Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi!
vajon ezt miért nem lehet leírni olvashatóan?
Csak azoknak nem elég ,akiknek tiltás kiiktató van a motorjukba ! Az 1400 tulajok felének ! 😉
És ezt a gyorsulást hol szeretnéd kihasználni? Nekem valahogy elég ami benne van.
A cimbora mondta hogy a haverja most vett egy v4 multit. Állotólag állat módon motorozik jelentsen ez bármit is, én még nem mentem vele. Azt mondja fasza csak kevés neki ez a motor........ahha.......szerintem is kimotorozza közuton amire képes.......kivéve persze ha ő is csak autópályán nyelezi mert akkor tényleg lehetséges hogy kimeriti a benne rejlő képességeket.
Nincs orvos feleség,de láttam eleget. " kapcsolási magasság 420mm" akar lenni.
És amikor a felemás kormányossal megkeni a sportmotorokat a körpályán ?! 🙃
Tegnap 2017-es téli zoe tesztet néztem ahol szintét azt nevezte nagy problémának, hogy nincs akkufűtése mint jónéhány másiknak.
Volt egy motoros haver aki a 90'-es években a hungaroringen pályabíróskodott (zászlólengető) és azt mondta, hogy ahol a motorosok már fékeznek ott a F1-es autók még felfelé gangolnak, igaz ez a fékre vonatkozott na meg a sebességre, hogy mennyivel gyorsabb időt tudnak menni.
😅
Így van , ha 5.ben nem tudja a 300-at , csak szar lehet benne valami ! 😂 🤣
Szuper.
Azért mész egy 10 éves autóba bontott akut venni,aha.....
2x úgy gyorsul ! 😓
A gyorsulásán nem tudom magam túltenni ! 😞 😓
És akkor még mindig ott tartunk hogy nem gyorsabb kétszer,azért 600al csak nem megy....... 🙃
Nem írja a cikk, de 207 mph-t írnak máshol. (333km/h).

De ha nem megy 300-at ötödikbe' akkor úgyis szar.
Gyorsabb?Hol ír olyat hogy gyorsabb?Csak jobban gyorsul, abból is igazából annyit tudni hogy mennyi a 0-ról 96-ra,és hogy fél mérföld alatt mennyire gyorsul.
Mondom én hogy jók a villanyosok 😅
Na de 2x gyorsabb ? Eret vágok ! 🤔
Ezért miért kell bőgni?
Azért elég sok autó van ami jobban gyorsul mint a motorod. Ez a Lucid legalább ritka. Szerintem EU-ban nincs is.
az ! 🙄
Tragédia..........
Azért eret ne vágjál!Ezeknek a számoknak semmi értelme,én azt sem tudom az enyémnek mennyi.
Há kétszer úgy gyorsul mint a bivaly ! Mindjárt bőgök ! 😪 😟
Majd ha megvetted az 1000km-es villanyautódat 🤣
Fa tönköt az Unirak600-as (bobcanál nehezebb) homlokrakodóval sem tudtam megmozdítani lendületből. Ahhoz valóban kevés a másfél tonnás. De egy 300 kilós akkut fel lehet emelni egy 500kilós csörlővel.