Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lesz sok öröm benne 😉
már csak egy zacskó kamagra kell és el lehet kezdeni a kihívást hogy minden 2 számjegyű úton meg kell mocskolni az asszony
nem olyan vészes ez
simám meg lehet csinálni otthon is
szerviz minimum levenne 50 ezer munkadíjal meg 30 alkatrész kedvezménnyel
de az 50 lehet sokkal több is vannak éhes műhekyek meg nagyon éhes műhelyek
Lett lakókocsink, már át is van írva, várjuk a szezont. 😁
☺️
itt meg van kis szíj meg nagy és persze rendbe legyen minden is
http://youtu.be/PzL892KSpys
Ha megteszed, letiltalak. 😆
ha opel nem nehéz csak az egyik vezérműtengely pont nem áll meg a helyén mert valamelyik szelepet kicsit nyomja
én egy patent fogóval tartom helyén a szíat a keréken mert eleinte volt hogy elmozdult, és egy krovával megtartom nyomott állapotban
egy 3. kéz jó lenne de megoldható nélküle is
opelon a vízpumpa a szopó
más kocsit még nem szereltem
jaj már ne legyetek ennyire kimértek 😂
én meg 1.4 16v vezérlés cserét tanulmányozom illetve tanulom
még nem teljesen tudom ledönteni hogy neki fogjak-e vagy menjek tutira és csinálja szakember
Én pl úgy hogy még csak rá sem nézek.
Elvileg otthon vannak mert beolvasztottak a teruletet ruszkiba,szal az ukrik vannak szar helyen.
De alapvetoen tavaly nyar ota folyamat mennek elore,de csigalassan,es minden falu vagy varos egy nagy kupac tormelek lesz.
Eltart egyxearabig mig kinyirjak az osszes ukrit aki akar harcolászni.
Akkor most mi lesz. Hazamennek az oroszok vagy megvárják az áhitott usa segélyt amit megszavaztak
én most éppen a 2.9 crdi vezérműszíj cseréket nézegetem, alig másabb mint az f astrán, még jobban hozzá is lehet férni éa a vízpumpával sem kell baszakodni
azért sokkal karaktersebb a szíj mint az opelé
Sehogy,reszletek mennek mert a jemberek belinkelik.Utana tovabblepek.
Ami figyelmet erdemel hogy szetkaptak a harkovi Tv tornyot mint hulyegyerek a kisautot,kozben begyujtottek egy aknara futott leo2A6-ot es majdnem megvan ocheretino.
amugy ha igen 😃
mondjuk olvasgatok mindenféle hirdetést ( jófogás , használtautó , képesmotor ......................stb )
politikai portált
időjárás
zsibbadni meg a jó sportmotor fórum meg a f@szabuk 😂
Ebbböl pár perc is elég hozzá
belenézek görgőzök 😆
napi x időt el kell tölteni a neten hogy tompuljon az agyam 😂
Ja.
Ez még mindig a Taschner-sztori?
Ti ezt hogy bírjátok?
Ez ritka sötét egy faszi.
dobjam a képet ismétlésre? 😅
Nem volt nehez,mondjuk neked az,amekkora IQ light vagy.
Ezt miből következtetted ki?Mert hogy ebben a mondatban semmi nem utal arra.Ezt már csak te képzeled be magadnak.
Zoli izzadós segge. Na ennél lejjebb sem volt még itt téma, bár pipi szarása azért versenyben van 🤣
Az nem semmi,nekem kisebb a tudasom.