot okozni...szóval nekem is jó esélyem van rá 😆

De amúgy azért a kilinikán érdemes megnézni a tüdő és gége rákos osztályt. 99.9% bagós....meg az amputált lábúak jó része is.
após gégerákban halt meg sose cigizett, asszony unokatesója tüdőrákban ő sem cigizett, egy mahartos munkatársamnak is tüdőrák volt és ő sem cigizett
csomó embert ismerek aki 60+ évig cigizett/cigizik és nincs rák, még akkor sem amikor az ébrentöltött idejének 1/3 részét köhögéssel tölti
szóval én nem hiszek ebben a "cigi rákot okoz" aki fogékony rá annak lehet rádob egy lapáttal
csináltass másik csavart, esztergályosnak fél óra meg 5000ft
...hát, a lakk meg a hígítója meg a fapác sem barátja a hosszú, eseménytelen életnek sajnos.
asztalos volt 😉 egész végig