Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Airbrushban nincs otthon valaki?
Pár napig mert viszik leadni.... 2 mosogatógép még vagy 6 képcsöves tv társaságában
Szóval lesz egy metálzöld mosógéped?
Festesből kimaradt
Állítólag a fólia nem jó mert a 2. Retegnél felfújja a pisztoly és rücsis lesz a festés
Van egy üzemen kívüli mosógép azon gyakorlok majd a bevetés előtt
A barna csomagolopapir?
Vettem leggagyibb festék 1,5 liter 12 ezer volt
Ezt még rászánom
Ja még 1000 Ft volt az a ragacsos szalag
szerintem hagyd igy,kiralyul fest ketszinuben.
Alakul a dög
Holnap festem
Megvan a tuti festék fújó evvel nem hibázhatok
Kurva szúnyog felhő bezavart
Pakikat es ugy komplett a dilinyos keletieket kihagynam.Indiaban ugyanaz a nemnormalis kozlekedes van.
Mostanság én is nézem ezt az Andort...
Le a kalappal előtte
A motor felállítása nem volt semmi
Nahh de pakisztánba se megyek
Meg a rector kíséret
Mindenesetre drukkolók neki
Andor meg csak megy mint duracell nyuszi.

http://youtu.be/QvCLvmv0Gig
90 óta 28 éve csak Kawáim voltak , soha egyiknek sem volt töltés gondja , bár az is igaz hogy a Kawa a 80 as évektől a GPZ kbe is rendes generátort építettek ahogy a ZXR ekbe és a ZZR ekbe is ! Furcsa hogy még mai csilliárdos szarok is fesszab gondokkal küzdenek , főleg a Honda a legnagyobb a négy Japcsi közül , és nem boldogul ilyen gondokkal ! Szörnyű hogy ilyen gépekhez Jóska-Pista ekecsel a sufniba pet palackból olvasztott vízhatlan fost , amit egyáltalán használni lehet ! Például vegyük a Busát , isten a földön a tipus , de az idomon lyukat kellett szarni hogy a főtengő végén levő gentekercsek elférjenek , aztán ha felborul ez malac , megy a dekni , mennek a tekercsek , rosszabb esetben görbül a főtengő ! De jó van az úgy , mert így is isten király , még a szar váltójával is !
A mieinkben még annak sem volt baja
Felrobbant a tirisztor, nem bírta az áramot egy idő után. LEgalább is amit én láttam.
Ha neked ez megoldotta akkor jó, az volt a megoldás a problémádra amit mondtál.
Ugyan daytona de ugyanaz itt van az a szar beteve.
Nem birta.
http://youtu.be/ukZzGR5oQM8
Igen. Gondold el, egy autó méretű blokk, és jellemzően nem pörgetik szét.
Hááát igazából volt, csak mindenki kibelezte.
De miért durrant le vagy mitől !? Most jól működik teszi a dolgát . Egy darabig volt egy voltmérő ha netán elmenne a töltés de mindig ugyanazt jelezte meguntam és levettem . De már ezt túl magyarázatuk sok lehetőség van jó legyen és kész.
Lenyelni gyorsabban megy
4 gyerek után akkora lesz a vagina mint amit a predator filmben poénkodott a szemüveges csávó
Javaslom, hogy forrasszátok össze , ha nincsen nagyobb áramterhelhetőségű csatlakozó , mert ez még ki is gyulladhat.
Amiket én láttam azok egy se kontakthibásak voltak. Simán ledurrant a kapcsoló elem benne.
Ja, hát mindegy az, csak ne eredeti legyen.
Alapvetően nem komplikált dolog egy ilyen, csak picikét alulméretezték.
Érdekes a kifejező képessége :)