Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kellett a szakember, mert mindent cseréltek. A mérőt is.
miért? talán siet? lehet nézelődik.... mondjuk a gs500 még vhol félúton lenne nyélgázon is...
azért egy lakást átvezetékelni nem kell 30 éves gyakorlat, csak le kell rajzolni mit szeretne az ember
bár nekem semmi "exra" nincs a házban
kivéve az örökké világító led szalag......aminek ugyan nem kellene vigágítani de mégis gerjed a bitang
Akár. Ha vki ennyire ráér. Én nem szoktam mondjuk sokat szarakodni, viszont van kedvezményem nagyon sok helyre.
Mi most a központi fűtés szerelővel jártunk úgy, hogy mindig odébb csúszik a kezdés. Már átcsúszott jövő évre a kivitelezés. Ehhez már tényleg nem tudok mit hozzáfűzni.
Azoktól se várj el túl sokat akik kijárták az oskolát. Saját tapasztalat, EON bejegyzett villanyászai vezetékeltek át egy panel lakást, csak háromszor kellett visszajönni nekik. Elsőre már az EON ellenőre sem vette át a munkájukat, plusz még kétszer mi hívtuk vissza, mert némi zavar támadt a kapcsolók-lámpák-konnektorok vezetékelésében.
Ez kibaszott szűk hely.
Pl. sisakot lehet helyben próbálsz, aztán occsó akcijjóst megrendeled abból máshol.
nyenyőce
Nem meri húzni?! Pont olyan bénán megy, mint én a GéeSöccázzal. A hajtűkanyar-vételi technikám nekem is ilyen vacak...
háááááát.max 2.1
még nem vagyok igazi mester
pl
ma ki akartam szedni egy csavart, és nem sikerült, megforgott az imbuszkulcs aztán a belevaló torx fej is
hiába csináltam egy célszerszámot az egyel nagyobb torx fejből, még meg is éleztem "húzóra" de nem jött ki a bitang
a végén el is törtem a fasza kis célszerszámot pedig olyan szép volt
Gondolod, hogy rá tudnád venni , hogy dolgozzon?
Más! Írtál régebben villámcsapásról! Esetleg bővebben? Mi történt?
Igazad lehet, akkor suldigung a mestertől!
hozd ide azt a házat aztán bekötök mindent
még a világítós rénszarvast is a tetőn
Az Ini az már fekete öves mekkmester 3.0!
Ezért kérnélek Téged.
amiket írtál az azért nem a szakma csúcsa, egy mekkmester 2.0 simán tudná kivitelezni
Na ezért jó az USA-ban élni: az ottani 110 volt csak egy lightos birkózógép, semmi más.
Ez má' megvolt....
Azokat már agyonkúrta a villany, ez nem az a szakma amivel lehet alibizni, itt hiba esetén jó esetben a mester rosszabbikban a tulaj sül meg.

Ez lemaradt!!!
Lehet kapni akciós hosszabbítót, a tekerőst meg patkolni!