Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kotyogós pedig nem téveszt
ha szart teszel bele akkor szart főz de ha rendes kávét akkor azt csinál
az a lényeg nagyon minimum lángon kell főzni, és ki kell tapasztalni mennyire tömd meg
de egy ideje van ilyenben villanyos is de azt nem ismerem de ugyanilyen kotyogós rendszerű
Kavet szokoevente egyszer ha iszok,legutolso tavalyelott egy erdelyi borzasztoan szar kuton automatabol,de kellett mert ha nem iszom meg a nyeregben alszok el menet kozben delutan 2 kor.
Jelenleg cola leszokoban vagyok,citromos teodorara valtottam.
Sör már csak nagyon alkalomszerűen, de a napi 5 kávé stabilan meg van!
Nekem egyszemélyes olasz kotyogóm van, Omniából kitűnő kávét készít, kb. fillérekért. Múltkor számoltam ki: egy adag kb. 20 forintba fáj. Én meg a benzinkutas olcsóbb gépi kávét rühellem, ami porból készül egy kis forróvízzel. Ja , meg a Nescafét sem bírom meginni, undorodom tőle.
Sôr,kávé,hmmmmm winkler nymdokain vlog kene.
Rühellem a kotyogós kávét, számomra ocsmány íze van.
Rengeteget vezettem olaszorszagban, ott kezdtem kávézni ahol ugye egy utolsó benzinkúton is jobb kávét csinálnak mint itt a neves helyeken.
Nincs ilyen gépem mint a videóban, de jó lenne ha lenne. Olyan ez mint a borcsinálás, sörfőzés stb...

A starbucks meg divatital nem kávé.
hogy utáltam azt az időszakot
nem elég hogy nyivákolt hanem még kb 10es sebességnél ugrabugrálhattunk lefelé
csak így nyertünk kb 1.5 óra utazást
a kürt is működött hátul ha elfelejtette hol kell lassítani nyomtuk mint a veszettek
Fene tudja, nem pakettkulcs függő sajnos. Biztos azért szólt, mert ott utaztatok.
de hátul miért van hang? amior ott nincs senki
amúgy volt hogy 1 percben vagy 3x is szólt, de kb mindnél legalább fél évig avval jöttünk 4 naponta haza
Azt persze nem tudom miért szól hátul is, de pld. az átalakított gépeken a klíma már vezetőfülke függő. Hátul nem működik.
Mert rutintalan volt a kolléga, nálam nem sokszor nyivákol.
hogy utáltam a buzi szili vernyákolását, egy ideig egy gépmenettel jöttünk haza aztán egész úton csak azt a szart hallgattuk
nem is értem miért szól hátul is??
Nálunk is van szimulátor, de a kialakítása sokkal spártaibb. Az éberségi lábpedált pld. varrógép pedálból alakították ki. Viszont a többi kezelőszerv, képi megjelenítés már korrekt. Az már más tészta, hogy a hátam közepére sem kívánom, főleg vizsgák idején. Gyakorolni jó, de élesben elég kemény menni vele. Gyakorlatilag mindenféle helyzetet elő tudnak idézni, még olyant is ami nem is létezik a valóságban, aztán oldjuk meg ha tudjuk.
ott sosem
csak amikor gyerek voltam
Meg az üzemorvosnál, ugye?
én régen ilyenben szimuláltam
A lányom ilyenbe szimulál.
Valahogy így van
ha feleslegesen drága kávét akarsz inni akkor el kell menni egy starbucks kávézóba nem otthon faszolni ilyenekkel
amúgy a régi kotyogónsak nincs párja a kínai kotyogós utánzat is egész jókat főz
http://youtu.be/T4S4B1btUeg

Nem gyors, nem olcsó de megvan a hangulata
Az a berendezés a szomszéd folyosón van, és ahhoz mi is hozzányulhatunk
Ha mindent tud, én egy jó presszót kerek, egy cukor, tejszínhab....