Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyi erővel mehetett volna dieselel is, azzal sem lett volna hatótáv para.
Kb. mintha tennél fel oldalkereket a bugyimotorra, mert félsz hogy felborulsz

Hatótáv parát úgy kell oszlatni, hogy nem indítod be a segédmotort amint a számítógép engedi,mert szédülsz ha nem berreg valami.
nem baj... de akkor legalább hülyeséget ne promotálj... én is úgy vagyok már vele, hogy nekem legyen jó...
A legnagyobb ervem hogy leszarom nogradot.
Ha eljutok namibiaba tuti egyutt zokogok teli egy csomag zsepit a busmanokkal hogy milyen szar a nogradiaknak.
mondjuk a temetkezési vállakozó haver... ő biztos volt, neki szalad a szekér...
nnna, ha megyek le a könyvelőhöz nógrádba, csinálok közvéleménykutatást, hányan voltak a tengerparton nyaralni
Az ujauto vasarlas a fokmero vagy az hogy emberemlemezet ota nem ment annyi magyar a horvat tengerpartra nyaralni,vagy hogy a het minden napjan tele az osszes bevásárlóközpont,vagy hogy fel magyarorszag sielni megy ausztriaba a madik fele meg ezeket kiszolgalni?
Vagy hogy egy 30 eves kadarkockaert 35 millat adnak es 3 honap alatt elkel?
az elmúlt 3 évben 2 ismrősöm vett új autót
az egyik egy dacia dokker mert szállít nagy cuccokat a másik meg valami toyota kombit ezt nem tudom miféle mert őt csak "ismerem" de nemigen beszélek vele
aztán ennyi, pedig minimum 100 embert ismerek a környéken
szóval ahol élsz ott bőség van
persze itt is van pár ember aki vesz újat de azok nem dolgoznak.....
nem a cigányokról beszélek...
milyen fuxokat? lehet ebből poént csinálni, de rengeteg a csóró fehér és cigány is....
ebből azt sikerült leszűrnöd, hogy milyen jól megy a bodzázás....
a terenyei embereknek mesélje el valaki, milyen jól élnek...
A kocsitól a segíly osztó bejáratig...
A fuxokat meg otthonhaggyak?
gyalog....
Mondjuk tarjanban is meg movaron is a legfurabb hogy a legnagyobb letszamu dakota populaciuo a mekdonciben lattam.
És milyen autóval járnak a segélyért? Dízel BMW-vel?
Biztosan talalok olyan helyet ahol sivo szelen es ordogszekereken kivul nincs semmi es a skorpio is ehendoglik.De nem ez az altalanos.
vagy tarjánba, ahol a tesco előtt a cigók elveszik, amit az emberek vásároltak, igaz a tesco is üres már, mert csak az olcsó élelmiszereket veszik...
gyere le nógrádba a bp vonzáskörzetéből.... csodákatt látsz.... pl terenyén a legtöbben még tanácsra járnak segélyért, mert azt sem tudják, hogy már polgármesteri hivatal van...
jah es a legtobb alsokozep vagy a kisebb suv.Skoda rapid,fabia keves.
Ne kezd ezt a csorosagi faktort.Ma mentem egy szuk kort maglod,csomor auchan,bauhaus,lidl.Mind fullig max 6-8 eva autokkal,mindenki vasarol.A nullas is tele.
mert szerintem egy rémséges hírolvasási folyamatban sincs arról hír hogy pl magyarországon x ezer helyre telepítettek már töltőket vagy hasonló híreket
aztán az is igaz hogy a csórósági faktor akárki mond akármit egyre nagyobb, és mivel nincs még annyi használt a villanyos cuccokból hogy a gyári melós is tudjon venni így nem érdekli annyira a téma
új benzines-dízelt se nagyon vesz a köznép, ha mégis többnyire valami fapados dacia-skoda modellt
Szerintem meg egy vagon embert nem erdekel csak annyit tud hogy nincs tolto.
szerintem 60as iq felett kb mindenki tudja hogy ha betesznek egy aggregátort akkor avval fel lehet tölteni a kocsit, akár még a 60ezres kimondhatatlan nevű praktikeressel is
80as iq felett azt is tudja mindenki hogy ez kurvára nem éri meg se anyagilag se időben és ráadásul még környezetvédelmi szempontból sem
De miert?
Én még csak nem is láttam - nem érdekel.