Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ismerősnek a 4 éves accordját fél áron számították volna be a hondánál úgy hogy szűk 60 ezer volt benne és mindig náluk volt szervizen
kicsit több mint 8 milláért vette...évente 1 milla bukó, kb mintha taxival mászkált volna.....
aztán felbaszta magát és azóta is avval jár
Ja, az oroszok messze földön híresek: https://netzologe.wordpress.co...
ja én egyszer vettem új autót, soha többet nem kell 5 évet várni, 2-3 évesen fele az ára...
Apósom is vett nemrég automatát kormányon van a váltó néztem nem rossz. Volt már kettő új autónk, nem kell több majd 5évesen fele annyiért...
ezek az új vitarák egész jók és vmi 4M-ért fullosat vett a kollégám újonnan GL+ vagy miafasz a neve, navis audióval, kétszínű fény stb.... kultúrált kívül belül, a belső téren érződik az olcsóság, karcolódó műanyagok vannak mindenhol, nagyon vigyázni kell rá, de amúgy jó kis autó, motoikusan megbízható 1.6 szívót vett, menni nem megy az igaz, de nem is siet két gyerekkel hátul....
ebben van igazság
Nem kell bizonygatni nekem, oly f@sz mindegy bár jól érzem magam a nácibárkában. De tudod minden nős embernek van egy saját házi főnöke.
Ideakrol fontos,de csak beszelni.Megvalositani nem szabad,annak par millio halott a vege.
Van igaza.
Hyundai lesz az a Kona Electric, de igazából mindegy.... én is nézegetem az elektromos autókat (szégyenlem is magam, de ez lesz a városi autó) ,2020-ra tervezem a vásárlást. I3-ra gondoltam, de ez a Kona is tetszik.... addigra használtan talán elérhető is lesz...
f@szt a kommunizmusban beadod a közösbe, ami nem feltétlenül szükséges a minennapi túléléshez és úgy osztják szét... a svéd idea jobb, csak nekik sem sikerül full jól működtetni, de ugye most csak az ideákról beszélünk
Foci van!
Vitara sárgafeketében!
Halika!
Szerintem jól járnál a Vitara-val!
Persze nem prémium bimmer, de hogy nem a szerelőd lesz a 2. Nejed az fix
Egész jól szerepelt az esikszét a vakáción, 5en full megpakolva a "vézna" 1.5 óda vissza pályán 150 tempomat alig érezte meg, pedig fostam ha előzni kell akkor ki kell taposni a belét, ehez képest nem kellett vissza váltanom... a fogyi meg 8.5lityi amit az újra tankolás is megerősített! Én mostanság az s cross 1.4t-al kacérkodok, lehet hogy csúnya ronda "az" de a futóműve kényelmesebb mint a vitruszé...
2000 felé az astra 2.1 milla volt majdnem vettem és 70 felé volt a havi fizetésem
az évi 800-850ezer tehát kb 2,5 évi fizu
most az astra 5 milla a fizetésem meg 140 az meg kb 3 év
azért romlott a helyzet egy kicsit de nem vészes
5 millát szerintem 10 év alatt ki lehetne simán spórolni a 250es fizu mellett, a 8 már necces
Benya?! Úgyis gázosítod azonnal, nem?
Asztma van kb 4-4,5 milkabol.Az konkrétan a fele,és azért szépen elosztva 4 millabol elég sok benya kitelik.
Meg két farkú kutyák
De ettől még burjánzik a természet, mert nem baszogatja az ember a sugárzás miatt.
Ez az igazi vadrezervátum
én meg kitanulnám a cukrász mesterséget, és lennék pillanatok alatt 400 kiló, minden évezredben feltolnék egy mázsa izmot a vázra
még szeretek is sütögetni, épp most csinálok túrós sütit az asszonynak mert nagyon gebe lett alig bírja tolni a fűnyírót
1 kiló zabpehely, 24 tojás 2 kiló túró, biztos ütős cucc lesz
Asztrádhoz drága újonnan, a Suzuki Vitara sem sokkal olcsóbb.
De ugye Astrát sem vesz a melós újonnan.

Hatótáv. Ez már nem az a liga amiről te beszélsz.

A kisebbik 40kWh a nagyobbik akku 64kWh.
Az enyémben 24kWh akku van amiből olyan 17kWh a valós kapacitás. Ezzel elmegy 120at kényelmesen spórolás nélkül városban, országúton.
Autópálya tempóban 100-at.

Plusz ez egy öreg, első generációs szar. Az újabbak sokkal gazdaságosabbak, többek között ezért is olyan kurvajó a Hyundai, mert pl az Ionic a gyakorlatban 2kW-al kevesebbet fogyaszt mint az én Leaf-em.

De mondjuk ne 17kW legyen hanem 20 a fogyasztása pálya tempó mellet. Úgy is kényelmesen megvan a 300 a nagyobb akkuval.

Szóval ezek amikbe beleraktak 60kWh akkut már használhatóak a gyakorlatban.
40kWh sem rossz, de az még kompromisszumos ha rendszeresen elhagyod a várost.
Városban meg ahogy mondtad, bőven elég a 17kWh is.
Elég jól bírom.
Bár a bútorokat ruhellem,az ősi japo belsőépítészet jobban bejön.
elég meleg lesz, a hungarocell szigetelés azért ráolvadna a bundánkra
5 millió évig nem lenne ám fasza a bútorboltban ülni, és az idiótákkal társalogni