Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem mondtam hogy nekem szar, azt mondtam hogy aki kiment nem hazaáruló és elmondtam azt a tapasztalatot, ami van.... és azt, hogy nincs olyan, hogy a állam fizeti, azok meg mi vagyunk, de a mi is az a kevesebb mint 1M ember, aki valóban termel + EU, de én vagyok az aki nem tud bejutni egy orvosi vizsgalatra sem, pedig tőlem a maximumot vonják, évi 400e eho, úgyhogy részemről minden volt és jelenlegi kormánypárt bekaphatja....
Na jó de a legtöbbnek amint ráér a segge ki is esik az alján.Mert a dízel mellett olcsónak is kell lennie,ami egy régi kotványt takar.
nem rólad van szó te már a bmw nélkül is eléggé hátrányos helyzetű vagy
hanem a sok buzigyerekről akinek csak egy olcsó hármas kombira tellik lehetőleg 1.7 dízellel mert az nem fogyaszt sokat
de amint a seggük az üléshez ér egyből átalakulnak nagymenővé.....
Dehogynem,csak nem egy vágányra járunk.
Te mindenki másban keresed a bajt én meg az egyénben.Ha szar nekem az rajtam múlik,nem máson,kormányon,szomszéd pistin vagy a rendőr józsin.
Érted?
a mű dolgokról
mostanában divatos az aquaponikus termesztés, sokan ellenzik mert ugye nem a földben van és többnyire csak műtrágyát kap( vannak összetett bio rendszerek is de ez azért nem annyira elterjedt)
pedig ha mindent úgy csinálnak ahogy kell lényegesebben "egészségbarátibb" a termesztés, a rendszerben mincs annyi szennyező anyag mint a szabadföldön, csomó vegyszert ki lehet hagyni az intenzívebb termelés mellett is
Asszem kell majd megint feltöltenem bárka vs trágyadomb galerit mert az annó olyan volt mintha világégés lett volna itt az oldalon.
A miénk szedán
kombi bmw
ez kb olyan összefeérhetetlen mint a prémium teszkós párizsi
Pihent lucernaföldbe ültetek (1éve trágyáztam is) ez a nagyobb kert. A mélymulcs egy egészen más téma.... szeretem csinálni éppen ezért (is) vagyok hálás minden növényért Akkor te is tudod hogy a bolti (MŰ) fokhagyma össze sem hasonlítható a házi (nálam teljes permaqultúrában) termesztésűvel.
Voltam ma a lakatossal a fényezőnél azt mondom neki kőfelverődéses rendesen a motorháztető. Aszongya nem érdemes vele foglalkozni lakatolni nem lehet hagyjam a francba majd 2év múlva vigyek újat azt színre fújja. Itthon meg a főnökasszonyom mondja nem lehet javítani, mondom nem érdemes. Akkor húzzak venni újat azt cser és fújja telibe. Mondom suldigungot kérek.
nekem is van,nem is idén először.csak itt még zöld a szára
1.9
Mifasz bajod van állandóan a nácibárkásokkal nem értem, kicsi a pöcsöd A napokban számtalan autóst nem bmw-st láttam akik rajtam kívül a sorban nem jelezték kanyarodási szándékukat. A főnököm azóta nem ócsárolja a bájer márkatulajokat mióta a lányának 3-as a vőjének meg x5-öse az unokájának meg kis vellanyos x5 van. azóta mindig mondom neki az összes nácibárka tulajdonos egy hormonzavaroslefosottszarvérfasszopóbuzi!
világítós szelepsapka
egy kevés itt is volt,de épp csak annyi,hogy az 1.6-os béemvék is tudjanak driftelni a körforgalomban
Még mindig ez a téma... én meg közben áztam kicsit pedig felhő nélküli eső volt, hogy b@ssza+ takaríthatom a csacsit.
Nem figyelsz, qrvara nem erről volt szo
Az király lehet! Mindig erre vágytam.
Haver Zsiguli elfért hátul
Olyan volt mintha valami térddel rugdosta volna a hátad
Ez valami régi tankönyvből van? Már gépesítve van ez is.
A subwoofert hova építed be? Az csak kombival jó igazán
A neon csöves alvázvilágításról meg a pörgő dísztárcsáról nem is szólva
A fokhagyma felszedése

Az őszi fokhagyma rendszerint már június végén beérik. A növények akkor érettek szedésre, amikor a lombozat megbarnul és elszárad, a talajban levő hagymák külső buroklevelei pedig papírszerűen elvékonyodtak, áttetszővé válnak, a gerezdeket borító héj bőrszerűen elvékonyodik. A felszedést ne halogassuk, mert esős idő esetén könnyen újra kihajtanak, és ezek tárolásra alkalmatlanná válnak. A fokhagyma kézzel nehezen szedhető ki a földből, ezért mindig kapával vagy ásóval szedjük, vigyázva, hogy a hagymák ne sérüljenek meg.
De
Én egyrészt nem villogni vettem másrészt meg csóró vagyok
De amikor látok egy BMW kombival jampizó embert, megfüdetném a trágya lében mindkettőt
nem kombi az asztra?
Szerinted én miért vettem kombit?
Egyébként tényleg jó lenne ha elárulnád, mert nekem fingom sincs....