Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A robogósokat utálod
Robogószerelés tényleg az alja munka. Mindegyik addig használja, amíg megy, aztán várja a csodát hogy ingyen, gyorsan hozd helyre a totálkáros roncsát, elvégre nem lehet olyan nagy baja.
Van valami kurvadrága titánoxid alapú festék azt úgy reklámozták hogy a napsütés hatására tisztítja magát...na elképzeltem ezt, hogy ahol árnyákban van ott szépen elkoszolódik a többi meg ragyogó fehér.
Csomó mindennel jól kereshetne, de ő csak sok munkával szeret kevés pénzt keresni.
Alu léc minek ha nem te csinálod a vakolatot? Felteszed alulra a vezetőprofilt és csak pakolni kell.
Amúgy nem árt ha van állványod is, mert létráról szívás.
Mondjuk az sem tétel, 1 munkán megtérül az ára az olcsóbbaknak, addig meg csak földszintes házakat vállalsz
jó a pók, amikot többet mentünk minennnek meg volt a helye és méretre csináltam itthon a pókot így nem is nézett ki bénán
jobb oldalt a sátor bal oldalt a polifoam közte meg minden kacat
jobb oldalra szinte sosem esek így a sátor még mindig ép
Én vasárnapra tervezem. Reggeli indulással. Aztán idén már tuti nem megyek többet. Egyszer egy évben elég
ha akkora terfogatot nezel ami nehez sehol nem tudod megfogni.Okoska.
Ja.
A hungarocell olyan könnyű hogy egy tonnát is elbírsz belőle
jeaahh.
Ha megyek arra szolok hogy veletlen se.............
Akkor most otthoni punnyadas?
Szerintem vagy 6-7 eve pókozok,sose volt gond vele.
Akkor marad az autópálya az elejére. Majd viszek kispárnát
Én is most végeztem, néztem, hogy írogattok.
Igen igaz praktikeres de legalább nem szèp.
Siófok (arany part)
Sajna nem én viszem a csapatot ,5en megyünk a szuszkával
Aztán meg lassacskán megyek a túra puttonyért , végre mehetek minyimum 2-3 napos etapokra a fullánkossal még ha hülyén is néz ki dobozokkal de akkor is praktikusabb mint minden szart felpókozni...
Jól teszed. Merre leszel motorral mèsz?
Dettó
De holnaptól (vagyis reggel 6tól) pihi, hawaii, lazulás, irány a balaton pár napra
Hejcsi!
Most az vagyok.
Éjszakai munkás kell akkor nem látni
A tobb az tobb melost is jelent akik rendben tartjak,ami tobb ember.Az megint nem jo.
Huzok fel betonkeritest.
azt én is szeretm, amikor mindegy mennyi, amíg nem kell fizetni
8 hektár az lófasz oda kell még sövény vagy ilyesmi