Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na de nem kell hozzá márvány asztal, hanem legjobb szép puha pázsiton :-)
Ini! Szerinted?
ha utálod a gizgazat akkor kb tökminegy
2-3mm még elmegy, de a gyantázott a legtutibb
Próbálnál dzsángülban golfozni..
A dzsungel és a golfpálya között azért van különbség :-)
az egy széttaposott kozákkucsma lehetett
hozzá nem érnék a bundás muffhoz, inkább kiverem
a 90es években is a bundás volt a divat, egyszer el muffszőr elvágta a gyík fejét, elég korrek mód bedurrant sok napig fájt
igazándiból nem feltétel a teljes simaság, ha hajvágóval le van nyesve az is teljesen jó csak ne lobogjon a szélben a bunda
Most éppen kezd kimenni újra a divatból, csak szólok :-) újra a fazon-igazított a trendi :-)
50éves kor alatt van olyan aki nem borotválja?
nem is hittem volna
Bementem a hivatalba, hogy szociális segélyt szerezzek a kutyámnak. A hölgy az ablaknál azt mondta, hogy ez lehetetlen, kutyák nem kaphatnak szociális segélyt. Megmagyaráztam neki, hogy a kutyám fekete, munkanélküli, lusta és nem beszél magyarul. Többször volt figyelmeztetve szexuális molesztálásért, és egy csomó kölyke van a faluban. Ráadásul nem fizet adót, a parkba piszkít, idegen embereket molesztál, koldul, ételt lop, és halvány elképzelése sincs arról, ki az apja. Hétfőn megyek a pénzért...
Egy közös ismerősünk, akit ti is ismertek mesélte nekem, hogy volt pár női beosztottja. Azok folyton nyavalyogtak neki egymásról. Egyszer az egyik arra panaszkodott, hogy "az Erika akkora kurva, hogy még a picsáját is borotválja! Erre barátunk megkérdezte, hogy ő hogy meri nem borotválni? Mit szólnak a vendégek?? Na, attól kezdve mind borotválta...
Ilyenek ezek...
Pedig a magból indul ki minden!
És állítom imádják, mikor gyökér vagyok
Valóban így van!
Kábé félévenként szó szerint le kell üvölteni a fejüket!
És nem finoman, hanem úgy kezdeni,hogy "de b@ssza meg..."!
Alapból egyébként a meló kiosztásnál mindig kérek!
Pl. légyszíves te csináld ezt, te azt, stb.!
Aztán időnként minden bajuk van! De, hogy mitől, azt soha nem tudtam még kitalálni! Olyankor mindig a szomszéd kertje volt a zöldebb! Miért vörös a Mari haja, hogy lehet ilyen ruhát felvenni, tegnap panaszkodott, hogy nincs pénze, ma meg új cipőbe jött, miért fújta be magát sprayval?
És amikor ezt tizenketten csinálták!
Az jó, hogy isszák a hülyesèget bármit bevesznek azt terjesztik tovább. Mindjárt jobban telik az idő főleg ha közben beiktat az ember egy kis pihenőt, vagy bólint egyet közbe közbe.
Én rendszeresen karbantartom a vérnyomásukat... Néha félrenyelnek kaja közben, vagy kiköpik az innivalót. Vagy simán megutálnak egy percre, mert pofátlanul savazom őket. Egyszer-egyszer van ilyen:"hé! Ezt nemnitt kéne 8-9 nő előtt" , de azért csak ők kussolnak be
Pedig az nem rossz guba amit felkínáltak. Telne új cipőre, ritikülre, műkörmösre, meg dukáátira!
20évig picsákkal dolgoztam, ez volt az egyik kitétel az új melónál hogy ne legyen nő a közelemben
Nekem is van olyan kollegina akinek megígèrtem elásom az olajraktár mellett èjjelesbe azóta hawerek vagyunk semmi gond vele.
Simán hozzá lehet szokni èn is sok nő mellett melózok.
Azt hittem értesz ehhez.
Írasd bele a munkaszerződésbe, hogy a munkaügyi perek költségét a cég állja, elküldöd a halál faszára az összes picsát, párat kirúgsz a többi már békén fog hagyni.

Nekem bejött. Nem keresem a konfliktust, csendes, békés ember vagyok általában, de volt egy HP aki állandóan vinnyogott nekem. Egyszer kellet elküldenem elég durván a picsába, azt hittem "öri hari" ellenben utána már kedves volt velem...de csak velem. A legjobb hogy a többi kolléga is el kezdett felnézni rám, pedig én voltam ott a legfiatalabb
Kollégám elesett motorral. Bár a lábszára 2 helyen tört, de jól van, mostanra összerakták, de nem is ez a lényeg.
Első reakcióm az volt, hogy mert biztos ment mint állat
Gyorsan szokott menni és kísérti a sorsot, bár nem is kezdő, vélhetően tudja mit csinál.
Ellenben körforgalomban esett el tökéletesen szabályosan haladva.
Egy szabálytalanul körforgalomba bevágó autó miatt befékezett, de még csak el sem csúszott, hanem simán felborult és ráesett a lábára a motor elég szerencsétlenül.
Nem győzött meg ez az eset sem, hogy tényleg a gyorshajtás a legnagyobb problémánk.
Megjött életem nagy lehetősége, lehetnék termelési vezető egy kis szörp üzemben
Egy hiba esett bele a tuti melóba: az, hogy kb 15 hisztis vén picsát kellene koordinálni és optimalizálni a folyamatokat
Mondtam is az emberek hogy a napi 20 rugó nem kompenzálja azt a rettenetes méretű stresszt ami evvel jár.
Na azóta most meg itthon megy a nagy hiszti
Ezek a nők csak a 20 ezreseket látják