Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy néztem vagyunk 3 féle nézettel.Az egyik az az idióta hülye svéd,belga,némileg a francia meg a német aki imád segélyezni ingyenélőket.
Az osztrák,olasznak tele a töke vele de még behúzott nyakkal próbál elslisszolni hátha kibekkeli hogy nem kell többet eltartani,meg mi akik mindegy mit mondanak mások kell a kutyának több ingyenélő van belőlük itt is.
Meg a sunyi francia aki nagypofával mondja hogy jöhettek de utána meg visszadobja a hülye olasznak.
Lett már ezeknek jó példa mutatva, de alapjaiban nem fogékonyak rá.
A segélyek elvétele sem munkavállalásra, hanem harácsolásra és fosztogatásra sarkallná őket.
Nagy álmom, hogy 16 éves koromtól, mióta rendesen, fizetésért dolgozok, minden kibaszott forintomat visszakapjam, amit börtön töltelékek életben tartására és a szabadon lévő hasonló szutykok segélyezésére fordítottak az adómból.
Nekik már régen késő, németország elesett...
ott már gurult el a gyógyszer
És a legröhelyesebb hogy a németek pont most pont ezt csinálják csak nagyobb volumenben.
bár mindha kezdenének rájönni hogy héééé.
mert mi ezt hagytuk... ha te is úgy nőttél volna fel és ezt láttad volna a szülőktől, nagyszülőktől, soha nem kellett volna senkinek iskolába járni, nem neveltek volna, nincs aki megmutassa az általunk elfogadott értékrendet, nem kell dolgozni, csak jött volna a pénz, azt csinálsz amit akarsz, mert van egy "fajgyűlölő" kártya a zsebedben, neked is ez lenne a normális....
de ez jórészt mi hibánk, most meg már nem tudunk vele mit kezdeni, csak dühöngeni. akik meg megpróbáltak tenni vmit, rögtön fasiszta szélsőjobbosak lettek, pedig csak elegük lett. de sajnos a teljes rendszert meg kellene reformálni és erre a jelenlegi jobbos-balos politikánk alkalmatlan...
Ha te azt láttad volna hogy az ükapádig visszamenőleg az egész pereputty megél segélyen meg némi zabráláson akkor te sem igyekeznél.
KB 45 óta van segélyen mind,sőt elsuvasztottuk őket mordorba hogy ne látszódjanak.
Azt a keveset amelyik valami véletlen folytán úgy szocializálódodott hogy mindennap elment dolgozni azt a nehézipar szívta fel meg az építőipar.
Na ezek fogtak padlót és csuktak be a rendszerváltáskor.És akkor nemhogy nekik másnak se jutott meló.Ezért a segéllyel mégjobban leszoktattuk azt a keveset is a melóról,nameg az új rendszerben a nehézipar sem igen állt talpra,minek kellett volna meló?
A földprivatizációval szétcsesztük azt a kevéske működő agráripari vállalatot is.Pedig ha normálisan lett volna nem ilyen véneknek kiosztott földek amiket nem tud művelni lehetett volna egy normális földművelési rendszer.Mondjuk a feldolgozóipart nem lett volna szabad hagyni veszni a külföldi multiknak megynitott piacokkal az is ziher.
Abszolút igazad van ezekben, de tudod mi dühít?
Nekem és a velem egykorú magyar fiataloknak magától értetődő, természetes, hogy munkát akarunk, törekszünk a többre, a jóra. Senkitől és semmit nem kérek, nem fér bele az értékrendembe, mindent a magam erejéből akarok csinálni. Nem ismerem a segély szót sem, azt sem tudom mi a szar az és nem is kell.
Nem szemetelek, nem kötök bele sokad magammal egyedül lévőbe, nem veszem el a másét, nem szarok oda, ahol eszek, nem ripacskodok tömegközlekedésen, stb-stb-stb.
Ez nekik miért nem alaptermészet? Költői kérdés, tudom...
először is nagyvonalú a megközelítés, mert a termelő szektorban közel sem dolgozunk ennyien. a hárommillió aktív dolgozó értékteremtő nyilván, de nem termelő, vagyis effektíve viszi a pénzt. kevesebb mint a fel aki termelő szektorban dolgozik, vagyis pénzt termel. ennyien tartunk el 9,5M embert, tehát , tehát 1 termelő ember 8 másikat tart el átlagosan.
a cigányokkal soha fel nem épült hidat pedig rögtön felrobbantottuk a rendszerváltáskor és nem munkát, hanem segélyt adtunk mindnek, majd nem is néztünk oda (én is gyerek voltam akkor, de most az aktív többséggel azonosulva van a többesszám). azóta felnőtt sok olyan generáció, amelyik hírből sem ismeri a munkát, csak azt, hogy mi eltartjuk őket és nekik ez a normális. nekünk is, hiszen, mi akartuk és tettük ezt a saját felelőtlenségünkkel. tehát, aki azt mondja, hogy menjenek el dolgozni, előtte kínáljon fel munkahelyet is... az erre szánt pénzeket meg folyamatosan ellopják, lásd pl Farkas Flóri, de most is miniszteri biztos lett, de hát a választások is megmutatták, hogy ez így van jól... és igen, korábban is ellopták... nem ezeket az elkorcsosultakat védem, inkább saját magunkat hibáztatom, mert hagytuk, hogy idáig fajuljon a dolog....
Mert nincsenek rákényszerítve , hogy ne így éljenek!
Tuti, hogy nem én voltam.
Magyarország a világ legnagyobb jótékonysági gazdasága, 3 millió aktív dolgozóval látunk el egy 2 milliós közösséget, ami évszázadok óta képtelen a beilleszkedésre minden szempontból.
Mutass még egy országot, ahol 1 dolgozó a saját családján kívül még kb. 1, családján és kultúráján kívül álló jött-ment humanoid parazitát lát el.
Lehet én is berakok a Prius ablakába ilyen kékvillogót, és jól megszedem magam a kamionosokon itt az M0-son
https://totalcar.hu/magazin/ko...

Vicces.
Tehát egy kék villogós intézkedik, provokatív, szabálysértő módon, balesetveszélyesen.
Minden erre jogosult hatóság tagadja hogy bármi köze lenne ehhez.
Most már csak az a kérdésem, hogy miért nem intézkedtek az állrendőrök ellen, ha tényleg nem az övéké volt.
Nem te voltál pár hónapja aki kifakadt a rasszizmus ellen?
Cigányokat amúgy nem a putri miatt említettem, csak felénk nekik van ilyen jó kis gipsz stukósan giccses ízlésficamuk.
Ja, értem.
Nekünk ilyen gond nem volt.
Meglévő sima falra ment.
Gondolj bele még ilyen puruttya körülmények között is párzanak, leelletik a cigány nőstényt, aki büdös, mint egy darab szar, fogai sincsenek...ezek tuti kurva élet, hogy nem emberek, de nem is állatok, mert az állatok tisztábbak.
Összepárzanak, kifossa a nőstény a pulyát, egy évben 2-3 almot és ennyiből áll az életük.
ahol kicsit ákombákom a fal a léccel hozod egyenesbe a hungarocellt
pl nekünk csak fel lett dobálva a vakolat meg nagyjából lehúzva mert annyira volt idő meg pénz, voltak benne +-1 centis "minták"
de nem lett lesímítva mertt minek a hungarocell alá........
nálunk csak csóró barna van, azokra majd rádől a ház, csak azok laknak jobb házakban amit a hivatal vett nekik mert ilyen is van
külterületen építettek olyan házat hogy a kutyán nem altatnám benne, ott laktak pár évet, aztán a hivatalhoz elentek hogy szar a ház sok a gyerek és vettek nekik egy 4 millás házat, ami itt nálunk egy egész elfogadható ház ebben az árban is
ja és amit tákoltak mindenféle engedély nélkül épült, olyan profi volt az építés hogy pl az ablak kereten volt a gerenda
a kémény cső kidugva a falon meg ilyenek
Nem annyira, sajnos igen közel állt hozzánk a tegnap elhunyt hölgy (Dóri barátjára emlékszel? az anyukája volt) így most azzal foglalkozunk.
Ha a jelenlegi köré építesz egy kerítést (3 méteres elég?) az olcsóbb lenne mint a környéken pár hektárnyi szomszéd telket felvásárolni.
Na de van gumi pókod, szóval nincs probléma
Na ezaz, nekem is olyan birtok kéne ahol a föld görbületétől nem látom már a szomszédomat
Lehet Ausztráliába kéne költöznöm?
Felétek is laknak cigányok? Felénk ők azok akik teli cseszik gipsz oroszlántól kezdve mindennel a házat.
Meg aztán hülye vagy.
Aki igazán jól csinálja kevés munkával keres sokat. Csak az elején kell sokat dolgozni, aztán hátra lehet dőlni ha jól csináltad.