Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Változékony tud lenni, mint a magas hegyek környezetében többnyire. Bármikor belefuthatsz egy esöbe, de szerintem most nyugodtan elindulhatsz. Annyira nem kiszámithatatlan mint egy alpok.
Hali! Van valakinek tapasztalata, hogy ilyentájt a tátrai időjárás milyen szokott lenni? Mármint csapadékra gondolok, a pacallá ázás nem hiányzik nagyon. Kedden menne a család Zakopanéba kocsival én meg motorral... Legalább vinnék a cuccot.
Én bicikliztem ma 16 km távolságot és fáj a seggem
Elég gyorsan ki tudok fáradni 30as tempóban kb 800 méteres távot tudtam csak megtenni
Pár éve még akasztó művház-tüzéptelep táv simán ment 30as tempóban és még levegőm is maradt
Nekem bő 25 éve meg van a porckorongsérvem (egy autóbalesetből kifolyólag) néha hetekig semmi gondom, aztán becsípődik, és utána hetekig csak szenvedek. Tegnap este úgy gondoltam, hogy meg kéne próbálni egy rövid gurulást, de félúttól már rohadtul szenvedtem. Reggel meg alig bírtam felkelni. Persze ágyban maradni nem tudok....
Nem szolt senki. Szept elején még megyek egy 4napos osztrákiát de gondolkodom szept végén egy montenegron is.
Vagy inkább mondjam le
Az nem jó nekem is kezd valami, ami eddig nem volt, de egyenlőre a fizikoterápia segít.
Be van csípődve sajnos.
Olyan messzire én nem tervezek, majd szólj akkor.
Ja várj 20 után nincs már vége a motoros szezonnak?
Ez sem rossz.
Ungarise MotoGP
Csak edzés kérdése.
Én egy ideje elkezdtem hajtani magam. Futok, bringázok, evezek mert én is már nagyon elpuhultam....bár Kakucson a múltkor nem bírták úgy a fiatalok mint én...igaz többet is tornáztak feleslegesen
Minden összetevő a kertből. Boldogat.
Az mostanság nem jó nekem. De monjuk 20 után akár.
Nekem csak ez van.
Tegnap este voltam - másfél hónap teljes kihagyás után - kemény 110 km-t gurulni, és nagyon nem tetszett a derekamnak. A végén még én is fotelmotoros leszek?
Hétköznap ráérek.
Ezt viszont eredeti Cseh Tescoból hoztam
Holnap akó senki semerre? Lehet kiruccanok akkor egy Zakopanera vagy hasonlóra. Jövö hétvége végig meló, akkor esélytelen lesz.
Az övé erősebb 0,1%-kal!
Beléd is Béni bátyám, beléd is
engedd el, mint mindenki más
Azt nem is lehet másként, mert vagy narancsos lesz vagy megfolyik. A kettő között meg nagyon enyhén hullámos a fényezés. Igazából ez a jó. De ezt csak a vájt szeműek látják. Normál emberi szemmel tükör felület. Ennél jobbat tényleg csak síkba polírozással lehet.
Ne basztasd már. Kawa még az a jo amber aki a csövenek is segít ha ugy látja. Most mért csinálsz ebböl ekkora ügyet? Amugy jogos.