Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én pl. ránézek a te moccantyúdra és nem kap el a birtoklási vágy, viszont elkezdek émelyegni, mellette eszembe jut a csodás anatómiája.
Kawa, erről beszéltünk múltkor, pontosan azért vettem meg a Futura-t, amit Levi is írt. 800-ért nem adtak olyan japán motort, amire ránézek és elkap a birtoklási vágy, hogy én ezt akarom vezetni. Semmit nem érzek, mikor ránézek egy Sv1000-re vagy társaira.
Európai motorok...nincs lelkük, ez baromság, sokkal inkább egy teljesen más elvi síkon tervezett gépek.

A Futura széria is pont abba bukott bele, hogy "luxus" cuccokkal volt felszerelve, féldigit. kijelző, az RSV futómű és fék rendszere, hátul egy lengőkar alu-ból, szerintem a kategória legnagyobb és legkényelmesebb ülésével, hatalmas első lámpával, stb.-stb.
Sokkal drágább volt, mint a japán kategória társak, de egészen mást is nyújtott.

Használtan is eszméletlen jó vezetni, örülök, hogy pár fanatikus megvette annak idején újan.
Viszont tudod használni a guglit, ezért pluszpont, sokaknak az sem megy lásd. fantom!
Hát igen.
Maradtál volna csendben! Látszik, hogy nem ismered a történetét! Okoska!
Az anatómia (a görög ἀνατομία anatomia, ἀνατέμνειν anatemnein, „felvágni” szavakból), magyarosan bonctan (a boncolás szóból) a biológiának az élő szervezet struktúrájával és szerveződésével foglalkozó ága. Gyűjtőfogalom, ami magába foglalja a humán anatómiát, az állatok anatómiáját (zootómia) és a növények anatómiáját

Elég sötét dolog motorok anatomiáját mantrázni folyamatosan.
Vicces, ahogy a GuyGang tagok mentenék a menthetőt, de mindenki tudjam hogy ratyik.
Akkor a holnapi...
Eteted a halálrákot. Dobd neki!
Ide is csak szopni jár, ne etesd
Ratyivista szopofantom ez...
Ezt egy igennek veszem, szóval igazat adsz nekem! Ja és tisztelet! Van itt sok ratyi, főlef az utánfutós duci.
Te kis ratyi
nnna, megint jóllakik a kszf
Most is olyannal mész! Mert amit azt tud, azt már a 20-as években tudták jobb minőségben! Ja és írtam jelenlegi példát is! Példéul az MT07 móksabb motor, mint az új Duke, szóval ennyit a lélek stb, dumáról.
L7-em van már, de hiányzik a haccáz, jövőre ha jn az új akkor veszek egyet.
Haha, nem szeretnék 40éves motorral motorozni
Mit? Mondj már egy kívánatos KTM-et mondjuk a 70, 80 vagy a 90-es évekből! Vagy egy jó Triumphot innen! Jelenleg pedig egy Monkey-ban tbb lélek van,mint egy új kis Duke-ban. Szóval nagyon nem igaz ez a lélekduma, feeling duma a csak európaiakon éred el.
Az nem valo csak munkábajárásra meg bevásárlása
Főleg a 600-as moccantyú!
A GSX-R a Legjobb! Dizájnban is!
Az a baj hogy mi próbáltuk ezt is, azt is és döntöttünk
Sokra igaz! Csak az juróp fanok nem látnak túl a kisvilágukon.
Na még egy Leone szintű duma. Lelke? Az! Meg anatómiája és minősége, durrogtasszk még a lufit.
Hat .......jo apam mondogatta.......ezen meg gondolkodni kellett volna.
A gsxs szeria az eklatans pelda hogy japant design centerbe sose szabad engedni.
A honda ezert terveztet olaszban.