Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a jysk bizgere az ottaniakhoz képest nem volt olyan gáz
de az első szett nekem is szimpatikusabb
nézz mélyen magadba.......aztán tedd vagy ne tedd, de ne próbáld

biztos van valami ezermester a környéken, nézz be a kocsmákba tuti meglesz
Az első jó,a jysk-es az............őőőőőőőőőő
Nem a felszereléssel van bajom hanem a bekötéssel, hiába próbálok az útmutatás szerint csak magamtól tanulni sehol sem találom belül azt a fejezetet, hogy épületvillamosság.
adnak egy kis hajlított lemezt az automatához 2db 5ös csavarral felfúrod-felcsavarozod a lapra bekötöd a drótokat majd rá a kabátkáját és kész is van
csatornát meg alátéttel szorítsd a falra és jó eséllyel fent is marad sokáig
Jöhetnél hozzám is, semmi vésés és különösebb varia csak biztosítéktáblát cserélni automatára (még tekerős van) és pár erősebb kábelt elvinni a házon belül, de csatornázva. Errefelé már nincs szavatartó mester bár lehet, hogy az egész országban sincs. Persze nyilván inkább olyasmit csinálnak amin több a lé, de akkor a francnak ígérik?
aki ért a bútorokhoz
https://www.home-max.hu/butor/...
ez megér ennyit? mert képről jól néz ki, az átlag fosoktól drágább is, de szerintem szebb is
ehhez lenne tv szekrényke is
https://www.home-max.hu/butor/...

a másik jelölt ez lenne
https://jysk.hu/tarolas/komodo...
teljesen más stílus ehhez nincs tv szekrény, ellenben ez a többihez képest némileg vastagabb strapabíróbbnak néz ki, ezt fizikailag is megvizitáltam az egész áruházban kb ez volt az egyetlen értelmesebbnek tűnő darab
persze sokkal rondább mint a felső szett, de olcsóbb is , plusz az ideg széjjelbaszhat mire összerakok belőle 2-3 darabot
haverral csináltuk a lakásba a villanyt
ez úgy volt hogy elmentünk a házhoz, nézegettük......... nézegettük........itt kellene vésni meg ott kellene aztán még nézegettük egy darabig
és elmentünk inkább pecázni
tartott vagy 2 hónapig az a pár napos meló
Na ja, olyan rohadtul érzem magam ilyen tudattalanul hiába próbálok meg magamba nézni és magamtól tanulni ahogy a derék fehér szőrű nagyon bölcsnek látszó "mester" (szegény, de hülye szerepet kapott) mondta a filmben ha egyszer semmit sem tudok, így nem tudok mit tanulni akkor viszont ha külső tanításokkal élnék nem lehetek tudatos....... .....vazz, senkitől ne tanuljak csak magamtól.....ez nagy okosság, azért azt remélem, hogy a villanyszerelő aki remélhetőleg jön nem csak autodidakta módon magától tanulta hanem járt valami iskolába is.
Jah és alakul a nyenyőce 2.0-is.
Elvileg hasít vagy 70-el.
Ja,neki kene allni felrakni a kacatokat.
ne a harcos útját mutogasd vazzeg hanem a miénket mert a sanyival végre rá akarunk lépni csak nem találjuk
ja és nem utalunk, ez nem autópálya
mostanában mindent el tudtam adni, egyedül havernak a fos wayteq gps készüléke nem kellett senkinek sem
aztán megvettem én némi pálinkáért
nem szar de a jótól messze van

még egy félig szar mosogatógépet kellene eladni alkatrésznek de eddig még lusta voltam fotózni, aztán nincs több felesleges kacat a házban
Akár.
elajándékozza...
Megpróbálom,van egy halom eladó cuccom.
Véletlen nem jó akkor meg eladod.
Nemreg vettem egy sp Air kesztyut,az tokeletes 3xl esben.,Az hosszuszaru,talaltam ebayen SMX-2 Air Carbon rovid szarut usakbol.Az is 3xl.Remelem szerencses leszek.Nem nagy penz.
azok én csak tudom fillérbaszó banda.
zseton nem jött még csak egy sms hogy sóherek a győri népek és majd csak késbb ér ide
pillanatragasztó meg szódabikarbóna az új sláger
csináltam vele tesztet és tök fasza és filléres
300ft 5db 2g ragasztó valamelyik rongyos áruházban talán a kik vagy valami ilyesmi bazárban
és egész jó, a pecabotom gyűrűit is evvel ragasztottam fel
Már megoldottam no problemo!
az javítható.... ha a rögzítő tört is le, kis műgyanta és kész....
akkor megérte
csak az a buzi posta ne törte volna el az elejét