Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én megtettem!
Ráadásul sz@r vicc....
Ha jobban belegondolsz ez tényleg így van
Egy kurva nagy vicc az egész lét
mindenki azonnal legyen öngyilkos, mert semminek semmi értelme
Mint írtam ahhoz hogy 1000 év múlva túléljünk az is kellene hozzá hogy még éljünk 50 év múlva is vagy épp 100
Ez tény
De az ingyen villany szart se ér ha nem lesz mit enni
Amúgy a nap mindenféle buziságok nélkül tol annyi energiát ami mindenre elég lenne
És nem az a baj hogy az ingyen villanyt kutatja hanem a többi élhetetlenné tevő dolgokat
nem
Amúgy ha pl a pet palackot átvennék 20 forintért akkor kb egy sem lenne az utcán- réten mert a csövik össze szednék
A kedvenc könyvemben a Bill a galaktika hősében van rá zseniális megoldás.
Mivel a köztisztasági vállalat a császári bolygón állami vállalat,és az állami vállalatoknak az állami posta az egész galaxisban ingyen postáz mindenkinek kipostáztak a birodalaomban pár kiló szemetet.
Mivel a Nagy Csobb terv nem vált be.
Én ezt nem így látom pedig igen eccerű fajta vagyok mindenféle képzettség nélkül, de nagyon tisztelem azokat akik értenek az ilyesmihez és szerintem haszna van ebből a zemberiségnek hosszú távon hisz épp az a cél ezekkel, hogy megteremtsük egy esetleges túlélés esélyét ha épp ki akarnánk halni, a szemetelést meg lehet, hogy épp valamelyik kutatás oldja meg valahogy.
A fúziós energia döntő fontosságú lenne.
Az a vicces ebben hogy olyanok után kutatunk aminek gyakorlati hasznát nem vesszük
Persze van távolabbi cél ezekkel, de belátható időn belül nem lesz belőle semmi kézzel fogható haszon
Közben meg belefulladunk a szemétbe a sok szennyeződésbe földön vízben levegőben
Stbstb
Szóval mire odáig eljutnánk hogy lenne barminek is értelme kihalunk
nem, csak egy lelkes érdeklődő.... anno mondjuk írtam egy kémiai kötések fizikájáról szóló szakdolgozatot, de az már nagyon régen volt....
100-110 szerintem elég ha azzal feltartok valakit hammennyen.
Pálne a bozon,az nagyon érdekes.
Akkor ha jól értem, akkor atomfizikus vagy?
Jó volna azt mondani, hogy érdemben tettem hozzá bármihez is, de nem.... legfeljebb annyiban, hogy nem tettem tönkre semmit
mindig is érdekelt, és miután katonailag szigorúan lezárt terület, a projectek nem nyilvánosak, amikor lehetőségem nyílt rá, elmentem és megnéztem a CMS project-t, ahol az "Isteni részecskét" is kutatták... (a másik ehhez kapcsolódó az ATLAS project volt) beszélgettem az ottani fizikusokkal, kutatókkal és meghallgattam egy előadást, attól a professzortól, aki vezette a Higgs-bozon kutatást.... egy életre szóló élmény volt...
Ha jól emléxem, akkor az nála 110-120. Kb. nálam is. Csak ha én utolérek valakit, akkor azt előbb vagy utóbb, de biztosan megelőzöm, és közben nem nézek a fogyasztásmérőre.
Mennyi a normális mehessek autóval?
Mit nem értesz benne? Az alap egyszerű a kivitelezés meg olyan amilyen.. majd 20 év múlva ugyanúgy röhögünk rajta mint az 1mhz procikon most
Nem is tudtam hogy mindenféle csöves is bejuthat a cernbe akinek egy éttermi számla kifizetése nem megy..
Szívesen adnék pár forintot hogy ne csöveskedj legközelebb, de most olyan szegény vagyok hogy az ablakon nem tudok kinézni
Vettem 6 deci festéket az opelra aztán a gecik levették 11ezerre
Mondtam az emberek hogy lakkot nem viszem mert ha 10 től több helyen folyik még akkor semmi értelme.....
Hm.
Azért azt az alagutat, no meg az ott lévő technikát megnézném!
Na meg jó volna megérteni is!
...a büfé.
Ott ebédelt, mert ott volt a legolcsóbb
Szia!
Megkérdezném, hogy a CERN-nem mit csináltál?
Az a 4. kategória, azoktól is forog a szemem, mögöttem úgy baszkódik a pedáljaival ahogy akar, de ne előttem játssza ezt, csak feltart feleslegesen.