Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem. Legális!,
Látom beújítottál. Nem félsz a NAV-tól?
Áhh, ezt mondod még úgy, hogy nem láttál eddig egy jó ufó muffot!
Te bírod nézni?
Egyenlőre a földi muffok minden igényem kielégítik, így még nincs szükség az égi résekre
Köszönöm szépen!
Van 3-4 versenyző, aki helyett én is mást juttattam volna tovább, de hát ilyen ez a pop szakma! Örülni kell, hogy egyáltalán van ilyen, és hogy részt vehettünk benne!
Vedd fel a kapcsolatot (Salamonnal) ő igen jártas vala az asszonynép miszterium
Nee izgasd fel magad
Fél komásan bele bele néztem
Már meg van játszva
Elnézve a "továbbjutókat"
Re_tour
Atya
Praclika még szó szó elmegy...
De semmilyen fényezési szándékom nincsen, de simán ott lenne a helyed!

Helmet egy kis patkány, de ezt a szemébe is megmondtam, mert ilyen 2színű köcsögöt még nem láttam...
Nem nevezem meg a x szenélyeket hogy nem hiába léptek ki...

De csináld tovább, még ha nem is nézlek de jó volt amit csináltál!!!
Remélem a mennyei atya körül is csak csupasz muffot találni....
De jó sok meló lesz a sok öregasszony közül kikeresgélni azt a pár fiatal aki időnap előtt halálozott el.....
Nem az eljárás ténye, sokkal inkább a hirdetési felület választása nonszensz.A létsíkváltás misztériuma valóban csupasz pucuról és puncziról tanuskodik.
Döbbenet ide vagy oda ez van. Azzal megyünk amivel jöttünk. Fejünk alá nem tesznek semmit meg az már nem fáj csak a körülöttünk lèvőknek, ez pont olyan mint a hülyèknèl.
Nem volt ilyen késztetésem, mert meggyőződésem hogy az égetés a legcélszerűbb továbbhaladásunk sikeressége okán.....de azért tényleg döbbenet
Gondolom erre kerestél rá az utóbbi időben, kivel tervezed ezz elkövetni?
Sajnos ez a videó nem volt elég a továbbjutáshoz :'(
Ha a pénz nem számítana, hol motoroznál? - ez volt a 2018-as motovlog verseny 3. kérdése
http://youtu.be/bc-bhQ0gtJw
Kedves reklám az aplikáció alatt...
szerintem simán csak elvisz az ördög
Akó se jó
Az 1050 es kb a gsxr1100 korabeli technikai alap.Ennel oregebbet és kiforrottabbat a romaiak csinaltak vizvezetek formajaban.
Dehat ezek a tajekozatlan japofanok nem tudjak ertekrlni a jot.
Amugyis, az angol motor csak forrófejű fiatalokna joo vagy jovális öreguraknak a scrambler tipusuak
Haggyámá, ez kiforrott technika.
Mer mit lássanak több évi elviselés után?
Legalabb egy ertelmes angol motort vett volna,ehhh..........
Egyik jobb mint a másik....
Mai program fjr vásárlás volt. Eléggé ostobának nézik.az eladók a vevöt azt tapasztalat, de az üzlet megköttetett.
Meg aztán mégiscsak jó motor az, majd 300 km után erre jutottam. Kicsit öregszem és veszek egyet.