Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindkettő tolatott.Vagy csak azért vették meg mert szerettek volna tőlem venni valamit.
Az SV 2010-től ment 4000-et a narancs meg 2017-től 46 Km-t.
OK megvan.
Nade hol,egy kétoldalas leölthető dokumentum van csak a szuf adatbázisban.
Lehet csak az egy-két éve vizsgázottaknak van meg,vagy én nézem rosszul?
Én megnéztem a régi ZZR-em, annál minden látszik. Km adatok, azóta volt még egy tulajváltás, egy éve műszakizott, képek róla, és szép még mindig :)
A vicces hogy az SV is ugyanez.

A km adatok hol a fenébe vannak?
A vicces hogy az SV is ugyanez.

A km adatok hol a fenébe vannak?
Reggelt&Napot
Yeeessss végre egy kis pihi, eeeemmeeennteemm BÉÉÉÉ BEEEE
12év alatt 3x
Ezkurvaérdekes.A narancs csodajárgányomnak nincs km adata.
17 évvégén adtam el.2 tulaja volt eddig.
A vevő megtartotta és még nem volt vizsgán,meg sehol?
egész pontosan a 4.
Első tulaja vagyok! Skodám továbbra sincs!
az utánfutó bérelt volt.... de ha a skodát is beszámolják, neked a tulajdonosi szám már 3 jegyű
Amúgy nem rossz ez a rendszer, de kár, hogy 2011 előttről nincs óraállás. Megnéztem a régi kocsijaimat, semmit nem mentek azóta.
Lehet az utánfutót is beleszámolták.
Nnnna jó napot
Az már tuti.
Sok szervízbe olyan motorszerelők vannak jobb ha nem tudod mitörténik ott.
Ha van, és nem sufni szervizes, a gyartonal lekérdezhetö... nekem megvan az összes BMW szerviz számla, az első tulajé is...
Engem nem nyugtat a szervízkönyv.
10e-ért intézhető.
Mindenképp kérdéses... ha nincsenek meg a számlák, és a szervizkönyv... gyanítom nincs....
Nekem 4-et ír, pedig a 2. tulaj vagyok.... az első a BMW szalon volt, majd eladtak, visszavettek mert az előző tulaj vitt egy újat, és én vettem meg... nincs is rajta csak egy eredetvizsga, amikor én vettem meg, mert új motorra nem kell....
És kérdéses az is, hogy minek vett túra motort ha pihentette, minek szerelte fel túra cuccokkal, ha csak simogatta???
De értesz hozzá, majd meglátod!
A lista elején szerepel a tulajoköl száma, de erre én is gondoltam. Épp ezért lehet egy nap a két óra állás is. Bevette kiadta.
Na jó, de akkor mé nem a 19 ezres van elöbb és utánna a 29? Meg miután feltöltötte az adatokat utánna kut eszlbe korrigálni? Szerintem simán leszarta volna az ügyintézö, ha elbaszta. De persze lehetséges, viszont a müszaki vizsgák között is kicsi a mozgás, meg az utobbi másfél szezonba is csak 2400 ment bele. Persze ez se lehetetlen. De zavaró a sok felmerülő kérdés, pláne a leragasztott rendszámmal együtt.
Ha 6 tulajt ír, az nem biztos.. akkor 5 eredetvizsganak kell lenni... ha nincs annyi akkor kereskedésekbe kerult