Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, mostanában ez a divat. Vezérlés technikai vezetékek már ilyenek. Régen azok is színkódosak voltak.
Egyébként nézegettem én ilyeneket. Ha legközelebb kábelköteget kell gyártanom tuti ilyet használok, mert egyszerűbb mint kézzel gyártani a kábelkorbácsot.
http://villamossagiwebaruhaz.h...
Művezetőm már alig látott szemüveggel is vakoskodott, pár éve átesett ezen a lézeres műtéten azóta szemüveg sem kell neki.
Nekem 2,5 volt arra pont jó volt
Most veszem észre hogy kicsit téveszt a látás
Lehet kellene reszelni kicsit rajta
Időszakos szelephézag meg a szíjfeszessége, állapota. Nincs semmi baja lábon mentem vele, csak nem hanyagoljuk el nem lakom le ami jár neki az jár. Aztán lehet nyugodt lelkiismerettel baszatni neki!
Prk 5-6 dioptriaig jo.Duplaja volt.Alapbol szoba se jott.
De nincs komoly baj a motorral?
De nincs komoly baj a motorral?
Amit tudtam már megcsináltam rajta, de én is viszem hónap végén szerelőhöz. Szelepfedél tömítés csere, hézag ellenőrzés, állítás, gyertya csere, meg az injektorsor pucolás, szinkronnal együtt.
Jó neked irigyellek, enyém még szőrvizen van.
Kerültem egyet a motorval.
Mit mondjak, nem lett bogaras a plexi. De hogy valami jó is legyen, nem tüntem annyira berozsdásodottnak, mondjuk annyira nem is erőltettem semmit. A lapon fordulás ma elmaradt, cserébe lábon jött haza a motor, nem platón.
Vannak számozott vezetékek
Igaz eddig csak feketében láttam
Ahol sok vezeték megy egy kabát alatt ott ilyent használnak
Én stílusosan az összes mazzagot pink színűre cserélném....
Azért a windows 8 alapszíne szokott lenni.
A többit a motorokon is csíkozással oldják meg, olyat meg valóban nem fogsz kapni.
Erre találtuk ki, hogy színes kábel jelölőt tettünk a vezeték végére a csatlakozóhoz, így tudtuk kiváltani a gyári csíkozottakat, hogy ne térjünk el a rajzjelöléstől, mert az tudja szopatni az embert a későbbi szereléskor.
Én olyan 95-6 fele
Régi melóban le tudtam volna tenni ingyen de pár évet alá kellett írni hozzá
Aztán annyira nem akartam a dolgot
2015. dec.ben vizsgáztam legutoljára targoncából ez most még érvényes.
Szerintem csak egy traktorvontatású fűkaszájuk van, más gépről nem nagyon tudok.
Traktor jogsi még lenne is de az nem nehézgép
Targonca is van de az már megdöglött szóval pont olyan mintha nem is lenne
Nem sok helyen van ám sok szín
Régebben alig tudtunk 10-12 színt össze szedni
PVC cső könnyebb abból nekem is van pár méter mondjuk olyan minimum 200
Ezért jó az olcsóbb prk azon lehet javítani
Legrosszabb esetben avval ami neked volt csak most már lézer vágja a lebenyt
Traktorral füvet nyírni a töltésoldalon....
Messze van vazzeg
Meg ahogy elnézem itt dolgozni is kellene ha nehézgép jogsi is kellene meg lánc fűrész
Amúgy nem lenne rossz. Persze akkor ha motorral ide-oda kellene csak mászkálni
Endurózhatna annyit, amennyit akar... Bár mostanában azt sem akar - ki érti ezt?
Nemjó, messzi van. Nem akar sokat utazni
Majd megnézem, de nem nagyon szoktam ilyet gyűjteni.
Gondolom a színek miatt kell.
Jobb villanyszerelő boltban vannak színes drótok. Na meg a másik, hogy venni kell puha PVC védőcsövet, abba belehúzni és nem lesz több ilyen gondod. Nem is értem miért hagyták ki, még az MZ-n is volt a kábelkötegen.
Rendes szemüveget hordasz, vagy csak kellene?