Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az első 3-4 évet értem,de 8-10 évig rohasztani értelmetlen,az értéke csökken,használni nem használja,pénz kell fenntartani.Felesleges.
Az enyém 12 év alatt ment 4000+ km-t, amikor megvettem.
Az első tulaj, a volt katonatársam megvette, egy évet használta, aztán párszor két évente elvitte műszakira, azután már arra sem, így került hozzám.2004-es a Suzuki, 2016-ban vettem meg tőle. Utolsó előtti hónapban ráadásul.
Üdv nektek! Megvolt az év első motorozása, már annyira csábító volt a 14 fokos kánikula, hogy nem bírtam tovább.
Aha ......
2017-ben vettem! Újonnan!
Első tulaj vagyok! Japánból jött, én írtam rá a gyárban a vázszámot!
Mar az előző tulaj is úgy összetörte, hogy amikor osszerakta már gyártónak minősül ?
Lehet hogy gyűlik, csak a számláló nem pörög
Pontosan 52851.2017 ben.
4 motor és két honda, tehát az 6, és ebből kettő autó.
Na érted már?
Azóta sincs több - ha az oldalán fekszik, nem gyűlik a kilométer....
Necsessz fel,4. tulaja vagy es 2017-ben mar majdnem 58000 volt abban a trágyahalomban.
Az első, annyira az első, hogy mindig a gyártól veszem a motort, nem a kerekedőtől!
Józanul hülye legyek az nekem is megy, részegen meg még nem próbáltam!
józanul tudok hülye lenni.... tehát két motorod van és két honda, és csak az egyikben van abs, annak is lehúztad a biztosítékját... és mégy satuzni zolival... értem....
Igyál még egy kicsit, akkor majd összeáll a kép
Meg ugyse hogyha rajovok hogy kell rakotni es zarlat miatt nem eg le a ketpalcas kinai muszer ugyse?
most hogy is van ez? a 4-ik nem gyári ABS nélkül? kiszerelted? most akkor 4 motorod van és két honda vagy 2 motor és két honda? teljesen összezavarod a népet
Aztán lehet azért megy vele ilyen keveset, mert csak a kocsmáig jár vele, az meg 500 méter. Nem mindenki szereti a fagyit mint te
4 motorom van. Ebből 3 gyárilag ABS nélküli, és 2 Honda
Van ilyen. Megveszi a motort, párszor megy, aztán ott porosodik.
Az én Jawam ban is 24ezer volt 25évesen, amikor megvettem, és tényleg annyi volt, mert első tulaj ismerőstől vettem.
Apjáé volt, pár évet motorozott, aztán betolta a garázsba és 20 év múlva én ástam ki.
Dugó úgy bele volt rozsdásodva a hengerbe amilyet még nem láttam.
Fakalapácsal kiütöttem a dugattyút, lecsiszoltam a rozsda nagyját és még 1 szezont motoroztam vele mielőtt felújítottam...hát megszorulni nem volt lehetősége az biztos, de legalább
És ennyire ragaszkodnak hozzá hogy még le is vizsgáztatják majd 10 évig?
Nem kell egy jó honda?
Gyárilag abs nélkül?
Mer biztos szart adtál el, ami szét is esett azonnal
Persze,senki se megy vele.
Nade 8 év alatt 4000?
Látod, hogy mégiscsak valósak a HAHU adatai, senki se motorozik csak tartja a garázsban.