Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hányszor voltál? Én 4x, és 2 hét múlva megint megyünk "szenvedni" motorral.
Jovo heten tervezem az ausztriat,vasarnap-hetfo pont ket nap.Akar grosglocner.avagy mas.Augusztus 20 lesz hetfon.
Az attol fugg,kinn a parton grillcsirket jstszani,lazulni,buvarkodni,jetskyzni tokeletes,de inkabb kenyelmesen kocsival leírni es el is felejteni hogy van ut.
Motorozni a bogyo altal emlitettek miatt max ugy hogy 4-5 korul kelsz,csapatsz 8 ig es utanana mehet a grilkcsirke effektus.
Utoszezon eloszezon ezerzsrg jobb,de ott ki kelk fogni hogy ne essen az eso.
Majd estefelè megyünk...
Tömegnyomor és hőség mindenütt - az utakon meg kerülgetheted az autók ezreit. Gondolom én....
A főszezon miért gáz? Forgalmi dugók? Az utószezon nem lehet rossz amúgy, most is 28 fokos az Adria.
Jövő hétvégén egyedül leszek itthon a család pesti hétvégét akart amit én meg nem. Így viszont ha nem kell szombaton melóznom akkor valami két éjszakás marhaságon töröm az agyam.
azert zakopane nem az a kifejezett vadregenyes zord magashegyseg kulon mikroklimaval.Tizenot percre a szlovak hatartol kb dupla dobogoko tavval.
horvatokhoz meg motorral szigoruan csak elo vagy utoszezonban.Kulonben egy nagy pancsolos nyaralas lesz motoros szopassal.
Nem vagyok egy nagy túrázó, csak amolyan nyári motoros, de nagyon mehetnékem van Jövőre meg horvát tengerpart, ha már idén nem jött össze...
A hegy vicces
Nem egyszer jártunk úgy hogy az egyik felén fasza nyár volt a másikon meg esős őszi időjárás
Többet kéne kurnod! Vafy is, neked kéne felül lenni és mozogni!
Erős lesz az a tea!
Akkor neki kettőt kell inni!
Az alcohol méreg és danger
Igy van, irány a tátra. Az az egy élettelen gyökér meg hadd pislogjon itt mint hal a szatyorban
Jó Napot!
Mi van vazze kiittad a hűtőt, és elfüstölst haza!!!?????
Jó reggelt! Mennyi alkesz élettelen az életét itt érő "EMBER" van itt!
Már a kapuban a gèpek b@szassuk 1et míg nincs nagy meleg...
Így van használd ki mert megèrdemli az embör fia a pihenèst!
Reggelt
Már csak ma megyek iccakára, aztán leváltak 10napra, véééégreeee pihiiiiii
Mááár a faxom is kivan a munkával
Szóval itt az idelye hogy pihenjek, lazuljak, bebaccak, kiránduljak, motorozzak.... az összes maszekos "jól fizetős" melót lemondtam
Nem minden a pénz, az most van bőven ideje költekezni, szórni
Csak a most. A mostban nincs problem.
Jó reggelt! Ma du.irány haza sajna vège jóvilágnak...
Köszi, kocsival mégsem akarok ilyen helyre menni, max télen. Még hétfőn talán szétnézek esőruha ügyben, gondolom az nem árt ha van a hátizsákban...