Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondom nem osztottam neked lapot pedomaki....
Persze rajongóm a kis csicska, ahogy te is
Írtam ratyitallér
Te elolvasol mindent amit ír?
Tényleg.... A zyxelre mentenek a cloud kamerák is...
Neked most nem osztottam.... ülj le szépen...
Dehogy írtad buzigombóc..
És ezeket megválasztották... amugyis egy ripacs ez a liba is.
Egyenlöre ami fontos a tárolás és távolról elérés, a kamerák kezelése egyenlöre marad a saját dvr-jén, már csak azért is mert nem ip kamerák meg van 8 db. Viszont ha belelátok a képességeibe, biztos hogy kifogom probálni és használni. Mivel még sose volt ilyenem nem tudom a legtöbb paraméterét belőni, igy inkább próbálom kissé tulbiztosítani a képességeit, meg lusta leszek szét kapni egy év mulva ha valamiböl több kell. Egyenlöre próbálkozás, tapasztalás. De mivel nem értek hozzá szivesen veszem hozzáértök tanácsát.
Amit eddig utánna olvasgattam, az jött le hogy az isten király a 4 lemezes synology, de arra meg biztos hogy nincs szükségem :) néztem azt is amit linkeltél, tetszetös.
Hat van ilyen csupi? óriási....
Kuss a neved
https://www.jofogas.hu/budapest/HP_N40L_microserver_elado__87915078.htm

ez meg 33000.- AZ OVM ingyen van a hdmi-n kívül minden van és 4 fiókos. KB 50W-ot fogyaszt
és ha még most is megy akkor már nem is fog elromlani
Kit érdekel te ratyiláda,...?
Már beírtam ratyi....
Ez qurvaeros kep keremszepen.
lehet hogy tökéletesen elég neked a zyxel
de még mindig nem mondtad el pontosan mit szeretnél.
Synology drága, nem véletlenül, megéri az árát, és én kihasználom minden főbb képességét, pedig én is azt hittem először hogy valami gagyi PC megteszi 10ezerből :D
Nekem ez van. Ez nem 100ezer és elég erős hogy ne zavarja ha kihasználod a szolgáltatásait.
https://www.aqua.hu/synology-d...
Neki egy hibátlan vtx all a goldwing mellett, de újonnan vette és nem akar bukni rajta, úgyhogy letakarva all... ott megy majd tönkre állásában
Akkor én is hobbyzsidó vagyok
Ócskavas árat adnák meg értük, annyit meg nekem is megér.
Nem éri meg eladni, lassan értékesebbek lesznek, főleg a sportmotorok.
Hamarosan érkezik a DJi mavic air... kiváncsi leszek ra...
60ezer körül van ami mindenre elég, de tényleg tudni kéne mi az igény.
ha meg 100ezres Synologit nézegeted, akkor az olcsók alkalmatlanok lesznek neked.
Éppen ezért ajánlottam a Dlinket.
Mivel először mindenki ezt vette, az olcsósága miatt, de cserélte amikor rájött hogy kevés, ezért olcsón lehet használtan hozzájutni.
Aztán annyira meg nem drága hogy megbánja az ember amikor rájön hogy kevés.
Rábeszélni a jóra úgy sem lehet senkit., mert utólag jön rá ahogy igazunk volt.
Alapjábanvéve igazat mond.
Nekem több motorom van, valamelyikkel még nem is mentem, igen megengedthetem magamnak!