Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ájájájáj! Csak nem akartam meg sérteni senkit. Amúgy a leget cigányozni de nem mindegy hogy hol!

Ha segélyért megy akkor lehet cigányozni nem zavarja. De a kocsmába már nem türi....

Na mindegy...
Amúgy Wing Chun-t is csináltam anno,de ahhoz kb. egy élet kell,a boxhoz elég a fele
Kivülről lehet,belülről egy rohadt nehezen elsajátítható,nagyon összetett mozgásrendszer amihez iszonyat tüdő és kitartás kell!
Na ez a bajom a pc-vel
Miért érzik úgy az emberek ,hogy vannak szavak amiket nem lehet leírni,kimondani??
Az hogy a cigány szitokszó nem az én,te hibám,hibád!!
Ha kimondja valaki,hogy albán,kanadai,eszkimó vagy maori semmi baj,de ha azt mondod,hogy zsidó,cigány akkor mindenki összenéz meg csóválja a fejét!!
Úgy kellene viselkedni,hogy egyenértékű legyen a megszólítás egy dánnal vagy spanyollal,csángóval vagy horváttal,hogy ne negatív dolgokra asszociáljunk és,hogy ne legyen "személyi" kultusz...................oszt ennyi!!!!!
Hát nem tudom mi van még benne, elég gyorsan villog
Botoxolt
A box az csak egy szadista sport, a kungfu sokkal művészibb, kifinomultabb mozgáskuktúra.
Mer mán boxoltál
Mer mán boxoltál
EZ is egy alternatíva....MZ-ről én is levágtam, mert csak útban volt
LED-el egyáltalán nem villog mivel nem folyik elég áram.
Az sem rossz, ha működik, csak az "okosabb" CAN buszos rendszerek hibát jeleznek.
Ez tény, a szart is csak azért nem eszik meg, mert sajnálják róla a porcukrot, de közben egy barátért bármit megtenne.
Nem is használod!
Akkor mit csodálkozol, hogy nem fogysz?
Én leszarom hányat villan percenként
Nekem sincs bajom velük, nem nincs irántuk ellenszenv.

Szívesen elcaerélném a ci*ányokat rájuk.
Ilyen kéne nekem. Aggyad csak ide! Haúúúw mennny?
Gyárilag izzós, igazad van.
Mivel a hátsó lámpám ledes, kicseeréltem az irányjelzöket is arra mert hátul szarokkal vettem. Így szettbe 4 db ledesre lecseréktem. Ezekbe nincs semmi elektronika így a sőntellenállás választottam. Mert let volna okos relé is amit ha kicserélek kurvára leszarja hogy milyen terhelésűt kötöl rá, de az drágább lett volna és nem akartam nagyon szétmokolni a gyári elektronikai egységet amibe bele van téve a reléje....
Tegyél bele led indexet 3-4 ezer a terhelés független index de ha otthon megcsinálod kicsivel olcsóbb
Csak kb olyan sóherek mint a skótok.
Ez csökken majd valamennyit 2500cal alá nem vihetem nem vagyok anorex ovónő....
Most simán duplája van mégis meglesz a,heti 1 mínusz
Reggeli barack pont király egyből a seggre megy a cukor persze csak ha nem ampullás
Érdekes hogy a nappali menetfény ledes,a kapcsolható világítás és reflektor H7.opcio van dögivel
Vagy oké, tegyenek bele izzót, de legalább opcióban lehessen LED-eset kérni.
Kifizetem volna a 10*-es burzsuj felárat is, ahogy a többi kiegészítőre is, de olyan szegényes a gyári opció a CBR-hez, hogy az eladó adta a tippeket hol tudok hozzá venni ha ilyen, meg olyan extrát akarok