Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen
900W az áramfelvétel.Ha nem vizköves a kazán és a rendszer,akkor másfél két perc a felfűtési idő.Ilyen gépet célszerű csak hozzáértőtől venni olyat ami le van szervizelve.Picit alul értékeltem a gépet de a negyven azért valós.Sokan foglalkoznak ilyen gépekkel faszbukkon sokat láttam valamikor régen.Jófogáson 50 körül van ilyen gép rég néztem már......sokan rájöttek hogy a csili vili digitális gépek szarok ez a régi saeco meg egyszerű de nagyszerű (nekem 15 éve megy és már használtan vettem) Egy biztos remek kávét készit !
nem kap lángra vazze... rendes kávét 92-93 fokos vízzel kell főzni, efelett megégnek a szemek.. .a kotyogó pedig erre alkalmatlan
Tudok vele egy adag kávét is lefőzni? Reggel elmegy az asszony melózni, utána már csak egyedül vagyok itthon - termoszból, vagy melegítve meg nem iszom meg.
ló@ ég meg
nem kell gázpörkölőn csinálni
amúgy amiben a kv van az szinte nem is ér ahhoz amiben a víz van csak az a vékony perem, de mivel víz az alján van nem tud annyira felhevülni hogy "égjen" a kv
ezek qrva jó kis gépek, kb 3 perc kell, míg rendesen felmelegszik és lefőz 2 adag kávét...
nekem 9 éve egy Saeco Primea Cappuccino Touch Plus van, akkor volt 270e Ft az ára, és egy kávégépes barátomtól vettem akkor 80e-ért, demo darab volt 92 kávét főztek le vele előzőleg hetente takarítom és nulla probléma....
kotyogós nem csinál jó kávét, mert a kávé a kotyogós technológiája miatt megég,..
Nem feltétlenül gombokért, de egy olyan kávéfőzőn elgondolkodnék, ami a kotyogónál jobb kávét készít (csak darálós presszógép jöhet számításba), és gyorsabban is fő le. Az nem elfogadható számomra, ha a gépet egész nap üzemmelegen kell tartanom, mert kényes vagyok a villanyszámlára.
a devecseri piacon gombokért vannak az ilyen kacatok vannak olyan kávégépek hogy 2 ember alig bírja el
Az még használtan is inkább 60 ezer forint körül van. Amúgy teljesen hideg állapotról mennyi idő kell 2 csésze kávé teljes elkészültéig?

https://www.caffeclub.eu/haszn...
ha egyszer kijutok akkor tesztelem
utálom a kávét és nem is bírom de az usás cuccot ki kell próbálni
nekem annyiból jó hogy számomra a legjobb is szar így sok vesztenivalóm nincs
Minden filmben úgy van hogy az usákos kávé borzalmas.
azért felétek a kv nem sokkal vadabb mint itt a tea
1 literes bögre. 2x egy nap mogyorós kávé ízesítővel.
7évig voltak kirakva gépeim (akkor még instant volt csak) viszont ma már szinte csak darálós, préselőegységes gépek vannak (koriba, kutakon,) itt az alapanyag minőségen múlik, a produktum illetve a gép fontos részeinek tisztántartásán.... (de ezt a töltők többnyire elhanyagolják bianchi gépekből egész finom kávét lehet kapni (ajánlom)
amikor a lakodalmunk volt akkor szűrtük ilyenbe
akkor fazékban főtt a kv annyi kellett
Van többféle ízben, relatív az ó borzalom, mert az automatákból meg még szarabbat kapni főleg még látom hogyan takarítják ki.
Ha neked megfelel, akkó egészségedre deaháromazegyben konkrétan az óborrzalom
Jó az átfolyós, melóba meg a 3om az 1ben.
Itt is csak a zacc meg az a papír amibe rakjuk de ugye az nem műanyag.
Ezt érdemes keresni 20-30 ezer és bitang finom kávét készít.
ezért is jó a kotyogós nincs szemét csak a kv zacsi
én nme iszok ilyen leveket mert 200 lesz a szívverésem tőle aztán halálomon vagyok
régebben jött sok nyers kv zsákokban hoztunk tesztnek, serpenyőben pirítottuk mint anno a napraforgót de nem lett az igazi
jó pár teszt után inkább kidobtuk a disznók elé a maradékot
A kávét készítjük és nem főzzük, ahogy a videón látható.A préselőegységgel ellátott gép 7g ejt a présbe, majd 15 báros ulka pumpa engedi a vizet. Ez egy remek kávé lehet, persze őrlési nagyság ill sok dolog befolyásol. A hagyományos kávéfőzés van de a produktum élvezhetetlen (hatása van) viszont az ízvilág szinte teljesen elveszik.Régi saeko automata van a házban az autóban kenwood félautomata 10báros ulkával kávépárnából remek kávét készít. Autómata gépek jók kevés elektronikával.....
Mi ezt a papíros átcsöpögőset használunk finom kv-t lehet vele főzni és jól belehet lőni az erősségét is. Ezt a sznob kapszulást nem veszünk mert irdatlan mennyiségű (!) szemetet termel.