Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De felfogta, hogy nincs rá szüksége és eladta.
Nem simogatta a garázsba.
Mondjuk belegondolva elég gyakran volt hogy nem volt időm motorozni, viszont munkába kell járni. Erre meg a motor a legszórakoztatóbb.
Tehát amikor élmény motorozni nem volt időm akkor is motoroztam. Viszont most túl közel lakok a munkahelyemhez. 5km-re. Át kell mennem Újpestre és vissza Ferihegyre, hogy érdemes legyen egyáltalán beindítani
Megafaszom L7 te ló.
Mitas meg hasznalt mugen egy koszlot romon.
Ja.
De a motorozás ettől függetlenül sok embert vonz, csak aztán időt nem tud rá szakítani.
Ismerek olyat aki fiatalon körbemotorozta Európát, befutott, aztán a karrier miatt ott porosodott a motorja, aztán inkább eladta.
L7 10 millió a Yoshi cuccokkal!
Elsőtulajos K5 a jelenlegi piacon 8ekm-rel megér 2.5 millát.
Te mennyiert lettel 4. tulaja a k5-nek?1,1…?
800+egy fel desznyó.l?
Hol bukna te hülye? Nézz már szét a használt piacon milyen rákok akarom mondani árak vannak.
Aldott jo filantropok,azert veszik meg ujonnan hogy utana mersekelt aron bukjanak 12 ev mulva egy kalap penzt.
Nemugy mint a jo oreg K5 amit 4.en nullaztak TK.ra.
Nem kell itt sírni, szerencse, hogy vannak még ilyenek, akiktől lehet jó használt gépet venni
Aki évekig bírja motorozás nélkül, az nem szeret motorozni.
Szerintem.
Mer kulák válalkozó vagy és tele vagy szabadidővel:))
En is,sokat nem megyek,de 8000 mindig osszejon.
Folytani....
Vállalkozó volt, vagyis most is az, mindig azt hitte, hogy ennek a hajtós évnek vége, jövőre kis lazítás lesz és akkor használni lehet. Akkor sem adta sem a kabátját, sem a sisakját, mert venni akar egy nagyrobogót és oda kell majd.
Na, ennek két éve.
Én is. A nyenyőcét. Ja meg holnap is.
Vagy azt írják, hogy :ki az a hülye aki ilyen szr időben motorra ül??! Maaarrrrgiiit!!! Noooorrrmmális??!!
Majd kapunk a belügytől sms-t, hogy " üljünk át másik motorra!"
Hasznos.......Az informácio a legbagyobb érték a világon.
Infomorzsákat gyűjtök mint a méhecskék.
Holnap még jó időt jósolnak a "meteurológusok" ! De majd meglátjuk!
A Badacsonyt jártam körbe , Tapolcáról, majd vissza , és határozottan lehetett érezni ahogy melegít! Már éppen időszerűnek éreztem!
Nálunk délig köd volt, utána 8fok.
Mondjuk mindegy, mert melóztam
Ma megjárattam a motoromat. igaz nem valami veszettül, alig 34 km-t mentem vele. De reménykedjünk, mindjárt vége a februárnak, és itt lesz a március , ha alaposan rá nem szabunk vele, és majd lesz jó havas eső, mert csak! És nehogy már túl jó dolgunk legyen vele!
honnan tudod?