Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komoly, hogy komly.
Mikor elindítom a gépemet mindig be kell ide jelentkezni és van egy pillanat amikor még látom a letiltottakat, ami emlékeztet arra hogy jelentkezzek be
A közönség összetételén látszik a produkció minősége.
Nem esik az eső!
Süt a nap!
A kurva leszop az Astrában is, a BMW árából meg elég sok kifutja
Őőő, nem. Nem itt tartunk.
Ott tartunk hogy elkezdtük az angol WC fejlesztését (korlátlan szarbefogadás), mert a pottyantós már túlcsordult.
4 kamagra feketén 3 ezer, ha felezed nem visz el a mentő de elég harcos ahhoz a répa hogy ne égj be
aztán valami fitness girnyót kell felhajtani, mert az tud ugrálni a lécen sokáig
szóval no para, ha van pénz van suna, nem is kell igazán a vadászattal törődni, mert ha teli vagy mint a szúnyog úgy repülnek rád mint szarra a légy
Most van, Sanyi. Egy vessző elmaradt. Jól írtad beszélgessünk.. nekem élőszóban történő megnyilvánulást jelent. Számomra fontos a tekintet rezgések és még sok más is.Nyugvó, felismerésekkel telt napokat élek meg ezért vagyok figyelemben, de nem több.
Semmit.
Zoli! Meg van!
http://legterelo.hu/oldalvedo-...(oldalvedo-diszcsik)-ppu6
Egy bizonyos kor után sunát hajtani már fárasztó. Beszélni róla.... ….na azt igen!
simán vennék bmw kocsit ha sunát kellene hajtani, astra melóba bmw jampizni, igazandiból az se nagyon érdekelne ha 15 litert eszik mert csak a városba kellene pár körre meg kimenni vele a seregélyesire az első dűlőútig
Akkor ez olyan, mint melegnek lenni? (Na, mit fogok kapni ezért a druszámtól.... )
Mindenki látens bmw-s csak van akinél felszínre tör.
Szóval látens BMW-s vagy. Hmmm...
Akkor ez jo lesz.
Bakker! Azt hittem, az enyémet fotózod, de nem: nekem nincs ülésfűtésem....
Igen, most is van sanyi, és volt is no meg remélem lesz is......,de ezzel mit akartál mondani? .....vagy az már nem érdekes?
halkan megsúgom én se szoktam
csak olyan helyen ahol van valaki rajtam kívül, amúgy nem koptaton a kart hiába
Na meg lènyegesen nem eszik többett az 1.4 helyett akár a 2.0 motor. A gastrám is evett 8-9 et lakteren azt 1070 kg meg 1364 ccm volt.
Ja, és még indexelnem sem kell.....