Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Toyota is ilyen szarrágó.
Eleve nem értem miért használnak még izzókat az autó iparban.
Ezt kéne kötelezővé tenni, nem a sok értelmetlen marhaságot, ami csak a német autógyáraknak jó.
Meraz HONDA.
Ezekben a LED-es indexekben benne van egy 21W-os ellenállás, mert különben az index relé sem működne rendesen, szóval semmit nem spórol, de 1000 jobb fénye van.
Én is a hajamat téptem, mert a motoromban gyári LED reflektor és hátsó lámpa van, ami kurva jó, erre indexbe meg beraktak izzókat kurva sokat spórolhattak ezen.
Amúgy bírom a svábokat. Sok haverom van. Rendes, dolgos, értelmes népség. Személy szerint nem értem a svábokkal szembeni előítéleteket.
Wunderlich, de azt nem akarod megfizetni.
Mennyi???!!!??? En 3 nap alatt sem eszem ennyit! Reggelire is benyomtam 2 oszibarackot, delben (mivel nem jutottam el hamarabb a kifozdebe) csak egy gyros pitara futotta, este meg 2 kis zoldalmat. Altalaban ez a menu, csak delben normal fott kajaval...
Baszki én is azt hittem szökőkút lessz a,seggemből de nem.
Pedig 15 deka szalonna meg 6-8 tojás a reggelim egy kis uborka paprika fojtással
Délben ugyanezt, utána lazítok némi főtt kajával
Minek Neked a "ledes irányjelző" Sok lett a villanyszámla?? Főleg akkor , ha a feszültségszabályzó olyan, hogy a feszültségszabályzást a terheléssel is, és a feszültségszabályzóval is szabályozzák??!
Oszt még meg is akar fosatni... Lesz nekem igy is eleg bajom
Ennek oromere, miutan ma elfogyott az afonyas-turos pite, amit tegnap sutottem, holnap linzert csinalok
Ebben nem ertunk egyet
Louis.de
Na ájjá be a sorba.
Ki az a lajos he?
Nekem meg ez kéne.
A cerkából mennyi van elfaragva
A lajost nézd meg.
Sokat megnéztem ne hogy azt higyétej hgy lusti vagyok.

Megbízható kéne amu nem ázik be. Jól látszik nappal is és E betűűs.
Tudtok olyan webáruházat ahol tudok rendelni fasza ledes indexeket. E betűs legyen és ilyen stílusú.
lu@szt......

Húzz egy kövéret oszt lesst tdi.
Amugy a faszomhonda csak enyhén és tiltáskor pöffenik.
Mit tegyen, ha az ilyen nyalánkságokhoz vonzódik??
Okés, értem én.
Marha édesszájú vagy te gyerek!
Nem is ezt mondtam, csak hogy böszme nagy házak, aztán nincs kihasználva.
A lényege ha zsírból akarsz fogyni hogy 75%zsír 20%fehérje 5%ch
Ha megvan a teev kicsil lehet lazulni de a ch akkor se lehet sokkal több
Szóval a süti csoki stb bukta meg ac
mákos nudli
Ja és az eleje elég gáz lesz. Nem zökenőmentes az agy átálása a ch-rol a ketonra. Pár hétig nem kell sok keresztrejtvényt fejteni...állítólag....
Én még 110 %-on vagyok eddig
Bejött. 110 felé lementem.tartozttam is karácsonyig. Csak az a kibaszott sok édesség ne lett volna
Nagyon tudok tömegelni, egy hónap alatt simán 6-8 kiló megvan
Most is fullra be vagyok zabálva de tömni kell a zsírt mondjuk a szalonna sokkal faszább mint a csirkemell
Meglátom milyen ez a ch mentes kaja munkatársam letolt 30at úgy hogy alig gyengült