Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A faxba se vagyunk a motorokkal ! 🤔
Be is lehet állítani, hogy előfűtse, még a töltőről, és ne az akkuból használjon villanyt erre is, de normál esetben csak használat közben fűti, ha a túl hideg az akku. Amúgy csak a normál használattól melegszik és ezt kb. 30 fokig engedi. Utána elkezdi hűteni.
Illetve a villámtöltéshez 40 fokra melegíti. Valamint télen, amikor töltöttem otthon kisebb árammal, akkor is fűtötte valamennyire, hogy ne az áthűlt akkut töltse.

Érdekesség, hogy a villanymotor, az utastér, az akku, és a külső hőcserélő között tetszőlegesen tudja szivattyúzni a hőt oda ahol éppen kell. Így nincs is fűtőtest benne, mert a villanymotor hatásfokát rontja el, hogy jobban melegedjen, ha a hőszivattyú nem lenne elég, és azzal fűti az utasteret és akkut is.
https://magyarautosok.hu/2024/... És erről mi a vélemény ? 🤔
A reflexeid már a leépülési fázisban vannak,hisz te magad írtad hogy már azzal sem tudsz lépést tartani amivel 30évig foglalkoztál,akkor hogyan tudnál egy újat fejleszteni.Szerintem örülj ha elérsz a wc-ig,a 40órát meg engedd el.
Ez a kihivas.
A cseret leszarom.A hazavitelt filmezd.
A masfel tonnas siman eltort a kidolt fenyonk tönkjetol amit megprobaltunk elhuzni vele.
Igazabol a gondom hogy a csorlo csak egyenesen huz,nem emeli fel a cuccot a foldrol.Azt neked kel feltenned a plato szelire.
Meg emelohatfal lejtese se ujjgyakorlat mondjuk 8 lapraszerelt gardrobba,foleg hogy ketmetert emelsz kozepen 30 centivel,szar raklappal ami billeg,es leer ket oldalt.
amikor áll a tesla akkor is fűti az akkut? vagy beállítod hogy 8-kor indulsz és addigra felfűti?
Amúgy lehet hogy teljesül a vágyad, mert a Villanyautósok is kíváncsi a cserére, lehet mégis lesz kamerázva 😆
500kilós láncos csörlőm van. Szerintem béka nélkül is behúzza a raktérbe 😆
Kell egy CAN bridge átalakító, meg valamit kell szoftveresen is mókolni, de arról is van leírás az átalakítóhoz.
gumikesztyűre kellett volna húzni rendes kesztűt is......
Ha kamerázok akkor ki tekeri a csörlőt?
En azt szeretnem ha te túrnád ki. 😆
300 kilot felrakni 50 centire egyedul egy bekaval?
De,ha platos akko meterre.
Miért tolni kell? azt tényleg nem bírnám már 😦
Nem tűnik túl bonyolultnak
http://youtu.be/ruKDsBE2HZM?si=GkB-16Ff8KALCIsa
És még valami,nem azt írtam hogy vagy,hanem azt hogy lehetsz.Ugye érezzük a különbséget
Mint ahogy te is tudod hogy hány óra alatt tudnád megtanulni,miközben még sosem vezetted.......Még egyszer leírom,vagy menne,vagy nem,de ezt előre nem tudhatod.Arról nem beszélve hogy hány éves is vagy,közel a 60hoz?Ha igen,akkor pontosítok,nem,nem 40 óra alatt nem menne,egyáltalán nem menne.
Dewalthoz meg makihhoz is árulnak kínait, biztos a parkiba passzolót is lehet venni...
Keresgélj, időd kiadja 😁
Realitás talaján mozogsz
De jó hogy te ismeretlenül tudod, hogy én milyen vezető vagyok... hiába ezek a sofőrök sokat tudnak 😁
Pedig kene,fizetos oldalon megkeresned az akku arat.
Nem. 😄
Egyre kemenyebb.Videoznad azt a mupettshowt? 🤗