Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendőrnek igen. Mentőt kikerülöm ha nem megy.
Vicces is lenne amikor megérkezik a kórházba és 30 autó beáll a sürgősségire mert kékvillogó.
Talán mert a kresz törvény szerint meg kell?
Lehet próbálkozni. Civilnek nem állok meg, miért is tenném?
Na hát az meg a másik patkány.
Itt bizonygatta a rendőr hogy neeem mi soha nem mérünk lesből, előre jelezzük, aztán itt van.
Az újak nekem is tetszenek,csak sokféle van.
Napi kétszer 3x3 perc nekem csoda majd full spektrum szauna, hidegvizes tus és
Oké.
A zújj
Munka is van, nem csak "idő". Sok(k). Holnap reggel akarok egy órányit lógni, viszem a Kia-t fékfolyadék cserére. (A főnököm tudtával, persze.)
Otthon melózol kapcsold ki a gépet a pitába azt baszassuk neki!
Munkaidő van, b@szod!
Druszám jössz egyet gurulni, holnaptól beb@sz az idő...
A Virág.
A középső.
Melyik?
Középső kislányom Virág nézegeti a motorod, lapozgat, lapozgat. .. majd mondja hmmm ez szuper motor, ez a kedvencem
általában ez nem így szokott történni, hanem épp a pillanatnyi kedvem szerint
még mindig várom a papírt, a múlt hátről, amikor autóval a 60-as táblánál épp hyperűrsebességre ugrottam
Ez jó duma - csak rossz hallgatni!
Úgy válaszd meg a sebességtúllépést amit az anyagi helyzeted és fizetési szándékod elvisel.
Nem probléma,így csak nagyobb ügy lesz és több birság folyik be.Te fizetsz,ők meg szeretik ezt.
nincs félreértés... a megkülönboztető jelzés egyértelmű.... engem ebből a szempontból a jelöletlen autókkal való sebesség mérés jobban dühít, de nem tudok mit csinálni vele, pedig biztos előbb-utóbb bele fogok csúszni...
rakj, csak utána ne csodálkozz, amikor visznek...
Máskülönben meg eleve erre találták ki az egyenruhát, meg a jól láthatóan rendőrautót, hogy ne legyen félreértés.
Mondom, én is felrakok a Priusra kék LED hidat, ebayről biztos olcsó, aztán szívatom a népet ennyi erővel.

Őszintén ez nagyon felháborít, hogy visszaélnek ezzel a jelzéssel, és lám ilyen félreérthető és baleset veszélyes helyzeteket idéznek elő, hogy emberkedhessenek a hivatal szolgái.
Mert az a kamionos is csak azért húzódott le mert összeszarta magát és be akarta tartani a törvényt, nem hiszem hogy azért ment a leálló sávban, hogy még többet fizethessen.

Rendőrnek megállok, Mentő, tűzoltót elengedem, még a BKV-st is, mert még neki is társadalmilag indokolt lehet, de az NKH-s intézkedjen csak a parkolóban azokon akit a rendőr hajtott fel neki, mert a rendőrön kívül a többi ne akarjon megállítani.
nem mérlegelheted, nem az autó matricáihoz van előírva, hogy mit kell tenned a megkülönböztető jelzés használatakor.... miután a mögötted jövőt el kell engedned, az előtted menőt pedig nem előzheted meg, ha megáll neked is meg kell állni