Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megoldom no problèmo. Mindjárt fent az új winfos hasít a gèp, ès patika tiszta.
pilanatragsztó+ szódabikarbóna
gyereknek volt egy kamera tartója az amikor elpattant így csináltam meg aztán atom stabil
mondjuk vettünk helyette fémet de a műanyag nincs kidobva az a tartalék
csak eléggé türelemjáték mert cseppentés szórás kicsit szárad cseppentés szórás kicsit szárad...... akár több mm vastagon is lehet csinálni csak előtte meg kell smirglizni a műanyagot mert így érdes és jobban tapad a cucc
Ne aggódj majd kacsaszalaggal körbetekerem.
mondjuk a gyerek nagy tévéje is kapott egy fasza ütést valahol, bár nekem erős a gyanúm hogy még a gyárban
van itthon egy gépház annak is műanyag az eleje teli talppal rátapostam de az nem tört el
szerintem kapapáccsal kell szétvernem hogy beleférjen a kukába...... vagy feladni postán aztán elintézik
odafigyelve, figyelmesen szállítják.... repül és csattan ez eleget, amíg a célhelyre ér.
nekem egyszer egy teherautóból "esett ki" egy 6M Ft-s switch, belülről az ember megküldte a platón végig és a végén le a földre... mondom ember, ez többe van mint a családod élete, amire csak annyit mondott, van rá biztosítás.... 2 hónapot vártam rá... természetesen jegyzőkönyveztettem, de hála Istennek a brand gyártók nagyon ismerik a szállítási folyamatokat és qrvára túlcsomagolják az eszközöket, nem lett semmi baja, de ha igen az embert ott dugatom meg egy kapualjban két puhos cigóval az biztos...
nekem olyan fülem van hogy ha a szomszéd utcában sétál a macska a járdán azt is hallom
szóval hangos....nekem a laptop is kezd hangoskodni lassan másikat kell venni
Nem hangos. Asdzem dobok rá egy 64 bites ultimètet.
itt a nagy testvér, most ez pörög az új házban
a házban 4 venti, a vga-n 3, a táp-cpu hűtő 1-1 szóval van 9 pörgő biszbasz benne aztán mégsincs akkora hangja mint az i7 hűtőnek
nem friss a win csak leszedtem ami neked úgysem kell
egy video vágó progi volt rajta meg némi film
hát igen az a kis msi csak azért lett beletéve hogy működjön, bár a youtube videókat simán viszi az is 720-on
játékra már karcsú de a passziánsz biztos nem szaggatna
Hasít a passziánsz!
Ja nincs sok eltèrès csak kb 5x gyorsabb.
Simán! Dobtálra friss winfost?
de így hogy a fenébe veszlek le egy 6 emeletes hamburgerre a pingwinben ha egy roncs ért oda
Hát a posta nem kíméletes
Nekem egyszer egy visszapillantó jött 2 darabban.
Fiam csomagolta ki egyből a kezèbe maradt egy műanyag darab. Mindegy működik ez a lènyeg.
eltört? ne bassz, az a vastag műanyag? mi a szart csináltak ezek vele
Igen indula az előlap a házon eltört majd ragacsolom mert amúgy egyben van. Egyik fele mozog.
Bebuktam,nincs denever,marad a petroleum es az ima.
de csak annak jó ami így néz ki
https://i.imgur.com/7IFSw6I.jpg
A denevéré is jó de akkor a jobb vállad fölött kel dobni és 20 napig pihentetni!
A vakondot már kinyírta a foxi.Más nem jó?
Jó lenne ha az előző tulaj megtette volna.
Kend be vakondürülékkel,fordulj meg a tengelyed körül tizenháromszor,tedd ezt a hónap nyolcadik napján,pontban negyed kettőkor ,éjszaka!
Majd dobd fel a padlásra a bal vállad fölött s hagyd ott 12 napig
Márai Sándor

Olyan világ jön...

Olyan világ jön,
amikor mindenki gyanús, aki szép.
És aki tehetséges.
És akinek jelleme van...

A szépség inzultus lesz.
A tehetség provokáció.
És a jellem merénylet!...

Mert most ők jönnek...
A rútak.
A tehetségtelenek.
A jellemtelenek.

És leöntik vitriollal a szépet.
Bemázolják szurokkal és rágalommal a tehetséget.
Szíven döfik azt, akinek jelleme van.
Mert arra lehet tenni 125-ös korongot és könnyebben lehet darabolni vele!