Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az igényeim alacsonyak (még), de nagyjából amire irtad. A javasolt zyxel megfelelőnek tűnik, abban nekem még van tartalék is, és nem annyi az ára mint egy igencsak jó de számomra kihasználhatatlannak tűnő synology.
Egy hobbyzsido haver uigy van vele.... de o azért nem adja el, mert így “nem bukik” rajta
Engem igen. Nem adok el soha motort...ezért van ennyi
nnna ez a szerelem
és látom kedvezni akarsz clamnak is, sárga fekete...
Attól függ mire kell.
Ha csak szimpla file kiszolgálónak, esetleg enyhe torrentezés, akkor pl. egy D-link DNS320-at használtan megéri.
Ha igényeid is vannak, akkor viszont nem lesz olcsó.
semmi gond nincs vele, de mintha picit nagyobb lenne egy zyxel nas-nál, ha jól látom
Mar megijedtem.
Minek kótyavetyéljen el egy új motort ha nem muszáj?
Akkor inkább porosodjon.
Majd 40 évesen megadják az eredeti ár dupláját is
az ég világon semmi...
mibaj vele kerdi az informatikus?
ha valami nemmegy csak kiabalok es menni fog 5 percen belul.
ha valami nemmegy csak kiabalok es menni fog 5 percen belul.
Dehogynem.10 eve nezek errol egy halom videot,pedig fingom nincs mi hajcsa.
nyugtass meg, hogy ez nem nálad van...
még mindig nem látom az átlag home user előnyét ebben
Alap samba 10 perc és megy 10 évig. Openmediavault 30 perc. kb ugyanannyi ideig.
alapból van igazsága, de az első megoldásra igaz amit írtam.... ráadásul meséld el kérlek egy home usernek a debian használatás és konfigurálását...
HP microserver nekem is volt, qrva jó cucc, rá kell tenni egy win servert és bármit lehet vele csinálni, most olyan 120-130e ft /db a gen10
a végében is igazság van. de ez nem fordul elő egyszerre, nekem egyszerre megy a torrent szerver és a média szerver is rajta, amikor filmet nézek, pedihg a tv wifi-n csatlakozik a routerhez és így sem akadozik... igaz, hogy erősebb feladatokra a synology van, de az lemezek nélkül is olyan 170e br körül van
Felejtsd el. Mitől lenne benne sok réz? Többet is, van ami javithatatlan de még elraktam a fűtöszál miatt.
Hát ezt a hekkelt pc-t nem nekem találták ki :)) Már a parancssornál elakadtam:) Synology esetén én is elkeveredtem a százezres mezőnybe, de egyenlőre annyit nem áldozok rá, különösen hogy nem várható hogy egyidejűleg mindenki azon fog lógni.
"A baj, hogy atlaguser azt mondja kell egy nas olcsón. Oké Dlink DNS-323 tök olcsó gari oké hdd bele meg 2 1TB. Aztán 2 hónap mulva jön, hogy másik cégnél látott olyat, hogy a pisti csak rácsatlakozott a ő cége nas-ára kívűlről és köpte az éves adatokat. Nem lehetne nálunk is megcsinálni? Nekem meg rögvest jön az agyfasz, hogyan is csináljam meg ha az mondom oké vegyünk egy olyan nas-t ami már tudja ezt akkor azzal jön, hogy 2 hónapja vette mit csinál evvel. Ezért nem javaslok éppen elés terméket kell bele egy kis mozgástér mert evés közben jön meg az étvágy."
Igazi vajfulu vagy.
Yen