Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most megyek vezetni forgalomba, 9 órát kell csak lenyomnom kategória bővítésre. Aztán ha megjön a dokument, már hozok is haza valami gépet.
Az illegális. Balatonban nem lehet motoros hajó.....bár lehet hogy mint vízi mentőnek elintézték neki a csókosok
Nézzenek oda, egész pofás!
De komolyan, vegyél már valami műszakis szart, ami olyan olcsó hogy nem sajnálod kidobni és motorozzál már.
Nesze: Ez egy hulladék, de pár évet még elmegy, ennyit bőven megér.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/vfr_750_f/honda_vfr_750_f_rc24-13276102
Egy rózsaszín chopper pont jó választás lenne az apuci kedvencének.
Na jó, ez fasza volt!
Ma is hűvös lesz. Havazás várható
A hétvégén nagyon jót krúzoltam fater chopperén, tök jópofa kis gép.
Brümmög a kajakban.
És mikor motorozol?
Végre kiáztathatom kipufogógáztól beívódott testemet!
Várjál várjál, én 10 perc sétára lakok a parttól, minden este nyaralok, vagy kajakozok!
Logikus? Tudod mit jelent egyáltalán az a szó?
Jaa értem. Erre nem is gondoltam, de igen logikus!
A közömbös valójában önmaga iránt érdektelen - hiszen a kőszívűség sohasem másokkal kezdődik, hanem önmagunkkal.
És mindezt ki nem szarja le?!
De akkor éhen halsz, mivel te vagy a troll, te magad ismerted be.
Azért ha megfelelő embereket blokkolsz, és a troll etetőket is figyelmen kívül tudod hagyni, akkor megtudhatnád, hogy Zoli öcsének felvitte az isten a dolgát, legalább is az emeletig és két klímát is telepít a padlásszobába.
Emesének volt 3 másodperce a pelenkázás,sírás, és etetés között hogy beszúrjon két emoticont.
Cicának szétesett a karbija, és ha már úgy is le van bontva a burkolat, amíg vár a karbi felújító készletre, gyorsan leadta egy még szebb pink fényezésre, amúgy meg aki teheti az meg motorozik, vagy minimum nyaral
Milyen új regisztráció és ki bukott le? Azt hittem a lebukás a te foglalkozásodhoz tartozik.
Csatlakozok!
Engedd el, az új regisztrációjával is hamar lebukott ez a hombár fejű ürge.
Szar dolog az irigység....
Na ja, tartalommal csak én szolgálok és renelkezem
Eddig is tudtam, hogy beteg vagy, de hogy meleg is.
Fantasztikus!