Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faterék cégénél volt egy cigány takarító nő
Valami cigány Vera Kati Mari vagy ilyesmi volt a neve nem emlékszem
Volt hogy 30-40 emberek vásárolt reggelire és sosem volt pénzügyi gond vele
És érdekes módon nem sértődött meg mert 40 évig cigány Vera volt a neve....
uígy vannak azok a barátaim/ismerőseim is, akik elhagyták az országot... csak ők nem voltak lusták és mertek lépni. be is jött mindnek, ma már csak röhögnek
Cégek nem is fognak értékelni amíg hajlandó vagy ennyiért is alkalmazásban állni.
Mit gondolsz, más fogja nézni a te érdekedet? Azt neked kell kiharcolni!
Ott kell hagyni a picsába azt a melóhelyet ahol nem becsülnek meg, és majd rájönnek.
Ha meg olyan biorobot vagy aki helyett könnyen találnak másikat, akkor mégis miért becsüljenek meg?
De ostobák ezek a rendszámfelismerő szoftverek.
Azt még megértem hogy keverik az O-t a Q-t és 0-át, na de az első három karakterben nincs nulla, tehát elég elhagyni az egyik betűt, pl. a Q-t .
Meg az i-t sem értem hiszen 1-es sincs az első háromban, második háromban meg i nincs.
Szerintem csak simán nem akarják hogy legyen olyan rendszám hogy QRV400 meg ORA100
http://www.origo.hu/auto/20180...
Amúgy a cégek nem értékelik az olyan embert mint én
Pl képtelen vagyok a főnök felé nyalni és másokat azért megszopatni hogy előnyhöz jussanak
Volt olyan részleg ahol voltam pár hetet és egyből láttam hogy amit 10+ éve csinálnak nem hatékony, aztán csak néztek hogy tök kényelmesen gyorsabban kész lettem
El is kerültem onnan elég gyorsan inkább felvették a 18 éves 0 tudású kisfiúkat helyettem
Akikből 5ből 4 feladta pár hónapon belül
Pedig ez Honda B+!
Az az ember aki nem parazita életmódot folytat, az bőrszíntől függetlenül, nekem nem cigány, legfeljebb Roma, és őket különösen tisztelem, mert nekik tényleg nehéz dolguk van.

Elhiszem hogy van nehéz sorsú ember, mert rokkant, mert szellemi fogyatékos, vagy tényleg olyan szerencsétlenek a körülményei hogy esélye sincs, de a többség nem ilyen.
Legtöbb ember saját szerencséjének (vagy szerencsétlenségének) a kovácsa. És nem kell ide sokdiplomás informatikusnak lenni.
Szomszéd roma srác egyszerű de tisztességes lelkivilágával asztalosként műhelyvezetőségig vitte.
Mondjuk a pénzhez nem értett, azt mindig elbaszta, de el is ismerte hogy ez az ő hibája, nem okolt érte senkit.
Fáziskésésben vagy.
Mindig azokról karattyoltok akik 5-6-8-10 éve mentek ki.Én meg mostról.
én már azt is el tudom képzelni, hogy már ilyen is van már olyan szakok is vannak, amikről nem is hallottam, de mindig kiderül, hogy vízgereblyézésre sem jó....
rengeteg nem cigány is így van, de el kell tartanunk azokat is
A lustaság és az ész nem zárja ki egymást. A világot a lusta emberek viszik előre, mert inkább kitalálnak mindig egy egyszerűbb megoldást, minthogy szorgalmassan megcsinálják a feladatukat

De kereshetnél jól, csak messzi van meg nőkkel nem dolgozok, meg korán kell kelni meg mindent kitalálsz csak ne kelljen semmit csinálnod
...minden hülye diplomát kapott, kommunikáció és médiaszak, meg andragógia szakon, meg mittudoménmiaafaszom büfészakon...
buktacukrozó a legkeményebb
itt mindenkinek egyéni érdekei vannak, neked is
Szét akar esni hogy szigszalagozzák?
mellébeszélés.... a versenyképes szakmákkal biztos ezért mentek ki az emberek, mert itthon olyan jó volt. én az informatikai körben dolgozókról tudok nyilatkozni. sokan hagyták el ezt az országot, pl. van olyan barátom, aki 5-6 évvel ezelőtt 130 nettóért púposkodott itthon, mint rendszergazda, a szart is kihajtották belőle, majd kiment angliába rendszergazdának, a nyitó fizetése megugrotta a 800e-t, plusz juttatások és szigorúan 8 óra napi munka, 5-kor ki kell csekkolni, mert megbüntetik. ma már ennél többet keres, béke-nyugalom veszi körül, nincs stressz, nem is jön vissza ide... minek? és ez csak egy átlagos példa a sok közül, van ennél durvább is. magyarázhatod neki, hogy milyen jó lenne neki itthon napestig... nincs már itthon versenyképes szakma, elkorcsosították az oktatást, birkaképzés van. minden hülye diplomát kapott, kommunikáció és médiaszak, meg andragógia szakon, meg mittudoménmiaafaszom büfészakon a rengeteg képzetlen rabszolga munkaerő meg nem kell sehova, nincs gyapotföldünk... és az a szörnyű, hogy már nem is akarnak dolgozni, mert annyit kapnának, mint amennyi a segyély, azért meg nem is kell csinálni semmit. a hasznos emberek meg kevesen vannak és sokan elmentek...
Nem vagyok lusta.
Inkább túl okos, és tök gyorsan felmérem hogy azért a munkáért az a pénz jó-e
És többnyire nem
Sok pénzt sok munkával nem szabad keresni
Van vevői kör elég kiterjedt.Nem a gazdagok.De nincs is nyomor.
Nem kell nógrádig menni, Budapest közepén is van elég putris cigány.
Azon nem lehet segíteni, aki nem akarja.
Nem egy helyen élünk, nem egy a társaságunk, itt kb. 30%-nak autója sincs, jómódú pedig már az aki el tud menni valami multiba havonta 1X .
Csinálj belőle vlogot.
Az állam rengeteget fizet..
Az fogy demagóg vagy sem nem tudom 100%-ig megítélni mert nincs elég ismeretem hozzá
De az biztos hogy ha egy közösségben az egyéni érdekek előtérbe helyeződnek akkor a közösség meghal
Tökmindegy hogy ez 2 ember vagy 20 milliárd
Számold csak ki hogy egy gyerek mennyibe van egy magán tanítási rendszerben 2 évestől 22 évesig
Ha ezt osszuk kettővel mert az állami nem teljesen az a színvonal akkor is örült pénzek
Csap hozzá egy mandula műtétet jó pár fogászati kezelést pár kéz törést és az évenkénti influenza járványt és már meg is van az az összeg amiért a ribik életed végéig vernék a farkad...
Az hogy ki mit csinál az más dolog
Ha a szomszéd embert öl attól még neked-nekem nem kell
Vagy épp lop csal hazudik
Szép napot az uraknak!
Már egy órája üldögélek a seggemen várva ,hogy átmegy a müszakin a darázs vagy semm
Szépséges sárga fóliát a fényszóróról le kellett szednem
Most meg össze vissza fekete szikszalagozzák....

Még jó hogy nem pesten csináltatom
Valdl be simán, hogy csak lusta vagy
Azt ne mond hogy versenyképes szakmával nem lehet itthon csak nyomorogni.Az aki ezt teszi hülye.
Ha nincs szakmád tuti kint sem lesz kánaán.
A mosogatás az nem a tudok félretenni veszek kocsit,lakást,és még nyaralok két hétig mallorcán.
Ezt nem beszéled be nekem mert nem igaz.
kicsit menj messzebb, én rendszeresen járok nógrád megyében, ott akkora a jólét, hogy arról koldulnak.... sokan még mindig a "tanácsra" járnak segélyért... az, hogy indiában mi van, f@szt nem érdekel... nem kell itt a választással példálózni, mint írtam nekem a szocik sem adtak semmit, úgyhogy ők is bekaphatják tövig a fideszesekkel együtt de ez megint félremagyarázás, mert azokról szól a történet, akik becsületesen megbecsülve akarnak megélni, de itthon nem tudnak, ezért kimentek....