Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Várj megnézem.
Nehéz és felelősség teljes dolog etetni egy trollt.
De én szívtelen vagyok én simán hagynám hogy éhen halljon, az őrületében magát szórakoztatva
Alig várom a pillanatot! De arany ember vagyok, ihatunk egy sört is! Nem a segítség a szégyen, hanem apuci pénzét lehúzni, de az nagyüzemben megy másoknál, ahogy látom.
Szia!
Kötelező hülye kérdés: Motorozik már?
Az előzőt már mindenki tiltotta, erre még páran reagálnak.
Központi légcsatornásra gondolhatott, de az aránytalanul drága és értelmetlen ilyen helyre.

Egyébként fura, ugye az összes klímás ragaszkodik hozzá hogy minden szobába kell egy konzol mert nem hűti be a lakást másként.
Hát nekem az előszobában van. Gondoltam is hogy ez ilyen nesze semmi fogd meg jól, majd csinálhatok rendeset, de kiderült hogy olyan kellemesen természetes hűvös van mindenhol 3.5kW inverteressel, miközben még huzatot sem kapok, hogy nem is vagyok hajlandó sehova telepíteni klímát. Ráadásul mindezt alapjáraton ketyegve tudja a legnagyobb melegben is.

Mondjuk nem is tetőtér, alapból is jó a klímája a háznak, de nyilván ilyen hosszú melegben már nem tartja meg a kellemes hőmérsékletét magától.
A csomagolás lehet más, de a tartalom nem változott.
Én is, de mint látod a nick nevek azért változtak.
Két napja nem voltam fent az oldalon, de "örömmel" látom hogy minden a régi.
Egy nulla az egész.
Mindenki blokkolja ránk, pár emberre szakadba a nagy teher!
Miért is legyen? Én már F.Janit is blokkoltam, mert szerintem ez is Clam. Máskülönben már régen felfogta volna, hogy baromira unalmas.
Mit jelent?
Ez jobban illik hozzám!
Ja, sorry, szövegértelmezés, már látom.
Mi ez a névcsere?
Ah,tolmacsolom.
Nincs. Jozan paraszti ész. Két hagyományos klima anagáron is olcsobb mint egy nagyobb teljesitményü légcsatornába rakott beltéris cucc plusz még a légcsatorna szivó és fujó oldalon is, ha padlástérbe rakja akkor höszigetelés ha meg lakótérbe akkor helyet foglal a mennyezeten. És azt még meg is kell csinálni ami több idö és összetettebb fwladat mint egy kültéri meg beltéri összekötése.
Mindenképp nyissa ki a száját! Mond neki, hogy ááááá
Kérdés?
Hogy adjsm be neki?
Valami rovid szakszoveg?
Tanulj meg írni, csak egy tanács.
Most magaddal beszélsz? Mindent értek így.