Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az mi?
Az enyém nem. 6,3L/ 100km az átlagom.
Nem Toyotáknál is így írják, ha CVT-s, hogy béget...
Fogyasztásban behozza amit spóroltál a vételáron :-)
Minden kozepkategorias gep mostanaban ennyit fogyaszt.vagy tobbet.
Egy lendkerekes-felhuzos mikiegerautoval hasonnlitja ossze.
nyugi, jó autót vettél....
Itt irjahttps://totalcar.hu/tesztek/20...

Ezen felül viszont se kopogás, se fakó kapcsolók, csak a hibrid Toyota-univerzum örök pontja, a bégetés: komolyabb gyorsításnál a benzinmotor felpörög abba a tartományba, ahol optimális a hatásfoka, és a fokozatmentes (CVT-hez hasonlóan működő) váltó ott is tartja a fordulatot.
Nem hangos, de a fülünk hozzászokott, hogy egy hagyományos autóban csak néhány másodpercig tart, mert úgyis elváltunk, majd a következő fokozatban ismét rövid ideig zúg csak. Nem így az Auris: amíg el nem érjük a kívánt sebességet, folyamatosan üvölt, és ehhez nem is kell félgáznál keményebben nyomni. Nyugtasson minden leendő hibrid Toyota júzert, hogy a 2017-as Prius is továbbörökíti a hagyományt, és béget.
erre egy ismerőst (amúgy halottszállítót) tudnék idézni, akit a 60-as táblánál 110-el fogtak meg a rendőrök a 21-esen... "uhhh, pedig lassítottam..."
Csak nem tán.... A fórumok és tesztek szerint igen megbízható, nem is rozsdásodik. Azt viszont már most tudom, hogy baromi kényelmes, és nagyon jó vezetni. Ez nem akar leesni az útról a nagyívű, gyors kanyarokban, mint a Yariska.
Majd behozza neked a lemaradást :-)
Pedig GPS szerinti 103 km/h-val simán mehetne - mióta objektív felelősség van. (104-től büntetnek...)
Igaz, de nem mindenkinek egyértelmű. Lásd napjaink közlekedésében. Elég ha rendőrautót lát az út szélén máris hetvennel megy.
Ez volt olcsó.....
a megkülönböztető jelzés a fény és hang együttes használata
Szerintem meg ez a fokozatmentes automatáknak szól. Gázadásra felemeli a fordulatszámot, vagyis béget...
Csak ha együttesen használja a megkülönböztető jelzéseit. Ha caak a kíkvillogó megy magában megelőzheted, kikerülheted fokozott körültekintés mellett.
Miért nem vettél valami értelmesebb autót :-) ?
TC s szleng az osszes atkinson toyota motor iszonyu hulye hangjara bizonyos fordulaton.
Béget.
Hogy mi?
Nem dugom, csak nyomom neki
Menem?
Eleg szaraz a kornyek,nem rozsdallna meg a fastra.
Ott is van jó szállás, és drága is
Pl smida Park az isten háta mögötti lószar kupacon is túl..
Csak kintről láttam de még tenisz pálya is van, vagy olyasmi valami
Oda tuti nem jutok el....
Ez is béget?
Ja, a Yaris 6,0-ás full totál átlagfogyija után nekem is fizikai fájdalmat okozott a Ceed kombi 7,5-je....
szerencsére pont WD40-el van elrakva :) pont ebből a megfontolásból.
2T motornál az keverék olaj is gond, mert azzal is reakcióba lép elég gyorsan.
Repülő benzint akarok szerezni, mert abba hivatalból nem lehet etanolt tenni, csak az a baj, hogy vagy 600 forint literje, és nem is lehet kapni csak úgy.