Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze,ha a letiltott barmokat visszakapcsolom,lehet nem így nézne ki
rég volt ilyen szűkös az egy napra jutó ökör hozzászólás,mint tegnap. konkrétan az egész nap belefért egy háromnegyed oldalba...van még remény
Én nem engedem a zasszonyt a béjemvébe, az tuti! Na jó, csak ha nagyon muszáj...
Most összetörte az övét, tavasszal összetörték a családi autót, szóval nincs más, végre megtanult ő is bicajjal járni dolgozni
(és a vicc, hogy tetszett neki)
Ha magától nem érti, hogy városban nem illik autóval, majd megtanulta így
Nem lesz. Eladtam az összeset ne kelljen tekerni.
Angolosok,tudom az ipse beszel mint a kacsa segge,de elvesztettem a gyenge fonalat,tetszik neki a road 5 vagy nem?
Tudom szponzor blokk,de megis.
http://youtu.be/Wle57EiF2Sk
Ez jó
Nem mintha rá lennék szorulva, mer többnyire nem korlátoznak, de még jól jöhet
Csajok marhára értik hogy bármiben téged hozzanak ki hibásnak vagy bunkónak.
De lehet tanulni tőlük. Ilyenkor vissza kell kérdezni, hogy ezek szerint csak a pénzemért szeretsz? Erre nincs jó válasz. Ha igen, akkor mehet a picsába. Ha nem akkor mehetsz motorozni
Egy mondat kimaradt:
Ha nem tetszik költözz el
Biciklis néni lesz egy ideig
Én azt ajánlottam fel a csajnak, hogy 1-2 évet kihagyok melobol és csak motorozom meg otthon pihengetek... azt mondta meg se próbáljam
Pedig megy minden nap asszony hajcsaje.
A youtube nézéshez a bmw kocsit se kell indítani
Ja kész az összekötő, levittem lakatosomnak megmutatni mit kéne majd..... egy óra alatt megfaragta köszönömért.
ilyen szemétdombok fenntartása mellet nem megengedhető a linkinpark.
Hagyd ott a meló helyet aztán lehet otthon tapsolni
Itt a tél elég a kisebb pénz is most nem használod a motorod nem kell szervizelni sok pénzért
Még van egy 300 km-em olajcseréig.Azt hétvégén le kell tudni,mert ki tudja meddig lesz ilyen jó idő.
Én fogok. Most hétvégén rally következőn meg bakonyi eszem iszom főzős szesztúra az "édász" házban. Ja meg menek lakatoshoz összekötőcsövet csináltatni.
Lazuljatok

Mindenkinek jár 90 nap pihenés
Este 6-tól reggel 6-ig ettől még az is jobb.
Jó a tarka faszom, tegnap reggel 8-tól este 22:30-ig toltam a melót...Ma újra.
jo a fenét.
jó reggelt
Spyke egész Európában nincs, hivatalos oldaluk sincs! Jobban kéne utánanézni a dolgoknak, remélem hitellel körültekintőbb voltál fantom!
Nyaligátor... Ez jó, tetszik! A Matyigátortól is jobb!
Sehol senki, csak én maszekolok még mindig...